Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

taip, kamuolis - ne sedėjimas ant galvos doh.gif aš norėjau ant kedės arba lovos biggrin.gif:D

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2013 12 23, 23:34)
taip, kamuolis - ne sedėjimas ant galvos  doh.gif aš norėjau ant kedės arba lovos biggrin.gif:D

mane irgi perspėjo nesedėti ant kėdės ar lovos, tik ant kamuolio. bet kad man visai nesinorėjo sėdėt, net ant kamuolio. baisu pagalvot man ir apie sėdėjimą ir apie gulėjimą, skauda, atrodo, 10 kartų labiau doh.gif vis galvoju, kaip išsikovot, kad tonus matuotų negulint. klausiau praėjusį kartą, ar įmanoma man būtų stovėt prie lovos (vyras net siūlėsi palaikyti laidus, kad nenukristų). sako, kaip ir įmanoma, bet geriau atsigulkit doh.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 12 26, 13:10)
mane irgi perspėjo nesedėti ant kėdės ar lovos, tik ant kamuolio.


Kazkaip prisiminiau epizoda is Business of Being Born 2 - kaip gimdyve saremiavo supamoj kedej jei gerai pamenu 3 paskutines gimdymo valandas. MEDINEJ supamoj kedej lotuliukas.gif Lietuvoj akuseres turbut butu iskviete policija, kad ji sedi vaikui ant galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš dalį savo gimdymo JAV ligoninėje tokioj sedėjau wub.gif buvo pati smagiausia viso gimdymo dalis smile.gif. Aš vis gi galvoju, kad LT paprastai moterys juk gulėjo. Idėja, kad geriau judėti atėjo kartu su kamuoliu.. na ir atsirado genialių idejų smile.gif

Dar vieną smagų mytą minėjo kažkada panašioj temoj - negalima dėti vaiko mamai ant kruties nenukirpus virkštelės, nes juk vaikas bus ankčiau placentos , gali nukraujot doh.gif

Man atrodo, kad čia vėl gi iki mūsų daeina nauji vėjai, bet kartais akušerės nesigilina kaip ir kas, dėl to ir gaunasi tokie kazusai smile.gif. Aš atsimenu savo"natūralistę" akušerę per mano antrą gimdymą smile.gif kuri pradžioje vis sakydavo kad reikėjo kursus palankyt.. po to kad čia ne skausmas, čia sąrėmis (iki šiol su vyru juokaujam), ir dar kiekvieno sąrėmio metu jai atrodė, kad aš bijau, vis sakydavo "nebijok" doh.gif

Iš tikrųjų tam gimdymui būtų užtekė žemesnės lovos (nieks nepagalvojo tos mandios lovos "ant pulto" pažeminti), truputi daugiau vietos ir bent mažiau aiškinimų, kad man neskauda smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Po gimdymo vaiko nesutiko paguldyt taip, kad galvytė būtų kairėje, t.y. paduot prie kairės krūties, kad pirmąkart pamaitint..
Sako, gali kairiarankis po to būti doh.gif lotuliukas.gif Aš likau ir be amo, ir be žado. Todėl taip ir norėjau paimt, kad jėgų daug nebuvo, esu kairiarankė ir ta ranka mano stipresnė vaikiukui nulaikyt po gimdymo...nedavė kitaip vaiko, ėmiau ir ant dešinės rankos, ką darysi. Užtat abu "normalūs". Mane turbūt sovietmečiu kairiu (.) pirmąsyk pamaitino doh.gif lotuliukas.gif
Nei juoktis, nei verkt, kai gimdant su tokiais pareiškimais susiduri...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 30, 19:29)

Nei juoktis, nei verkt, kai gimdant su tokiais pareiškimais susiduri...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aciu uz gera juoko doze!
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 30, 21:29)
Po gimdymo vaiko nesutiko paguldyt taip, kad galvytė būtų kairėje, t.y. paduot prie kairės krūties, kad pirmąkart pamaitint..
Sako, gali kairiarankis po to būti doh.gif  lotuliukas.gif Aš likau ir be amo, ir be žado. Todėl taip ir norėjau paimt, kad jėgų daug nebuvo, esu kairiarankė ir ta ranka mano stipresnė vaikiukui nulaikyt po gimdymo...nedavė kitaip vaiko, ėmiau ir ant dešinės rankos, ką darysi. Užtat abu "normalūs". Mane turbūt sovietmečiu kairiu (.) pirmąsyk pamaitino doh.gif  lotuliukas.gif
Nei juoktis, nei verkt, kai gimdant su tokiais pareiškimais susiduri...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai va, pasirodo, kodėl mano namuose gimusi dukra kairiarankė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 30, 20:29)
Po gimdymo vaiko nesutiko paguldyt taip, kad galvytė būtų kairėje, t.y. paduot prie kairės krūties, kad pirmąkart pamaitint..
Sako, gali kairiarankis po to būti doh.gif  lotuliukas.gif Aš likau ir be amo, ir be žado. Todėl taip ir norėjau paimt, kad jėgų daug nebuvo, esu kairiarankė ir ta ranka mano stipresnė vaikiukui nulaikyt po gimdymo...nedavė kitaip vaiko, ėmiau ir ant dešinės rankos, ką darysi. Užtat abu "normalūs". Mane turbūt sovietmečiu kairiu (.) pirmąsyk pamaitino doh.gif  lotuliukas.gif
Nei juoktis, nei verkt, kai gimdant su tokiais pareiškimais susiduri...


Mane su pirmu irgi perspėjo smile.gif Su kitais dviem jau pati sąmoningai prie dešinės dėjau. Atrodo, išsilavinusi moteris, o tikiu tokiais prietarais doh.gif Kaip rusai sako "čem čiortj nešutetj" - tai matyt dėl to.. Pasauly dešiniarankiam kiek patogiau visgi. Bet va toks sutapimas - sesers dvi vyresniosios yra kairiarankės, sakė pirmam kartui glaudė abi prie kairės (jei man duotų, aš automatiškai irgi dėčiau prie kairės). Tai jau trečiąją sąmoningai maitino pirmiausia iš dešinės. Ir štai tau kad nori, pagrandukė - dešiniarankė. Perfrazuojant Šekspyrą, gyvenimas - žaidimas biggrin.gif
Atsakyti
Abu dešiniarankiai, nors tik sūnų maitinau dešine krūtim, kai jau akušerė atėmė vaiką ir "pataisė" doh.gif
Genetika mielieji, genetika..net įtariamasis genas jau įvardintas smile.gif
Mūsų giminėj tik aš ir brolio sūnus - kairiarankiai.

Įdomu kas būna pirmąkart pamaitinus iš buteliuko cool.gif Kuom tada vaikai rašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 30, 20:29)
Sako, gali kairiarankis po to būti doh.gif  lotuliukas.gif Aš likau ir be amo, ir be žado. Todėl taip ir norėjau paimt, kad jėgų daug nebuvo, esu kairiarankė ir ta ranka mano stipresnė vaikiukui nulaikyt po gimdymo...nedavė kitaip vaiko,


Perspėjo cool.gif
Bet situacija gerulė lotuliukas.gif

QUOTE(flight @ 2013 12 31, 10:44)
Tai va, pasirodo, kodėl mano namuose gimusi dukra kairiarankė.  biggrin.gif


Mano dukra irgi kairiarankė rolleyes.gif pirmą kart iš kairės krūties buvo pamaitinta. Sūnų irgi iš kairės maitinau-žiūrėsim koks jis bus mastau.gif mastau.gif Tik kaip tai susieti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 12 31, 11:59)
Įdomu kas būna pirmąkart pamaitinus iš buteliuko cool.gif Kuom tada vaikai rašo biggrin.gif

Iš karto klaviatūra biggrin.gif

Jėzau, kaip prisijuokiau.
Atsakyti