Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(paiduke @ 2006 06 12, 10:09)
Ačiū Daivute už atsakymą  aciuks.gif
redute
aš dariausi tokius tyrimus:
ŽIV, Sifilio, citomegalo, toksoplozmozės, hepatito,hormonų tyrimus, chlamidijas, ureaplazmas, mikoplazmas(jei seniai darytos, arba visai nedarytos)

ŽIV, sifilio ir hepatito darėsi ir vyras



doh.gif
nu ir sarashiukas
aciu aciuks.gif
Atsakyti
Na štai ir viskas HCG 0,5...
Atsakyti
mirėja verysad.gif console.gif
Atsakyti
Mergaitės vis paskaitinėju jūsų skyrelį, labai laukiu gerų naujienų iš jūsų, ir liūdžiu jei kam nepasiseka. Turbūt kai kurios žinote, kad esu jūsų kaimynė gyvenanti IUI skyrelyje. 4u.gif
Merginos norėjau paklausti, kokia pagrindinė priežastis nuliamianti IVF darymą, t.y. nuo kada galima pradėti galvoti apie IVF. Kokios pagrindinės nepastojimo priežastys, dėl kurių gali pagelbėti tik IVF.
Iš tikro aš dariausi dar tik 2 IUI, ir žinau, kad dar bandysiu, bet kartais pagalvoju, gal vertėtų pradėti taupyti IVF. Pas mane stimuliuotame cikle užauga po kelis folikulus, gleivinė būna gera, ovuliacija įvyksta, kiaušintakiai abu pratekantys tačiau vyro sperma prasta, t.y. tinkama tik IUI. Nežinau ar tai galima laikyti priežastį, dėl kurios tektų darytis IVF.
Ačiu jums.
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 06 12, 10:42)
Na štai ir viskas HCG 0,5...


Mirėja, console.gif , eina sau, kaip neteisinga bash.gif
Atsakyti
Nu ir sekas... doh.gif doh.gif
Mirėja, laikykis saulyte wub.gif
Papildyta:
tiesiog ašsmile.gif dažnais atvejais dėl prastos spermos daro IVF+ICSI
Atsakyti
Mirėja wub.gif labai gaila, nenusimink vistiek turi pavykti friends.gif
Aš tai manau jei būtu pinigėlių marios tai net į galvą neimčiau kad ir du kartus į mėnesį galima būtu darytis, o gal man jau stogas iš vietos pavažiavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Liūdniausią tai kad reikia skaičiuoti kiekvieną kapeiką , taupai taupai su didžiausia viltimi ir š.... gaunasi verysad.gif
Atsakyti
Mirėja, labai užjaučiu wub.gif tik nepasiduok po šios nesėkmės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, laikausi smile.gif Po "generalines repeticijos" aną trečiadienį kažkaip net ir visai neblogai...

Devina, tu visiškai teisi, man irgi tokių minčių kyla: kainuotų taip kad per metus daryt kelis kartus, tai tikrai ne taip skaudu būtų...

Renata, mano "nepasidavymas" priklauso nuo vyro...Liko nemažai šaldytų... Bet jis spaudžia bandyt naturaliai doh.gif Blgiausia kad nėra net įtarimų kas buvo negerai, juk net nebandė kabintis, o viskas buvo "super" blink.gif
Atsakyti
mirėja...stiprybės tau 4u.gif

as tai gyva, tik jau daugiau rimtai susikaupusi is baimes negu besishypsanti..cia siandien taip smile.gif bet reikes turbut pradet vel shypsenos terapija biggrin.gif HCG planuoju darytis treciadieni, nedaug beliko, tad itampa zhinoma dideja smile.gif


o dabar merginos.....plačiai plačiai išsišiepiam biggrin.gif taip plačiai kad matytusi dantys, kaip pas mane biggrin.gif ir skaičiuojam iki 11 beskaičiuodamos būtinai priverskim nusišypsoti visą mūsų kūną, visą mūsų vidu. ššypsokimės visa savo esybe! biggrin.gif pirmyn biggrin.gif linkiu geros dienos wub.gif

biggrin.gif - iki 11 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 12, 12:38)

o dabar merginos.....plačiai plačiai išsišiepiam  biggrin.gif  taip plačiai kad matytusi dantys, kaip pas mane  biggrin.gif  ir skaičiuojam iki 11 beskaičiuodamos būtinai priverskim nusišypsoti visą mūsų kūną, visą mūsų vidu. ššypsokimės visa savo esybe!  biggrin.gif  pirmyn  biggrin.gif  linkiu geros dienos  wub.gif


Vakar jau bučiau euromergelei rašiusi ir klaususi, kiek sekundžių šypsotis reikia tongue.gif tik kad telefono neturiu blush2.gif Tai šypsojausi savarankiškai thumbup.gif
Atsakyti
Euromergele, na bliamba, kažkas turi pralaužt ledus, po tokio nesėkmių tarpo. Pagal tavo avatarą, tu esi tinkamiausia 4u.gif Laikau kumsčius už tave ir šypsausi biggrin.gif

Svajukė, brauk mane kol kas, kad "nemajačinčiau" prieš akis, bandysiu įkalbėt vyrą su šaldytais kokį rugpjūtį, kai tik žinosiu- registruosios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 12 birželio 2006 - 11:47