Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(mirėja @ 2006 06 09, 14:07)
man rodos mano IVF tas pats kaip kitoms su šaldytais g.gif

šiaip tu greičiausiai teisi. aš gi pamiršau, kad pas tave šiek tiek viskas kitaip. doh.gif

drąsos, jums, merginos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Saiko, laikykis, stiprybės labai gaila console.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 09, 09:00)
Skaičiau, Magi, tiesiog iš galvos išgaravo.
Jei tiki, kad tylėjimas padės, taip ir daryk. Nes tik asmeniniai susikurti "marazmai" gali padėti išlaikyti psichologinę pusiausvyra tokiu sunkiu metu.
Aš irgi buvau tokius įžadus davusi. Ištempiau ilgai, ir tik kai karktelėjau neiškentus, kad pavyko, tai ir nudegiau. Tikriausiai tai nieko nelemia, bet dabar tikriausiai tylėsiu iki kol vaikai į mokyklą pradės eiti... doh.gif Jei iškentėsiu ax.gif
"Tylėsiu" už Tave wub.gif  wub.gif  wub.gif , kad pasisektų nestuke.gif



Ačiū PETI už tavo "tylėjimą už mane" wub.gif

QUOTE(euromergele @ 2006 06 09, 10:20)
Mergaitės  biggrin.gif  šiandien vėl nauja diena, todėl siulau ir šiandien nepamiršti šypsotis... tad....išsišiepiam (vidumi taip pat)  biggrin.gif  ir skaičiuojam iki 7  biggrin.gif

kai šypsosimės iki 13 sekundžių...man jau bus laikas rezultata suzhinot... brrrrrrrrrr  karsta.gif  bijau bijau


Nežinau, kaip jūs, bet aš visada euromergelės klausau ir šypsausi (na vieną kartą neklausiau, kai buvo liepusi kelias minutes šypsotis blush2.gif ). Vaizdelis superinis - sėdžiu prie kompo , tada išsišiepiu iki ausų ir skaičiuoju vienas, du, trys, keturi...septyni. Eina sau, kaip padeda. Nuotaika patampa superinė thumbup.gif Ačiū tau, euromergele wub.gif
Atsakyti
svajuke, ziuresim, jeigu abieju nervai atlaikys iki treciadienio, tai mazhu kartu ir nueisim....suksim paskui ratu aplink pastata, kol ateis laikas rezultatu suzinot...uffffff...bais nejauki ta tiesos akimirka ... biggrin.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 06 09, 14:01)
Mirėja, Euromergele, eikit kartu kraujo pridavinėti.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif 


Atsakyti
dziugu Magi, kad tau sita shypsenos terapija irgi padeda biggrin.gif drinks_cheers.gif as kiekviena diena, kai tik nuklystu mintimis i kazkoki nerima kelianti dalyka, ishsishiepiu biggrin.gif ir skaiciuoju biggrin.gif

Gero visoms savaitgalio 4u.gif manes nebus...bet nepamirshkite rytoj ishsishiepti biggrin.gif ir suskaiciuoti iki 9 biggrin.gif o sekmadieni vel shypsena biggrin.gif ir skaiciuojam iki 10 biggrin.gif as pirmadieni patikrinsiu nono.gif
leiskit sau shypsotis mergaites biggrin.gif iki biggrin.gif


QUOTE(Magi @ 2006 06 09, 16:40)
išsišiepiu iki ausų ir skaičiuoju vienas, du, trys, keturi...septyni. Eina sau, kaip padeda

Atsakyti

smile.gif 1,2,3,4,5,6,7.........smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Mes tikrai šypsosimės !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 09, 20:12)
Mergaitės ačiū jums už padrasinimus,aš tai taip stipriai nesijaučiu. Noriu paklausti,toms kurioms jau buvo atliktas IVF,kiek lasteliu embrioniukus jums sodino?? Tiesa procedūrą man atliko Visockienė ir punkciją ir isodinimą,kažkam čia buvo kilę abejonių,man tai ne,nors mane stimuliavo visai kita gydytoja,Visockienė buvo labai man dėmesinga. Neabejočiau jos kompetencija.


Man Visockienė irgi pasirodė miela ir gera gydytoja, man ji darė IUI, nes tuo metu Usonienė kažkur buvo išvykusi.
Man atrodo, kad visos gydytojos VK klinikoje stengiasi gerai ir tik gerai atlikti savo darbą ir jos yra kompetetingos neabejok tuo. Sėkmės tau dideliausios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 09, 20:12)
Mergaitės ačiū jums už padrasinimus,aš tai taip stipriai nesijaučiu. Noriu paklausti,toms kurioms jau buvo atliktas IVF,kiek lasteliu embrioniukus jums sodino?? Tiesa procedūrą man atliko Visockienė ir punkciją ir isodinimą,kažkam čia buvo kilę abejonių,man tai ne,nors mane stimuliavo visai kita gydytoja,Visockienė buvo labai man dėmesinga. Neabejočiau jos kompetencija.



Roželė, visai normalu yra jaudintis kiekviena iš mūsų jaučią jaudulį jug ne kiekvieną dieną daraisi IVF. Nurimk viskas bus gerai mirksiukas.gif
Man per pirmą IVF idėjo tryjų lastelių, o per antrą penkių.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 10, 16:48)
g.gif man tai embriologe sako užšaldom visus kitus 8 lastelių,o vat tą vieną,kuris penkių lastelių neapsimoka šaldyti.
Dabar aš jau suprantu kas yra tikras jaudulys  doh.gif


Roželė, pas mane embrioniukai prastai dalinosi, ir tokiu gygantų aštuonių lastelių neturėjau verysad.gif
Atsakyti
Supratau Devina.Nenusimink,jie tikrai kita karta pasistenks ir pasidalins i 8 lasteles pamatysi. O gal ir to kito karto nebereikes,juk stebuklu buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Klausykit Peti ir Saiko, man pasidarė įdomu kokią schemą jums naudojo, kad viskas taip vienodai. Man tai gonalis ir pabaigai cetrotide (rodos taip vadinasi). Gal dėl to kas negerai su embrionais ir jie negali normaliai prisikabinti?


Aš naudojau ilgą schemą. Slopinimui 2 savaites uosčiau Suprecure, o po leidau Gonalį. Neturiu supratimo, kodėl taip gavosi. Blogiausiai, kad po to nebuvau net nuėjusi pas savo daktarę, Tikriausiai negerai, bet dar niekaip negaliu prisiversti. doh.gif

Saiko, man žiauriai gaila, net vidurius pradėjo sukti ir paširdžius diegti. wub.gif
Žinau, kad tą skausmą turi išgyventi. Jis Tavo ir niekur nesidėsi wub.gif

Mergaitės, Jųs šnekat apie gautus ląsteles. Man gavo 5. Visos aukščiaussios kokybės, kaip sakė embruologė Erika. Bet 3 keturių ląstelių ir 2 dviejų. Bet man siūlė šaldyti tas 2-jų ląstelių. Tai reiškia, kad jas dar paaugins? Ar šaldys tokias mažai pasidalijusias? Jaučiuosi kaip višta neišmanėlė.
g.gif
Euromergele, Mirėja laikykitės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 08, 09:23)
su šaldytais dažniausiai daroma taip: pirmoje ciklo dalyje reikia gerti daug Estrofemo, kad gleivine uzaugtu. o tada užauginus gleivinę iki reikia storio ir atėjus ovuliacijai atšildomi embrioniukai ir jeigu viskas su jais gerai, įsodinami. tada kaip visada vartojamas dar progesteronas ir laukiama rezultatų. žinau, kad dar yra schema su šaldytais, kai naudojami slopinantieji ir berods iššaukiama ovuliacija ir tada sodinama. bet man atrodo, kad šitas variantas rečiau taikomas.  bigsmile.gif
Papildyta:
Linasi, tu juk dar nestartavai, ar ne? ar nusprendei, kada startuosi: birželį ar nukeli tolimesniems mėnesiams?  4u.gif

o laukia tai Keitė. mačiau vakar vakare skaitinėjo. Keite, kaip nuotaikėlės?  mirksiukas.gif


taip tikrai, jau savaite ir viena diena unsure.gif tikiuosi kad viskas bus gerai nestuke.gif stengiuosi negalvoti apie tai. Savijauta kol kas tikrai nebloga, tik paskauda pilvo apacia ir viskas, nu kartais dar galva apsisuka, bet buvo pora kartu tik. Sunku laukti....
Atsakyti