Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose



Lashiuke, gal gali papasakot ish kur nuomavotes baseineli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venecija_ @ 2014 06 28, 18:52)
Niekaip neįsivaizduoju kaip galima ryžtis gimdyti namuose...



As irgi, turbut niekada pati nesutikciau gimdyti namie, bet jei moterys renkasi vadinasi jos to nori smile.gif Namie gimdyti butu jaukiau, nebutu aplink svetimu zmoniu, kitu saukianciu is skausmo moteru...Man tai pirmas gimdymas, as jo bijau, ir tikrai gimdysiu ligoninineje smile.gif
Atsakyti
Lasiuke, kaip nuostabu, sveikinu wub.gif Fantastiška patirtis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 07 09, 18:53)
Na, pas mus buvo is anksto planuotas namu gimdymas, pribuvejai paskambinau kai saremiai buvo kas 4-6min ir gana stiprus, o gavosi taip, kad vistiek nespejo atvaziuot  biggrin.gif

Tai vyras padėjo priimti gimdymą, kol atvyko pribuvėja? Kaip jis susitvarkė?
Atsakyti
Ten, kur namų gimdymai legalūs, labai dažnai nutinka taip, kad akušerė nepsėja atvažiuoti ir puikiai tie vyrai susitvarko. Iš tiesų, jų darbas panašus, kaip ir ligoninėj - būti šalia ir palaikyti. Na dar gal pašlaustyt ten ką ir t.t. Viską mes visi žinom intuityviai, tik didelės baimės dažnai užgniaužia tą žinojimą.
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2014 07 09, 17:06)
pas mus nėra šito punkto, akušerės apmokytos šitas apžiūras atlikti. Net kai prieš 3,5metus dukrą gimdžiau ligoninėj, ir tuomet ją patikrino vyr akušerė, pasakojo, kad jau po truputį perleidžiama joms ši rolė  4u.gif


Mat kaip, matyt skirtingose apskrityse skirtinga tvarka, sito nezinojau.
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2014 07 09, 17:42)
Lashiuke, gal gali papasakot ish kur nuomavotes baseineli?  4u.gif


Water Baby Pool Hire Puiki kompanija, labai paprasta uzsisakyti, pristato viska su visais "aksesuarais", niekuo nereikia rupintis.
Papildyta:
QUOTE(vj @ 2014 07 10, 06:48)
Tai vyras padėjo priimti gimdymą, kol atvyko pribuvėja? Kaip jis susitvarkė?


Mes samdem doula, tai ji spejo atvaziuoti mazdaug 20min iki gimimo. Kadangi gimdziau vandeny, tai nelabai ten kazkam reikejo ta gimdyma "priiminet" - doula su vyru tik padejo i baseina isiropst, o paskui palaike emociskai biggrin.gif Pagimdzius vaikeli pati pagavau ir iskeliau i pavirsiu. Aisku, doula ne tas pats kaip pribuveja, bet ji daug gimdymu macius, tai tik ziurejo kai galvyte pasimate - padejo man suletint "arklius" ir iskvepuot, kad neplysciau, padrasino, palaike. Tiek ir tereikejo.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 07 10, 12:48)
Ten, kur namų gimdymai legalūs, labai dažnai nutinka taip, kad akušerė nepsėja atvažiuoti ir puikiai tie vyrai susitvarko. Iš tiesų, jų darbas panašus, kaip ir ligoninėj - būti šalia ir palaikyti. Na dar gal pašlaustyt ten ką ir t.t. Viską mes visi žinom intuityviai, tik didelės baimės dažnai užgniaužia tą žinojimą.



O vyrai kaip nors ruosiami gimdymui? Nes priimti gimdyma zmogui kuris visiskai to nemoka, mano akim ziurint kosmaras doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 10 liepos 2014 - 18:26
QUOTE(Bulvė @ 2014 07 10, 17:25)
O vyrai kaip nors ruosiami gimdymui? Nes priimti gimdyma zmogui kuris visiskai to nemoka, mano akim ziurint kosmaras  doh.gif  smile.gif

priimti savo paties kūdikį greičiau ne košmaras, o didelis stebuklas ir likimo dovana. Suveikia instinktai, įspūdis - neišdildomas
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2014 07 10, 19:29)
priimti savo paties kūdikį greičiau ne košmaras, o didelis stebuklas ir likimo dovana. Suveikia instinktai, įspūdis - neišdildomas



Ne taip parasiau, ne kosmaras o baisu ax.gif del galimu komplikaciju ir tecio nezinojimo ka daryti, ir kaip padeti smile.gif
Bet po visko, jei viskas gerai baigiasi, tetis tikrai gali tuom didziuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 07 10, 17:34)
Ne taip parasiau, ne kosmaras o baisu  ax.gif del galimu komplikaciju ir tecio nezinojimo ka daryti, ir kaip padeti  smile.gif
Bet po visko, jei viskas gerai baigiasi, tetis tikrai gali tuom didziuotis  smile.gif

jei pasiryžti gimdyti namuose, tuomet požiūris į komplikacijas, jų tikimybę jau atitinkamai yra kitoks. Jei gimdant galvojama apie komplikacijas, reikia gimdyti ligoninėje. Kai suvoki, kad akušerė pakeliui ir ji viską perims esant reikalui, vietoj panikos įsijungia mygtukas veikti. O nežinoti ką daryti?.. ištiesti rankas ir gaudyti leliuką. O ką kito ten galima daryti? g.gif
Atsakyti
Lashiuke, o priesh kiek laiko uzsisaket baseina? Man dabar parupo smile.gif Mano drauge ruoshesi gimdyti namie, jie pirko baseina/sauna tai susirinko savo svetainej priesh kelis menesius. Deja, jo taip ir neprireike, nes gimdymas baigesi ligoninej CP. Ir dar man toks techninis klausimas - kaip yra su vandeniu? Pvz drauges atveju tai uz svetaines duru, lauke, buvo kranas ish kurio galejai prileisti vandens, o kaip daroma jei pvz kambarys svetainej ir virtuve/vonia toli ir ar tas vanduo vis atnaujinamas, kad butu shiltas? biggrin.gif
Aciu uz nuoroda 4u.gif

Jau paskaiciau puslapyje, kad nuoma 5 savaitem ir ieina 'shlanga' nezinau kaip pavadinti smile.gif Tai kaip ir radau atsakymus i savo klausimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 11 liepos 2014 - 09:08
Mūsų atveju, himebirth team turėjo vieną birthing pool, kuris joms buvo padovanotas. Tai nemokamai suteikdavo tai gimdyvei,kuri pageidavo, tereikėjo nusipirkti savo naują sterilų įklojimą ir šlangą. Prisipūsti baseiną rekomendavo likus 2sav iki termino. Mums baseino panaudoti nepavyko, nes paprfasčiausiai viskas labai greitai vyko. O vėliau paaiškėjo, kad pas mus būtų nepakakę karšto vandens jo pripildyti.
Atsakyti