Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(knopka @ 2006 06 08, 18:59)
Nusprendžiau aš baigti skaitytojos karjerą ir įsijungti į bendraujančiųjų tarpą. Buvo be galo malonu skaityti jūsų pasisakymus, jūs čia taip gražiai bendraujat.  4u.gif
Kadangi ir aš neasieisiu be IVF, norisi būti tarp panašaus likimo žmonių. Mano startas numatytas rugpjūčio gale.



Sveika Knopka, ryt atėjus Svajukė įtrauks tave į sąrašėlį ir paskelbsim paiešką rugpjūčio mėnesį, jei vėl prapulsi lotuliukas.gif
Žiūriu irgi jau didelį vaikiuką turi, tai matyt gandrus irgi seniai gaudai g.gif
Atsakyti
Taip, Daivute, jau pakankamai ilgai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 09, 07:53)
Sveikos visos,
Aš tik norėjau,kad žinotumėt,kad šiuo metu pilvelyje pas mane jau yra 3 leliukai,kiekvienam iš jų po 8 lasteles, pasak gydytojų pirmos klasės ar ko tai ten  doh.gif ,superiniai.
Taigi aš jau laukimo stadijoj  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Prisidedu prie euromergeles ir Mirėjos. O visoms birželinukėms linkiu geros pradžios,juk gera pradžia pusė darbo.

Labas rytukas,
na tu cia su geromis naujienomis mirksiukas.gif net ne su geromis o su nuostabiomis. Labai sveikinu ir labai dziaugiuosi uz tave thumbup.gif . Saunu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 06 09, 07:53)
Sveikos visos,
Aš tik norėjau,kad žinotumėt,kad šiuo metu pilvelyje pas mane jau yra 3 leliukai,kiekvienam iš jų po 8 lasteles, pasak gydytojų pirmos klasės ar ko tai ten  doh.gif ,superiniai.
Taigi aš jau laukimo stadijoj  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Prisidedu prie euromergeles ir Mirėjos. O visoms birželinukėms linkiu geros pradžios,juk gera pradžia pusė darbo.


Labai labai džiaugiuos ir tvirtai tikiu, kad tikrai ne vienas leliukas apsigyvens pilvelyje 9 mėn., ramaus laukimo. 4u.gif 4u.gif thumbup.gif

Atsakyti
Rozele, na ir vikruole tu - rezultatai kolkas tikrai puikus smile.gif
Laikom ir uz tave kumstukus wub.gif
Atsakyti
Rožele wub.gif
Atsakyti
Roželė spartuolė, tyliai tyliai šauniai sutvarkė visą reikalą. thumbup.gif spaudžiu kumščius. bigsmile.gif

Knopka, sveika prisijungus. įtrauksiu tave į sąrašiuką. mirksiukas.gif neprapulk. biggrin.gif
Atsakyti
Rožele, linkiu, kad svajonė tapti mama išsipildytų wub.gif
Atsakyti
[QUOTE][PETI, tu matyt, neskaitei mano ankstenių žinučių - aš dabar tylėjimo burtais užsiimu Sėdžiu kojas sugliaudus ir burną užspaudus, kad nepradėčiau kalbėti... Oi sunku sunku bet reikai gi sau duoto žodžio laikytis [QUOTE]

Skaičiau, Magi, tiesiog iš galvos išgaravo.
Jei tiki, kad tylėjimas padės, taip ir daryk. Nes tik asmeniniai susikurti "marazmai" gali padėti išlaikyti psichologinę pusiausvyra tokiu sunkiu metu.
Aš irgi buvau tokius įžadus davusi. Ištempiau ilgai, ir tik kai karktelėjau neiškentus, kad pavyko, tai ir nudegiau. Tikriausiai tai nieko nelemia, bet dabar tikriausiai tylėsiu iki kol vaikai į mokyklą pradės eiti... doh.gif Jei iškentėsiu ax.gif
"Tylėsiu" už Tave wub.gif wub.gif wub.gif , kad pasisektų nestuke.gif

Rožele sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, Saiko stiprybės tau viskas bus gerai mirksiukas.gif

Euromergele 4u.gif Rožele puikus rezultatai thumbup.gif Mirėja :4u:didelės sėkmės visoms

Sveikutė Knopka linkiu ilgai neužsibūti šiame skirelyje mirksiukas.gif

Paiduke, labai džiaugiuosi už tavę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 09 birželio 2006 - 09:40
QUOTE(svajukė @ 2006 06 09, 08:20)
Knopka, sveika prisijungus. įtrauksiu tave į sąrašiuką.  mirksiukas.gif neprapulk.  biggrin.gif


Svajuke, tikrai neprapulsiu. blush2.gif

QUOTE(devina @ 2006 06 09, 09:38)
Sveikutė Knopka linkiu ilgai neužsibūti šiame skirelyje mirksiukas.gif


Ačiū už palinkėjimus, tikiuosi, kad taip ir bus. ax.gif
Atsakyti
Mergaitės biggrin.gif šiandien vėl nauja diena, todėl siulau ir šiandien nepamiršti šypsotis... tad....išsišiepiam (vidumi taip pat) biggrin.gif ir skaičiuojam iki 7 biggrin.gif

kai šypsosimės iki 13 sekundžių...man jau bus laikas rezultata suzhinot... brrrrrrrrrr karsta.gif bijau bijau


QUOTE(tikiu @ 2006 06 08, 19:06)
aš iš karto išsišiepiu ir sėdžiu laiminga smile.gif - labai smagiai ir nuoširdžiai šypsausi smile.gif

Papildyta:

Atsakyti