Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

Grazus straipsnys. Akusere labai graziai ir logiskai isdeste viska. Tik nezinia kiek nuosirdumo jos zodziuose. Tikriausiai ne uz ACIU vaziuoja i gimdymus. Ir siaip tikrai ne siaip sau ja stebejo policija...Daugiau musu laikais policijai veikti nera ka... doh.gif Akuseres tai laaabai noretu iteisinimo, nes tikrai gaus nemazai pinigeliu uz tai smile.gif)) Dabar jos rizikuoja..
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 07 10, 11:39)
Akuseres tai laaabai noretu iteisinimo, nes tikrai gaus nemazai pinigeliu uz tai smile.gif))


Normalu gauti atlyginimą už savo oficialų darbą.
O kiek ligoninių medikų gauna neoficialiai, vokeliuose? Jokia paslaptis - aš irgi eisiu tartis su ligoninės mediku, ne už AČIŪ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 07 10, 09:14)


"Civilizuotoje Europos šalyje akušerė, vykstanti į gimdymą namuose, tiesiog informuoja apie tai ligoninės priimamąjį ar greitosios medicinos pagalbos tarnybą. Lietuvoje kol kas tai neįmanoma, čia gimdančiomis namuose rūpinasi tik policija: kruopščiai saugo, kad jos negautų jokios pagalbos." doh.gif Viduramziai!!!
Papildyta:
QUOTE(Ksesanko @ 2013 07 10, 09:39)
Grazus straipsnys. Akusere labai graziai ir logiskai isdeste viska. Tik nezinia kiek nuosirdumo jos zodziuose. Tikriausiai ne uz ACIU vaziuoja i gimdymus. Ir siaip tikrai ne siaip sau ja stebejo policija...Daugiau musu laikais policijai veikti nera ka... doh.gif Akuseres tai laaabai noretu iteisinimo, nes tikrai gaus nemazai pinigeliu uz tai smile.gif)) Dabar jos rizikuoja..


Uz aciu ar ne uz aciu - tezino jos pacios. As manau kad bent gyd. Banga tikrai uz aciu - ji juk turi pragyvenimo saltini ir labai gera reputacija, be to kiek yra teke girdeti jos interviu - ji yra giliai tikinti ir sazininga. O ar gaus akuseres pinigeliu po iteisinimo, ar ne - irgi nezinia, priklauso kokia sistema bus sukurta. As manau ir dabar tiek akuseres tiek gydytojai vokeliu prisirenka pilnas kisenes, vienoj TV laidoj Vilniaus ligonines vyr. akusere atvirai pareiske, kad "neatsisako" kai yra pasiulomi pinigai. Tai koks skirtumas, moket i kisene ligoninej, ar namie.
Atsakyti
QUOTE(Biški @ 2013 07 08, 15:24)
Čia skaitau jau nuo vaikelio priklauso - mano kaip tik trečiasis ankščiau pasibeldė.

flight, nereikia ricinos

mano trečias pasibeldė 10 d vėliau

Ksesanko

aš šią gydytoją-ginekologę pažįstu, ji prieme mano ketvirtą vaikelį. Patikiek, būtent ji rašo nuoširdžiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 13 liepos 2013 - 18:19
„Mes dar kartą, kaip gydytojai, sakome visai Lietuvai – prižiūrėkite savo nėščiąsias, kad jos gimdytų ten, kur ir priklauso gimdyti“, – sakė Santariškių klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro direktorė Gražina Drąsutienė.

gun_bandana.gif gun_bandana.gif

Gal dar ir ir policija iskvieskit kiekvienai gimdyvei, kad palydetu i ligonine, ponia Drasutiene - kad siukstu niekas nedristu pagimdyti ten, kur "nepriklauso"!

Paimta is cia.
Atsakyti
Ar kas nors turi pribuvėjos Jurgos el. pašto ardesą? Būčiau labai dėkinga!
Atsakyti
Idomus straipsnis The Guardian (anglu k) - Freebirthing: is giving birth without medical support safe?

Aisku, situacija UK yra visiskai kitokia negu LT, bet ar nepadauges dabar ir Lietuvoj gimdanciu "solo", kol pribuvejos ir akuseres po teismus tampomos, o gimdymas namuose dar neiteisintas?
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 14, 23:52)
Idomus straipsnis The Guardian (anglu k)  - Freebirthing: is giving birth without medical support safe?

Aisku, situacija UK yra visiskai kitokia negu LT, bet ar nepadauges dabar ir Lietuvoj gimdanciu "solo", kol pribuvejos ir akuseres po teismus tampomos, o gimdymas namuose dar neiteisintas?

kol neįteisins, tol ir bus neleistina kažkokioms alia pribuvėjoms priimėti gimdymus. Bet, kiek žinau, einama link teisinio reglmentavimo. Bet abejoju, ar daug kas tuo naudosis. Nes tiesiog bus brangu. O ir klausimas su medikais. jų juk nepadaugės.
Atsakyti
Niekada gyvenime nesugalvociau savo noru gimdyti namie doh.gif schmoll.gif Is vienos puses pritariu, kad tai paciu zmoniu reikalas ir jei sureguliavus visa teisine baze ir tuo paciu atsakomybe mamos galetu rinktis pacios kur kaip ir kada, bet as asmeniskai nepasitikiu namu salygom gimdymu 4u.gif
Pirmas nestumas sklandus buvo, tyrimai super ir visi prognozavo lengva gimdyma, net nuvaziavus i ligonine su 8 cm atsidariuseis visi plojo rankom, kaip bus lengva bet... taip ir pastrigom ties 8cm ir gimdymas opapa koks buvo sunkus doh.gif tad pagalvojus, kad pradedi namie gerai nusiteikus ir jei prasideda nesklandumai, pulciau i panika, nes dar reiketu lekti i ligonine, tai jau laikas uztrunkamas, o transportavimas ir t.t.. doh.gif Nea neuzka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 09 17, 08:53)
Niekada gyvenime nesugalvociau savo noru gimdyti namie  doh.gif  schmoll.gif  Is vienos puses pritariu, kad tai paciu zmoniu reikalas ir jei sureguliavus visa teisine baze ir tuo paciu atsakomybe mamos galetu rinktis pacios kur kaip ir kada, bet as asmeniskai nepasitikiu namu salygom gimdymu  4u.gif 
Pirmas nestumas sklandus buvo, tyrimai super ir visi prognozavo lengva gimdyma, net nuvaziavus i ligonine su 8 cm atsidariuseis visi plojo rankom, kaip bus lengva bet... taip ir pastrigom ties 8cm ir gimdymas opapa koks buvo sunkus  doh.gif  tad pagalvojus, kad pradedi namie gerai nusiteikus ir jei prasideda nesklandumai, pulciau i panika, nes dar reiketu lekti i ligonine, tai jau laikas uztrunkamas, o transportavimas ir t.t..  doh.gif  Nea neuzka  schmoll.gif


Tai ir puiku, kad turite galimybe gimdyti ten, kur jauciates saugiausiai smile.gif
Idomi detale, kad gimdymas sustojo tuomet, kai atvykote i ligonine. Esu daug tokiu pavyzdziu girdejus ir literaturoje (pvz M. Odeno "Gimdymo atgimimas") uzsimenama kad patekus i nepazistama aplinka kai kuriu moteru organizmas reaguoja kaip i pavoju ir nustoja gaminti oksitocina. Tai yra viena is priezasciu kodel kai kurios mamos renkasi gimdyti namuose.
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 17, 14:13)
Tai ir puiku, kad turite galimybe gimdyti ten, kur jauciates saugiausiai  smile.gif
Idomi detale, kad gimdymas sustojo tuomet, kai atvykote i ligonine. Esu daug tokiu pavyzdziu girdejus ir literaturoje (pvz M. Odeno "Gimdymo atgimimas") uzsimenama kad patekus i nepazistama aplinka kai kuriu moteru organizmas reaguoja kaip i pavoju ir nustoja gaminti oksitocina. Tai yra viena is priezasciu kodel kai kurios mamos renkasi gimdyti namuose.


būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 17, 14:13)
Tai ir puiku, kad turite galimybe gimdyti ten, kur jauciates saugiausiai  smile.gif
Idomi detale, kad gimdymas sustojo tuomet, kai atvykote i ligonine. Esu daug tokiu pavyzdziu girdejus ir literaturoje (pvz M. Odeno "Gimdymo atgimimas") uzsimenama kad patekus i nepazistama aplinka kai kuriu moteru organizmas reaguoja kaip i pavoju ir nustoja gaminti oksitocina. Tai yra viena is priezasciu kodel kai kurios mamos renkasi gimdyti namuose.


Tikrai nemanau, kad sustojo dėl ligoninės aplinkos, čia jau ne man. Ligoninės man nekelia jokios baimes ir net pripratus prie jų esu smile.gif
Atsakyti