Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Ne visada būna, pirmą kartą jo nebuvo, tik gonalis ir cetrotide. Šį kartą skyrėsi tik tai, kad tas luveris buvo (nežinau, ką jis daro) ir penkias dienas buvo didesnė gonalio dozė negu įprastai (po 5 stimuliacijos dienų padidino nuo 150 iki 225). Be to buvo hiperstimuliacija. Viso to pasekoje gavosi mažiau kiaušinėlių, o todėl ir mažiau embrionų. Už tai šį karta gleivinė buvo normali.
Kad žinoti, nuo ko ta sėkmė priklauso, tai aš greitai viską taip sudėliočiau, o dabar sh...
Atsakyti
Man ne luveris o ovitrelis, bet čia tas pats. Man pirmą kartą buvo trumpa schema, bet pirma Difereline, o pabaigai gonalis.
Bet čia turbūt nieko nereiškia. Tik ieškom priežasčių, kad lengviau būtų. Daivai va kaip puikiai gavosi. Visdėlto daug ką lemia organizmas. Vienos sureaguoja puikiai kaip Daivos, o kitos kaip mano kažko pritrūksta.

Na laikykimės visos 4u.gif

O laukiančiom tiesiog gėda būtų nepastoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Labai jau kažkoks ilgas nesėkmių ruožas ir reikia kuo skubiau optimizmo ir džiaugsmo vaistukų thumbup.gif
Atsakyti
Leta, luveris ne tas pats kas ovitrelis, visos leidziasi ovitreli (ar pregnyli). O luveris leidziamas kelias dienas lygiagreciai su gonaliu ir cetrotidu.
Atsakyti
Luveris, jei neklystu, neleidžia nukristi estradioliui, kas labai būdinga trumpoje schemoje, ir jei nukrenta estradiolis, dažniausiai IVF nepasiseka - čia taip B. aiškindavo.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 09, 12:09)
Luveris, jei neklystu, neleidžia nukristi estradioliui, kas labai būdinga trumpoje schemoje, ir jei nukrenta estradiolis, dažniausiai IVF nepasiseka - čia taip B. aiškindavo.


luveris neleidžia nukristi LH 4u.gif

užjaučiu, Saiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 09, 12:06)
Leta, luveris ne tas pats kas ovitrelis, visos leidziasi ovitreli (ar pregnyli). O luveris leidziamas kelias dienas lygiagreciai su gonaliu ir cetrotidu.


Saiko heart.gif Sunku net ka nors pasakyti...
Atsakyti
Pardon blush2.gif
Luverio negavau nei karto.
Atsakyti
Saiko console.gif

Euromergele, o tu, pirmadienį kraują žadi priduot, ar aš tas šypsenas ne taip suskaičiavau g.gif ?
Atsakyti
Mirėja. apsiskaičiavai biggrin.gif siandien sypsomes 7 sekundes, pirmadieni sypsosimes 11 sekundziu dar tik smile.gif o 13 sekundziu sypsenos bus treciadieni, nusprendus esu treciadieni ir pridavinet krauja jei iki to nieko nenutiks smile.gif o tu kaip? pirmadieni?


QUOTE(mirėja @ 2006 06 09, 13:45)
Euromergele, o tu, pirmadienį kraują žadi priduot


oj as pati apsiskaiciavau.....nu zhodzhiu 13 sekundziu bus treciadieni smile.gif 13 diena po....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 09 birželio 2006 - 12:50
na,aš tai neapsisprendžiu g.gif Ar antradienį, birželio 13, 13 dieną po įsodinimo, ar irgi treč...

Dar noriu paklaust,ar iš principo, geriant Utrogestą gali prasidėti mmm ar ne? Gal bet kurio atveju kol gersi tol jų nebus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 09 birželio 2006 - 12:58
Mirėja, Euromergele, eikit kartu kraujo pridavinėti. mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mirėja @ 2006 06 09, 13:56)
Dar noriu paklaust,ar iš principo, geriant Utrogestą gali prasidėti mmm ar ne? Gal bet kurio atveju kol gersi tol jų nebus?

man mmmm visada pramušdavo. dažniausiai progesteronas ciklą prailgina kai daroma su šaldytais, o per IVF'us - ne. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 09, 14:01)
Mirėja, Euromergele, eikit kartu kraujo pridavinėti.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

man mmmm visada pramušdavo. dažniausiai progesteronas ciklą prailgina kai daroma su šaldytais, o per IVF'us - ne.  rolleyes.gif


1) Visai ne juokinga blush2.gif Aš jau dabar galvoju kaip reikės skambint ir atsakymą išklausyt doh.gif Mirsiu iš siaubo bijau.gif Nueit tai lengva, bet paskui laukt ir skambint doh.gif Nors pagalvojau ir taip aš per daug optimistiškai, gal viskas ir be testų aišku bus verysad.gif

2) man rodos mano IVF tas pats kaip kitoms su šaldytais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 09 birželio 2006 - 13:08