Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

QUOTE(mijadi77 @ 2013 06 21, 11:15)
Jums tai bus super tokiu atvieju patogu, bet kokioje pozoje ir kiek ilgai turetu akusere stoveti, jei jus sugalvosite stovint gimdyti  g.gif ? (zinau tas naturalias gimdymo pozas, tad ir Jums turetu buti aisku).

Tada uz tokias kancias ( pabandykite issitoveti istiesus rankas, susilenkus nors minute...) reiketu akuserems moketi, nes po menesio tokiu gimdymu tures problemu su stuburu...

neturiu komentarų lotuliukas.gif

lyg tie vaikai iššauna visiškai netikėtai nuo galvutės iki pirščiukų per sekundę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selva: 21 birželio 2013 - 13:02
QUOTE(Selva @ 2013 06 21, 13:01)
neturiu komentarų  lotuliukas.gif

lyg tie vaikai iššauna visiškai netikėtai nuo galvutės iki pirščiukų per sekundę biggrin.gif


Tai del to ir sakau, kad kokias 5 - 10 min. akusere turetu stoveti pasilenkus ir stebeti situacija...Na galite juoktis, bet tikriausiai Jus pagimdete 10 vaiku, o as tik viena ir ne labai suvokiu kaip tas gimdymas vyksta...Bet namuose man nekiltu jokio noro gimdyti smile.gif Esu baile, nors skausmo nebijau ir moku kenteti. Man tukstanti kartu ramiau, kai salia ne kazkokia tetute pribuveja, o gydytuojas.
Papildyta:
QUOTE(Biški @ 2013 06 21, 12:43)
Oho kokia mintis  blink.gif  Tik klausimas iškilo : kas yra gimdyme svarbiausia? Ar gimdyvė su naujagimiu ( jei jau žinot apie natūralias gimdymo pozas, tai turėtumėt žinot ir jų privalumus) ar patogumas akušerei?


Butent del to, kad nekiltu gresmes gyvybei, daroma taip, kaip patogu akuserei. Kad ji puikiai matytu situacija ir laiku sugebetu atlikti tinkamas intervencijas...

O jei ji nieko nematys ir stoves susirietus, tai vargu ar nieko nepraziopsos ir tas vaikas tikrai gali issauti staigiai..... Ypac, jei gimdo ne pirma karta...Pora draugiu sake, kad vos spejo pagauti vaikus gulint...o ka jau kalbeti apie kitas pozas...
Atsakyti
QUOTE(mijadi77 @ 2013 06 21, 14:42)
Butent del to, kad nekiltu gresmes gyvybei, daroma taip, kaip patogu akuserei. Kad ji puikiai matytu situacija ir laiku sugebetu atlikti tinkamas intervencijas...

O kokia grėsmė gyvybei jei akušerei nepatogu?
Klausykit tai gal išvis patogiau būtų gimdyvę žemyn galva įtaisyt - dar patogiau akušerei būtų... Dabar vistiek lanstytis reikia g.gif Bet tokiu atveju tai sakyčiau CP patogiausia. Patogiai paguldai, atsireguliuoji aukštį kad nevargintų ir tvarkingai viską kontroliuodami išima vaikiuką bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mijadi77 @ 2013 06 21, 14:42)
Esu baile, nors skausmo nebijau ir moku kenteti. Man tukstanti kartu ramiau, kai salia ne kazkokia tetute pribuveja, o gydytuojas.


Jūs, jums smile.gif Tai kodėl apie visas sprendžiat? Įsivaizduokit, nebelieka galimybės gimdyti ligoninėj, tik namie, nes va tokia tvarka, brangu, neapsimoka biggrin.gif Tai kaip tada jaustumėtės?


O šiaip tai labai įdomu, kaip beveik visur ES ir dar daug kur pasaulyje tos akušerės stuburų nesusikoliečina, visaip prie gimdyvių su savo užgaidom besilankstydamos g.gif
Atsakyti
Įdomu, o kaip gimsta leliukai vandeny? Akušerė juk nenardo g.gif o jeigu staiga per sekundę reikėtų kokių intervencijų sugalvoti atlikti? g.gif


žodžiu... pažiūrėkite bent jau tas nulinksniuotas 'one born every minute' per youtube... gal tada atsivers akys- kaip viskas elementaru ir paprasta. Tereikia NORO.
Atsakyti
Selva, reikia žmoniškumo turėti, o ne išsidirbinėti ir neišsistatyti savęs aukščiau visko mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 06 21, 19:15)
Selva, reikia žmoniškumo turėti, o ne išsidirbinėti ir neišsistatyti savęs aukščiau visko  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


To labai palinkėčiau Lietuvos akušerėms ir ginekologėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2013 06 21, 19:44)
To labai palinkėčiau Lietuvos akušerėms ir ginekologėms smile.gif

O aš gimdyvėm, kurioms niekas nerūpi, tik jos pačios smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 06 21, 19:49)
O aš gimdyvėm, kurioms niekas nerūpi, tik jos pačios smile.gif  4u.gif

Tuomet dar kartą paklausiu - o gimdymo metu kas yra svarbiausia? Ar gimdyvė su naujagimiu, ar vistik tai kas patogu, netrukdo akušerei?
Atsakyti
žodžiu, norėti gimdyti ne gulint/pusiaugulint- yra nežmogiška sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Biški @ 2013 06 21, 20:18)
Tuomet dar kartą paklausiu - o gimdymo metu kas yra svarbiausia? Ar gimdyvė su naujagimiu, ar vistik tai kas patogu, netrukdo akušerei?

visos akuseres yra apmokintos priimti gimdymus ivairiausiom pozom, ir jos tikrai maziausiai galvoja apie savo nepatogumus, joms svarbiausia gimdyve su vaiku.
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 06 21, 20:52)
visos akuseres yra apmokintos priimti gimdymus ivairiausiom pozom, ir jos tikrai maziausiai galvoja apie savo nepatogumus, joms svarbiausia gimdyve su vaiku.


Būtų gerai, jei ai būtų tiesa. Bet realiai, jei nori gimdyti tokia poza, kokia nori, susilauki mažų mažiausiai nepasitenkinimo, o neretai tiesiog pasipriešinimo. Ir būtų tikrai įdomu sužinoti, ar mūsų universitetai ir kolegijos moko priimti vaikus visokiom pozom? g.gif Ar tik vadovėlyje parašyta, jog tai egzistuoja. Nes jei būtų atvirkščiai, per gimdymo namų rengiamus kursus niekas nesakytų "pas mus gimdoma tik ant stalo ir ne kitaip".
Atsakyti