Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Šaunuolė femme biggrin.gif juk mes šypsomes sau ir dėl saves biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(femme @ 2006 06 12, 12:41)
šypsojausi savarankiškai thumbup.gif


Papildyta:
mirėja, nesakyk taip, mes visos to vertos ir visos to siekiam smile.gif ir labai tikiuosi, kad VISOS to pasieksim drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mirėja, kaip gaila. verysad.gif bet kaip gerai, kad nepasiduodi. 4u.gif
Atsakyti
Mirėja, šaunu jei tikrai laikaisi neblogai.
Užjaučiu dėl visko, apmaudu kad tau dar ir sudėtingiau buvo - tie važinėjimai ir visa kita doh.gif
Atsakyti
Merginos, bijau suzinoti atsakyma, bet vistiek paklausiu:

intracitoplazminė spermatozoido injekcija (ICSI) kaina 1500. Cia vienam spermatozoidui, ar tiesiog procedūrai. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 12, 16:20)
Merginos, bijau suzinoti atsakyma, bet vistiek paklausiu:

intracitoplazminė spermatozoido injekcija (ICSI) kaina 1500. Cia vienam spermatozoidui, ar tiesiog procedūrai. g.gif  g.gif

oj, kaip čia tu juokingai sumąstei. thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
1500 lt. - procedūrai. taip kad nebijok. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 12 birželio 2006 - 15:39
QUOTE(svajukė @ 2006 06 12, 16:22)
oj, kaip čia tu juokingai sumąstei.  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif
1500 lt. - procedūrai. taip kad nebijok.  mirksiukas.gif  4u.gif


doh.gif aciu Dievui biggrin.gif
Atsakyti
Svajuke, na ir operatyvumas tavo!! thumbup.gif Matau, kad jau itraukei mane i sarasiuka. Aciu. Tik reiktu perkelti min i rugpjuti, nes ciklai mano "pusmetinai" pasidare, o be to planuojama ilgoji schema. ax.gif
Atsakyti
Mirėja, wub.gif
Žinau, kad žodžiai nieko nepadės. Tiesiog pabūsiu šalia wub.gif

Linasi, Darviena, o kelintos Jums mmm po IVF. Nes aš laukiu pirmų ir nelabai sulaukiu, o buvo irgi "laikas karvę melžt", tikslu tikslu.

Atsakyti
Mirėja,kaip gaila,o jetau.
Sėkmės toliau tau dideliausios. 4u.gif

Euromergele,laukiu terčiadienį gerų žinių,na o jos bus tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mireja wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(PETI @ 2006 06 12, 16:08)
Mirėja,  wub.gif 
Žinau, kad žodžiai nieko nepadės. Tiesiog pabūsiu šalia wub.gif

Linasi, Darviena, o kelintos Jums mmm po IVF. Nes aš laukiu pirmų ir nelabai sulaukiu, o buvo irgi "laikas karvę melžt", tikslu tikslu.


Man turejo buti pirmas, stimuliavausi, o po to paaiskejo, kad gleivine bloga, dar ir pati su vaistais gryba supjoviau biggrin.gif Taigi teko viska nutraukti ir taip ciklas uzistese 42 dienas, bet valio, jau pramuse ka tik neseniai, treciadieni einu pas gydytoja.
Papildyta:
Euromergele angel.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 06 12, 11:13-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 06 12, 11:13)
Merginos norėjau paklausti, kokia pagrindinė priežastis nuliamianti IVF darymą, t.y. nuo kada galima pradėti galvoti  apie IVF. Kokios pagrindinės nepastojimo priežastys, dėl kurių gali pagelbėti tik IVF.


Kai randa rimtu priezasciu, kad IUI gali nebepadeti: jei sperma labai labai bloga, arba kiaušintakiai nepraeinami. Ir siaip laikoma, kad daugiau kaip 6 IUI daryti nebeverta.
Cia mano zinios tokios megejiskos smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mireja verysad.gif
Tikrai liudna, bet nenuleiskim ranku. Linkiu isgyvent tai ir galvot tolimesne strategija wub.gif
Atsakyti