Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

kantrybes ir sekmes, Keite! Visas bus OK 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
Mergaitės, man per 1 IVF buvo 8 ląstelių ir gavosi š....o antrą kartą 4-ių - ir rezultatas - paraše. Ne tik lastęlių skaičiuje esmė.

Sėkmės visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 12, 06:42)
Sveikos,na o mano pilvas koks  blink.gif ,toks išsipūtęs,kad ryte dar reikia pasukti galvą kuo rengtis  blink.gif ,nesuprantu,čia nuo stimuliacijos ar kokio bieso.Gydytoja sakė stebėti,nereikia ir stebėti,kiekvieną dieną vis labiau isšsipūtęs,bijau,kad kokio skysčio ar ko nebūtų  g.gif . Jau nuo namiškių savaitgalį atsikišusį pilvą slėpiau,labai jau nenorėjau,kad pradėtų klausinėti,o gal jau,pagaliau  nestuke.gif . Ar kam taip yra buvę?

Pilvas išsipučia nuo hiperstimuliacijos, o jeigu įvyksta implantacija, tai pilvas dar labiau pučiasi. Tai gi, sakyčiau, išsipūtęs pilvas - geras ženklas mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai, Rožele, jei pilvas išsipūtęs ir ypač jei išsipūtė dar labiau nei buvo, labai geras požymis mirksiukas.gif

P.S. Šis požymis būna ne visoms nėštukėms tongue.gif

Nu staigiai visos raportuojat, kaip laikotės unsure.gif Mirėja, Euromergele????

Paiduke, pradėjai Gonalį?
Linasi, ar sulaukei savo raudonosios armijos?

Keite, Magi, už jus irgi kumštukai suspausti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 12 birželio 2006 - 08:13
QUOTE(Daiva @ 2006 06 12, 08:12)
Tikrai, Rožele, jei pilvas išsipūtęs ir ypač jei išsipūtė dar labiau nei buvo, labai geras požymis  mirksiukas.gif

P.S. Šis požymis būna ne visoms nėštukėms tongue.gif

Nu staigiai visos raportuojat, kaip laikotės unsure.gif Mirėja, Euromergele????

Paiduke, pradėjai Gonalį?
Linasi, ar sulaukei savo raudonosios armijos?

Keite, Magi, už jus irgi kumštukai suspausti. wub.gif


Neatejo, jauciuosi kaip, kad klimaksas prasidejo blink.gif , nebuvo to mano istorijoje ciklas 42 dienos doh.gif :

Sekmes visoms mergaitems, nors daznai nesireiskiu forume, bet labai uz visas sergu 4u.gif :dziaugiuosi ir pergyvenu
Atsakyti
Labas visoms! smile.gif

is ar retokai pasisakau, bet gyvenu sio forumo nuotaikomis (bent jau gera paskutini pusmeti ax.gif )


QUOTE(linasi @ 2006 06 12, 09:18)
Neatejo, jauciuosi kaip, kad klimaksas prasidejo blink.gif , nebuvo to mano istorijoje ciklas 42 dienos doh.gif  :

Sekmes visoms mergaitems, nors daznai nesireiskiu forume, bet labai uz visas sergu 4u.gif :dziaugiuosi ir pergyvenu


Matomai ir man klimaksas doh.gif . Iki pirmo IVF'o mano ciklas buvo kaip laikrodukas - 28 dienos ir raudinoji armija tut kak tu. Nu o dabar kazkoks bardakas. Minimum 35 dienos (siandien butent ta 35-oji). Ir as laukiu nesulaukiu savo mmm. Labai noreciau startuot su antruoju IVF'u. Aplink pazistamos ir drauges nesteja, o as vis dar ne ... verysad.gif



Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 12, 09:12)
Paiduke, pradėjai Gonalį?

raportuoju apie save wub.gif
Gonalį leistis pradėjau vakar, po 4 dienų leidimosi eisiu pas gydytoją

Dar norėjau paklausti, jei leidžiuos Gonal po 150, tai tas "švirkštas/penas" gali būti visada nustatytas ant 150, tiesiog prieš leidžiantis atitraukti injekcijos mygtuką ir tada leistis?
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 06 12, 08:32)
Labas visoms!  smile.gif

is ar retokai pasisakau, bet gyvenu sio forumo nuotaikomis (bent jau gera paskutini pusmeti  ax.gif )
Matomai ir man klimaksas doh.gif . Iki pirmo IVF'o mano ciklas buvo kaip laikrodukas - 28 dienos ir raudinoji armija tut kak tu. Nu o dabar kazkoks bardakas. Minimum 35 dienos (siandien butent ta 35-oji). Ir as laukiu nesulaukiu savo mmm. Labai noreciau startuot su antruoju IVF'u. Aplink pazistamos ir drauges nesteja, o as vis dar ne ... verysad.gif

Po metų atsistatys, ir bus vėl kaip laikrodukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, apie klimaksa pagal pasikeitusi cikla sprendzia tik tos, kurios nedaro IVFu. Tai visiskai nepatikimas metodas.
Mes gi spreskime pagal savo FSH. biggrin.gif
Atsakyti


labas rytas mergaites, 4u.gif

Gal kuri pasakysit kokius tyrimus butina atlikti prieš darant IVF. Šiandien einu pas gydytoją, noriu žinoti ko iš jos pareikalauti smile.gif. Tikiuosi nuo kito menesiuko startuoti.

laukiančioms mergaitėms kantrybes, o startuojancioms sekmes. wub.gif Labai už jus "sergu"
Atsakyti
Paiduke, jei dozė nesikeičia, tai gali laikyti visą laiką ant 150 ir tik ištraukti tą galiuką.

Redute, gydytoja tikrai geriau už mus žinos, kokius tyrimus būtent tau reikia paskirti.
Atsakyti
Ačiū Daivute už atsakymą aciuks.gif


redute
aš dariausi tokius tyrimus:
ŽIV, Sifilio, citomegalo, toksoplozmozės, hepatito,hormonų tyrimus, chlamidijas, ureaplazmas, mikoplazmas(jei seniai darytos, arba visai nedarytos)

ŽIV, sifilio ir hepatito darėsi ir vyras
Atsakyti