Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

QUOTE(~Astartė~ @ 2013 10 18, 17:33)
procedūra kartojosi (tiesiog tas dėjimas yra truputį kitoks nei paprastas tikrinimas, nežinau, net kaip ir skirtumą paaiškinti, tabletės nemačiau). Jei būčiau pirmakartė, tikrai to būčiau nesuvokus, nes viskas įvyko per pora sekundžių. Kai įdėjo, klausiu daktarės: "tai skatinat?", o ji: "o Jūs nesutinkat?"  doh.gif



QUOTE(flight @ 2013 10 18, 18:28)
Taip, užklausis čia, paskui skaitinėjau internete - pasirodo, ši praktika (be nėščiosios žinios suskatinti gimdymą Cytotec'u ) yra gan populiari.
Paprastai tai siejama su tarimusi su konkrečiu gydytoju (kuris, savaime suprantama, nori, kad gimdymas įvyktų per jo pamainą, todėl pasikviečia nėštukę "apžiūrai" ir paskui konstatuoja - o, taigi jūs šiandien pagimdysite), arba tiesiog su gydytoju, kuris suinteresuotas, kad gimdymo veikla greičiau prasidėtų.

Šio preparato galimi šalutiniai  poveikiai:
gimdos hiperstimuliacija, placentinės kraujotakos pažeidimai, gimdos plyšimas, vaisiaus distresas, pasituštinimas gimdoje mekonijumi, ir t.t. Suprantama, kai tenka gimdymą skatinti dėl realios rizikos vaikui ar mamai, bet jei be adekvačių indikacijų, kai nėštumas nekomplikuotas ir  gimdymas neturi jokių numatomų rizikų - man tai primena rusišką ruletę...


Ačiū už informaciją. Aišku, aš ne medikė, praėjus tiek laiko ne viską ir pamenu, kaip gimdžiau, tiesiog po visko, kalbantis su labiau patyrusia drauge ji pasakė, jog iš mano žodžių atrodo, lyg gimdymas buvo skatintas... Su gydytoja nebuvau tarusis, mano ginekologė buvo išvykusi, na, o ta budinti tai tokia nekokia pasitaikė, na, nenoriu plėtotis, ir taip jau ne į temą aš čia.
Atsakyti
Man išties labai įdomu, kiek mamų, kurios tik už gimdymą namuose, maitino krūtimi vaikus ir kiek ilgai tai darė?
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 10 19, 11:49)
Man išties labai įdomu, kiek mamų, kurios tik už gimdymą namuose, maitino krūtimi vaikus ir kiek ilgai tai darė?


Aš namie negimdžiau, bet jei aplinkybės būtų palankios, norėčiau tai padaryti. Sūneliui treji, vis dar kartais pamaitinu, dukrytę žinoma irgi maitinu, dar maža smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 10 19, 11:49)
Man išties labai įdomu, kiek mamų, kurios tik už gimdymą namuose, maitino krūtimi vaikus ir kiek ilgai tai darė?



Sūnų maitinau iki metų, žindymą nutraukiau dėl darbinės kelionės; dukrą - iki trejų metų.
Atsakyti
Sūnų tebežindau, jam tik 10mėn. Planuoju žindyt bent iki 2metų.
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 10 19, 09:49)
Man išties labai įdomu, kiek mamų, kurios tik už gimdymą namuose, maitino krūtimi vaikus ir kiek ilgai tai darė?


Na, jei idomu, maniske 22men jau ir dar valgo 4u.gif
Atsakyti
Grazus fotomontazas - Gimdymas namuose po 3 cezariu.
Atsakyti
Home birth is not a wild or erratic choice
Atsakyti
Sveikos.
Visus tris vaikus gimdžiau ligoninėje. Labiau iš baimės biggrin.gif Manau, kad gimdyčiau ir kitus, jei reiktų, ligoninėje. Bet man visiškai netrukdo ir gerbiu nuomonę tų, kurios nori gimdyti namie. Tai jų teisė ir pasirinkimas. Kam dar reikia įrodinėti, kad saugiau kažkur kitur, kaltinti jas, kad joms jaukiau namie, ginčytis ir pan.? Aš tik esu pikta ant valstybės, kuri bando primesti savo nuomonę kaip labai netolerantišką ir varžančią teisę jos piliečio pasirinkimui - gimdyti namuose ir nesuteikti tam sąlygų.

Tad šiai dienai noriu palinkėti daugiau tolerancijos puolančioms ir stiprybės gimdančios namuose atlaikyti tas etakas 4u.gif
Atsakyti
http://gimimas.lt/?p=1468 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2013 10 28, 16:27)
Tad šiai dienai noriu palinkėti daugiau tolerancijos puolančioms ir stiprybės gimdančios namuose atlaikyti tas etakas  4u.gif


Ačiū už tokį brandų ir nuoširdų požiūrį 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 10 30, 15:50)

wow 4u.gif
jau kažkas keičiasi smile.gif
Dar vienas sunkus aspektas bus draudimas, kad nelaimės atvėjų moterys galėtų kreiptis kompensacijos. Tas draudimas būna labai brangus, tai būtų dar viena kliūtis privačiai praktikai g.gif.
Atsakyti