Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Saiko @ 2006 06 02, 11:43)
16,59. Ir ką dabar galvoti  g.gif

nu tai, kad nėštumas yra tai tikrai, tik gal kiek mažokas HCG, o gal aš klystu, gal merginos parašys kurios daugiau patyrę
aš tik galėčiau įtarti vėlyvesnė inplantaciją
Atsakyti
Saiko, jei gu ten kur reikia ziurejau normas tai thumbup.gif. Pas tave 12 dpo?
Atsakyti
Pas Saiko šiandien 14-a dpo.
Bliamba - nieko nesakantis hcg - visaip gali baigtis - lygiai nėštumu, lygiai nesivystančiu.
Atsakyti
reik palaukt ir pakartot doh.gif
Atsakyti
Saiko, paskambink gydytojai pasitarti. bet spėju, kad ji lieps laukti ir kartoti hcg po kelių dienų, kad pasimatytų tendencija. sėdžiu tyliai ir laukau viską suspaudus. dabar tik laikas parodys, kas ir kaip. aš tai aišku dar pasidaryčiau nedelsdama progesterono tyrimą, kad žinočiau ar jo tikrai pakanka.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 02, 12:26)
Saiko, paskambink gydytojai pasitarti. bet spėju, kad ji lieps laukti ir kartoti hcg po kelių dienų, kad pasimatytų tendencija. sėdžiu tyliai ir laukau viską suspaudus. dabar tik laikas parodys, kas ir kaip. aš tai aišku dar pasidaryčiau nedelsdama progesterono tyrimą, kad žinočiau ar jo tikrai pakanka.

4u.gif


Svajuke, aš skaičiau, kad progesterono tyrimas vartojant vaistus į makštį neefektyvus, nes nepakankamai įsisavina į kraują, o vaisiui užtenka.
Atsakyti
Tai tipo tyrimas gali rodyti, kad progesterono mažai, o iš tiesų jo pakankamas kiekis, ar ne? g.gif na gal ir taip. tiesiog kai buvu pastojusi ir pradėjau kraujuoti, tai man darė progesterono ir estrogenų tyrimus. tai dėl to ir pasiūliau. ax.gif
Atsakyti
Saiko, aš tai HCG tyrimuose nieko nesusimanau (mano supratimu: daug - tai gerai, mažai-tai blogai, o kas yra daug ir kas yra mažai, nežinau biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ). Paprasčiausiai laikau kuščius ir laukiu gerų žinių mirksiukas.gif

Nu labiau nusimamančios, koks yra geras gleivinės storis, į kurį "suguldžius" embrionus, jie kaip patale jaučiasi ir niekur iš gimdos nepabėga unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magi: 02 birželio 2006 - 11:43
QUOTE(Magi @ 2006 06 02, 12:42)
Nu labiau nusimamančios, koks yra geras gleivinės storis, į kurį "suguldžius" embrionus, jie kaip patale jaučiasi ir niekur iš gimdos nepabėga unsure.gif ?


8 ir 16 mm yra apatinė ir viršutinė riba. O kiek pas tave? biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(svajukė @ 2006 06 02, 12:35)
Tai tipo tyrimas gali rodyti, kad progesterono mažai, o iš tiesų jo pakankamas kiekis, ar ne?  g.gif na gal ir taip. tiesiog kai buvu pastojusi ir pradėjau kraujuoti, tai man darė progesterono ir estrogenų tyrimus. tai dėl to ir pasiūliau.  ax.gif


Svajuke, na aš nesu dėl to tikra, tiesiog tokie Rusijoj daktarų komentarai, nors lygiai taip pat pastebėjau, kad ten vedama progesterono kontrolė po įsodinimo.

Papildyta:
QUOTE(Magi @ 2006 06 02, 12:47)
6,5 buvo vakar, dar eisiu pirmadienį pasižiūrėti.


Oi tai dar dafiga laiko - dar užaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 02, 11:45)
8 ir 16 mm yra apatinė ir viršutinė riba. O kiek pas tave? biggrin.gif

6,5 buvo vakar, dar eisiu pirmadienį pasižiūrėti.
Atsakyti
Saiko, manau, kad tik pakartojus hcg po kelių dienų bus aiškiau. Laikau kumščius wub.gif

Pas mane gleivinė buvo vienuolika mm. Tai "kaip pataluose" pasijautė tik vienas embrioniukas smile.gif

Lai birželis būna laimngas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2006 06 02, 12:47)
6,5 buvo vakar, dar eisiu pirmadienį pasižiūrėti.


atsakiau tau, o atsakymas užlipo aukščiau už tavo laiškutį doh.gif
Atsakyti