Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Paiduke wub.gif
Atsakyti
Saiko,gi matai,kad gerai tau išpranašavau biggrin.gif Viskas bus o.k. thumbup.gif

Paiduke wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=paiduke,2006 06 08, 11:09]
noriu pakliūti į tą skaičių 13, kur vyrux sakė wub.gif

Kumčius laikau kelinta diena. 2006m. sąraše esi kaip kandidatė nestuke.gif
Belieka įrašyti kaip nestuke.gif
Sekmės smile.gif
Atsakyti
Saiko, taip noriu tave įrašyti prie pastvėrusiųjų gandrą... ax.gif taip noriu, kad negaliu... blush2.gif
Atsakyti
Aš ten irgi mielai papulčiau, bet neskubinam įvykių, dar tikrai niekas neaišku. Va ir fortūnata jau dukrelę man pranašauja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei nebūtų tiek keistenybių, gal ir džiaugčiaus jau, o dabar tik klaustukai.
Atsakyti
zinok Fortunata savotiska ragana biggrin.gif Ji neklysta biggrin.gif Kalbam su ja telefonu, o ji sako, tipo jauciu tuoj eisi valgyt, oas buvau kaip tik atsistojus ir stovejau jau prie saldytuvo lotuliukas.gif kaip kokia aiskiarege biggrin.gif O kalbejom tai visa valanda- ir jausk, kada as ateisiu prie saldytuvo doh.gif Taip, kad taip ir bus kaip pasake. As ir to labai labai linkiu biggrin.gif
Atsakyti
mallena, gal jau seilės pradėjo kauptis bešnekant, tai fortūnata ir užpelengavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 08, 15:00)
mallena, gal jau seilės pradėjo kauptis bešnekant, tai fortūnata ir užpelengavo  biggrin.gif

Nu jau ,tik prašom neabejoti mano kompetencija hihihi.gif lotuliukas.gif
Aš pati savęs kartais bijau,nes matau vizijas,nors ir neišgėrus būnu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 08, 10:18)
Dėkui, Svajuke, už atsakymą.

Paiduke, malonu girdėti, kad jau pradėsi. 4u.gif

Magi, kokios Tavo nuotaikos prieš bandymus su šaldytais?

PETI, tu matyt, neskaitei mano ankstenių žinučių - aš dabar tylėjimo burtais užsiimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sėdžiu kojas sugliaudus ir burną užspaudus, kad nepradėčiau kalbėti... Oi sunku sunku lotuliukas.gif bet reikai gi sau duoto žodžio laikytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Magi biggrin.gif mazhiau kalbu - daugiau darbu, kaip liaudis sako drinks_cheers.gif tik nepamirshk karts nuo karto bent liezhuvi mums parodyt biggrin.gif

QUOTE(Magi @ 2006 06 08, 17:00)
aš dabar tylėjimo burtais užsiimu lotuliukas.gif 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 08 birželio 2006 - 16:24
Nusprendžiau aš baigti skaitytojos karjerą ir įsijungti į bendraujančiųjų tarpą. Buvo be galo malonu skaityti jūsų pasisakymus, jūs čia taip gražiai bendraujat. 4u.gif
Kadangi ir aš neasieisiu be IVF, norisi būti tarp panašaus likimo žmonių. Mano startas numatytas rugpjūčio gale.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 08, 17:23)
Magi  biggrin.gif  mazhiau kalbu - daugiau darbu, kaip liaudis sako  drinks_cheers.gif  tik nepamirshk karts nuo karto bent liezhuvi mums parodyt  biggrin.gif

Eurimergele, tu tikrų tikriausia šio forumo linksmuolė, kai liepi šypsotis, tai aš iš karto išsišiepiu ir sėdžiu laiminga smile.gif - labai smagiai ir nuoširdžiai šypsausi smile.gif
Man patinka tavo bajeriukai.

Visoms visoms linkiu stiprybės !!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(knopka @ 2006 06 08, 18:59)
Nusprendžiau aš baigti skaitytojos karjerą ir įsijungti į bendraujančiųjų tarpą. Buvo be galo malonu skaityti jūsų pasisakymus, jūs čia taip gražiai bendraujat.  4u.gif
Kadangi ir aš neasieisiu be IVF, norisi būti tarp panašaus likimo žmonių. Mano startas numatytas rugpjūčio gale.


Sveikutė knopka smile.gif
Atsakyti