Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Saiko @ 2006 06 08, 08:15)
Ačiū, Mirėja  4u.gif Lentelė kažkiek paguodžianti, bet vis tiek sunku patikėti, kad kelias dienas kraujavus tas nėštumas normaliai vystosi ten, kur ir turi būti.

Nors IVF nesu apturėjus, bet įsiterpsiu blush2.gif
Saiko, esu gyvas pavyzdys, kad po nemažo kraujavimo nėštumas gali išsilaikyti smile.gif Jau nuotaikos buvo depresinės - isterinės kaip po persileidimo, kol užtvirtinimui nesugalvojau HCG pasidaryti. Pasirodo - auga tie skaičiukai tvarkingai smile.gif O paskui gydytoja ir pūslytę aptiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2006 06 08, 10:20)
Cia gal apie mane blush2.gif  blush2.gif


Nu kokia gi tu naujokė lotuliukas.gif Bent jau man tai sena pažįstama ax.gif
O ką jau kažką darai?
Atsakyti
Paiduke, ar buvai jau pas K? kada startas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 08 birželio 2006 - 09:53
QUOTE(svajukė @ 2006 06 08, 10:49)
Paiduke, ar buvai jau pas K? kada startas?  4u.gif

Buvau mirksiukas.gif
Sulaukiu mmm ir nuo 2c.d. startuoju thumbup.gif
Atsakyti
Paiduke, thumbup.gif thumbup.gif

oj laukiam laukiam, naujų nestuke.gif laukiam (aš jau kaip Euromergelė dainuoti pradėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ). bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 08, 11:00)
Paiduke,  thumbup.gif  thumbup.gif

oj laukiam laukiam, naujų  nestuke.gif laukiam (aš jau kaip Euromergelė dainuoti pradėjau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ).  bigsmile.gif

noriu pakliūti į tą skaičių 13, kur vyrux sakė wub.gif

Nu bet aš labai džiaugiuosi, kad pagaliau išbandysiu galimybę tapti mama, jau nuo to per didelio džiaugsmo, net tokią pusiau neštukišką bliuzelę nusipirkau, bet kažkaip parėjus namie tik supratau, kad man ji mažoka lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui, Svajuke, už atsakymą.

Paiduke, malonu girdėti, kad jau pradėsi. 4u.gif

Magi, kokios Tavo nuotaikos prieš bandymus su šaldytais?
Atsakyti
Mergaitės biggrin.gif nepamirškite ir šiandien visos plačiai nusišypsoti ir jau šiandien kokias penkias sekundes šypsena palaikyti biggrin.gif pirmyn biggrin.gif visos, visos biggrin.gif netingėkit biggrin.gif


QUOTE(mirėja @ 2006 06 08, 08:53)
Euromergelė,  oro_buckis.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 08 birželio 2006 - 10:48
QUOTE(euromergele @ 2006 06 08, 11:45)
Mergaitės  biggrin.gif  nepamirškite ir šiandien visos plačiai nusišypsoti ir jau šiandien kokias penkias sekundes šypsena palaikyti  biggrin.gif  pirmyn  biggrin.gif  visos, visos  biggrin.gif  netingėkit  biggrin.gif


Fainuolė tu smile.gif Nu tegul tik pabando vaikai iš tokios mamkos išsibėgioti nono.gif
Atsakyti
[quote=svajukė,2006 06 08, 09:23]
Papildyta:
Linasi, tu juk dar nestartavai, ar ne? ar nusprendei, kada startuosi: birželį ar nukeli tolimesniems mėnesiams? 4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif As tai kad ir siandien pasiryzus startuoti, bet neateina mano mm (38 c.d.), matyt, subludo nuo stimuliaciju biggrin.gif
Atsakyti
Paiduke, puikios žinios 4u.gif
O K pradėjo daryti IVF'us? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 08, 12:21)
Paiduke, puikios žinios  4u.gif
O K pradėjo daryti IVF'us?  g.gif

Man ir puikios žinios thumbup.gif
O K tik stimuliuoja ir visaip globoja mirksiukas.gif


Dabar labai, labai laukiu, suspaudusi kumščius, iš taves žinių, labai tikiuosi, kad viskas eina į gerą pusę
Sekmės tau Saiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 08 birželio 2006 - 11:29