Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Статус беременности в соответствии с уровнем ХГЧ (стр. 112 ) От зачатия От ПДПМ (mIU/ML or IU/L)
7 дней 3 недели 0 до 5
14 дней 28 дней 3 до 426
21 день 35 дней 18 до 7,340
28 дней 42 дня 1080 до 56,500
35 - 42 дней 49 - 56 дней 7,650 до 229,000
43 - 64 дней 57 - 78 дней 25,700 до 288,000
57 - 78 дней 79 - 100 дней 13,300 до 253,000
17 - 24 недель 2-й триместр 4060 до 65,400
25 недель до срока родов 3-й триместр 3640 до 117,000
через несколько дней после родов небеременный уровень (<5)

Va, radau Evoj.ru ir įdedu Saiko nuotaikai palaikyt. Ten pas vieną moterį irgi auga, bet pradėjo augt pakankamai vėlai, tai ji labai džiaugėsi suradus lentėlę, kuri jai tinka pagal dienas ir HCG duomenys.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 07, 13:19)
nepamirskit ir manes mergaites ...  biggrin.gif  tongue.gif

Kad Tu ir taip tvirtai laikaisi, užtenka į Tavo avatarą pažiūrėti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tik dabar prisedau, bet Nu Mireja ir isgasdinai su pirmaja savo zinute mega_shok.gif eina sau, tu ir panikiere rolleyes.gif Dar cia nieks neprarasta, tik susiimk ir laikykis wub.gif
O del tu burtu net nebezinau, kai Daiva daresi ivf sakiau jei ji pastos tai ir as pastosiu, dabar prisiburiau su Mireja ir is vis, futbolas prasidejo, tai cia anglijoje visos masinos su veliavom vaziuoja, tai siandien prie pat namu sakau, jei pamatysiu masina su veliava tai pastosiu ir kaip tycia ne vienos, tik jau prie pat namu pravaziavo mersas net su dviem veliavom. Nu ar gi as ne durna? doh.gif

Saiko, noriu tiketi kad viskas gerai wub.gif

Euromergele thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

Po vakar ir užvakar, paįvairinimui taip sakant, nusprendžiau nepradėt ryto isterija biggrin.gif

Saiko,ištvermės, kantrybės, kad mums tuo kambarėliu dalintis netektų 4u.gif

Euromergelė, oro_buckis.gif

Roželė, laikau kumsčius 4u.gif

Žaneta, o tu neįsivaizduoji, kaip aš pati išsigandau, jei ne SM, tikrai bučiau nuo proto nušokus doh.gif Mersas su DVIEM vėliavom superinis ženklas: ir MERSAS, ir vėliavos DVI mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 08 birželio 2006 - 07:56
Saiko, kaip laikaisi? Nebekraujuoji? Dabar žinok esi pagrindinė susitikimų tema net ne forume - labai labai sergam už tave wub.gif

Mirėja, šaunuole, neisterikuok - nenervuok vaikų pilvelyje biggrin.gif

Euromergele heart.gif

Ir pas mus gi dar viena naujoke laukime tyliai tūno mirksiukas.gif (sorry nicko neįsidėmėjau blush2.gif ). Kaip nuotaikėlės?
Atsakyti
Ačiū, Mirėja 4u.gif Lentelė kažkiek paguodžianti, bet vis tiek sunku patikėti, kad kelias dienas kraujavus tas nėštumas normaliai vystosi ten, kur ir turi būti.

Euromergele, Mirėja, sergu už jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE
[FONT=Arial]Tai jei tik nuo 1000 kažkas matosi, tai esant normaliam didėjimui, kažkur tik kitą trečiadienį turėtų pasimatyti pūslelė  Na ir savaitėlė laukia...


Saiko, kantrybs Tau. Tik, jei nebekraujuoja ir nebeskauda, tai ir nusiramink. Ten menamos mėnesinės prasiveržė, tiesiog organizmas pasimetės iš pastovaus ritmo išmuštas.

Euromergele biggrin.gif laikykis
Mirėja wub.gif laikykis

Visoms dideliausios sėkmėsj, juk už lango "karšta" vasara
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 08, 09:00)
Saiko, kaip laikaisi? Nebekraujuoji? Dabar žinok esi pagrindinė susitikimų tema net ne forume - labai labai sergam už tave wub.gif


Kraujavimas baigėsi užvakar vakare, kol kas beveik viskas gerai. Ačiū labai už palaikymą, kažkaip nepatogu, kad taip užgožė forumą mano problemos... blush2.gif
Atsakyti
Svajukės lentelėje pamačiau, kad birželio mėn. Magi naudos šaldytus. Gal trumpai kas galėtų papasakoti, kaip tai vyksta, nes man tai labai aktualu šiuo metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 08, 09:20)
Kraujavimas baigėsi užvakar vakare, kol kas beveik viskas gerai. Ačiū labai už palaikymą, kažkaip nepatogu, kad taip užgožė forumą mano problemos...  blush2.gif

Nu jau nu jau, nebūtų forume problemų, nebūtų ką guosti ir drąsinti, tai gal ir forumo nebeliktų wub.gif
O dėl to kraujavimo nusiramink, daug kam pakraujuoja, svarbu lelius, -iai tavo laikosi įsikabinęs, -ę ir nenori mamytės palikti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 08, 08:00)

Ir pas mus gi dar viena naujoke laukime tyliai tūno mirksiukas.gif (sorry nicko neįsidėmėjau blush2.gif ). Kaip nuotaikėlės?


Cia gal apie mane blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2006 06 08, 09:21)
Svajukės lentelėje pamačiau, kad birželio mėn. Magi naudos šaldytus. Gal trumpai kas galėtų papasakoti, kaip tai vyksta, nes man tai labai aktualu šiuo metu  g.gif

su šaldytais dažniausiai daroma taip: pirmoje ciklo dalyje reikia gerti daug Estrofemo, kad gleivine uzaugtu. o tada užauginus gleivinę iki reikia storio ir atėjus ovuliacijai atšildomi embrioniukai ir jeigu viskas su jais gerai, įsodinami. tada kaip visada vartojamas dar progesteronas ir laukiama rezultatų. žinau, kad dar yra schema su šaldytais, kai naudojami slopinantieji ir berods iššaukiama ovuliacija ir tada sodinama. bet man atrodo, kad šitas variantas rečiau taikomas. bigsmile.gif
Papildyta:
Linasi, tu juk dar nestartavai, ar ne? ar nusprendei, kada startuosi: birželį ar nukeli tolimesniems mėnesiams? 4u.gif

o laukia tai Keitė. mačiau vakar vakare skaitinėjo. Keite, kaip nuotaikėlės? mirksiukas.gif
Atsakyti