Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Saiko, na tu matai, kokie "pokštai" darosi. g.gif jetau kaip tokia neaiški situacija nervus tampo... schmoll.gif laikykis... labai norėčiau stebuklo...

Daivut, Saiko hcg augims geras, bet ar iš principo jis gali būti toks mažas?...

Mirėja, tu irgi laikykis...

Atsakyti
Mirėja, ir tu laikykis, anksčiau laiko nepasiduok 4u.gif
Aš tai mielai į tą kambarėlį dabar nuvažiuočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 07, 12:56)
Daivut, Saiko hcg augims geras, bet ar iš principo jis gali būti toks mažas?...


Nu matai, ka reiskia mazas....turi omeny pagal ciklo dienas? na taip, bet tuomet 16 buvo mazas, o ne 80 biggrin.gif Nes 80 yra absoliuciai geras pagal hcg dinamika. Taigi reikia tiketis, kad labai velyva implantacija.
Atsakyti
Na, mirėja nuraminai mane mirksiukas.gif

Laukiam, laukiam 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Saiko, kantrybes ir stiprybes tau...labai noriu tiketi, kad tavo stebukliukas issilaikys 4u.gif tik ta neaiski situacija is proto veda nerealiai...laikykis 4u.gif
Mireja, ir tu laikykis 4u.gif
Atsakyti
Taip, Daiva, tu mane teisingai supratai. aš turėjau omenyje, kad mažas buvo 16 vnt. 14 d.... bet toks nedidelis hcg gali būti tiesiog organizmo ypatybė. na, laikau stipriai suspaudusi visas galūnes už vėlyvą implantaciją. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 06 07, 11:24)
HCG 80 (cia vakar paimtas), uzvakar buvo 52. Nebesuprantu nieko, tuoj pražilsiu...


nujaučiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
nepamirskit ir manes mergaites ... biggrin.gif tongue.gif


QUOTE(esperansa @ 2006 06 07, 13:07)
Saiko...laikykis 4u.gif
Mireja, ir tu laikykis 4u.gif

Atsakyti
Jei tai nėra negimdinis (o kiek pribrousinau, tai ektopinio tikimybė 6%, net jei HCG dinamika gera), tai be vėlyvos implantacijos, dar egzistuoja galimybė, kad maždaug savaitė po įsodinimo įvyko ovuliacija (aš, beje, jaučiau ovuliacinius skausmus, bet net nepagalvojau, kad tai įmanoma) ir pastojau natūraliai. Aišku, grikiai irgi turėjo labai pasistengti, nes per IVF'ą tai reikėjo ICSI biggrin.gif Na, žodziu, nežinau, kuris variantas realesnis lotuliukas.gif Aš tik labai bijau negimdinio...
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 07, 13:19)
nepamirskit ir manes mergaites ...  biggrin.gif  tongue.gif


Stovi eilej ir stovek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 07, 12:19)
nepamirskit ir manes mergaites ...  biggrin.gif  tongue.gif


kur jau pamiršim, tiesiog nelabai norim brautis, juk sakei, kad nieko nelinkėtume ir neguostume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 06 07, 13:19)
nepamirskit ir manes mergaites ...  biggrin.gif  tongue.gif

nepamirštam nepamirštam. 4u.gif jau tuoj visa mėlyna būsiu nuo stipraus spaudimo. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kaip jautiesi?
Atsakyti