Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(eskimute @ 2013 06 16, 21:38)
hehe, gal :-) Bet lektuvu greiciau. Visi zinom, kad tie lektuvukai ju atgyvenos, bet vis tiek skrendam  doh.gif  lotuliukas.gif


todėl lietuviai kaskart ir ploja kai nusileidzia lektuvas :-)))
Atsakyti
QUOTE(biteg @ 2013 06 16, 20:49)
todėl lietuviai kaskart ir ploja kai nusileidzia lektuvas :-)))

Svarbu,kad nusileistų, galima ir paploti biggrin.gif
Jau ir aš laukiu atostogų wub.gif liko visai nedaug........ smile.gif
Atsakyti
Kai lieka diena, diena su puse iki skrydzio galima paziureti www.vno.lt prie skilties isvykimas, kur leisites. Mum rode Antalija, tai dar paskambinom i ecotravel ir patikino, kad Antalija
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2013 06 16, 10:07)
Mums isvaziuojant jau buvo diena 37, tai tik po skeciu karsta.gif  biggrin.gif


o, jau grįžai, pasakok ar patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 16, 20:55)
Man tai dzin kur leisimes, Alanijoj, Antalijoj..svarbu isvis tas small planeto trantas pakiltu ir nusileistu. Ir neveluotu  ax.gif

O kas tiem lėktuvam negerai biggrin.gif ? Seni labai ?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 17, 13:01)
O kas tiem lėktuvam negerai  biggrin.gif ? Seni labai ?


Turi du lektuvus is LT jie. Boeinga 1989m gamybos ir Airbusa 2006m. Pastarasis dar puse velnio, bet tas senukas....Pastoviai genda, skrydzius atideda, taiso.
Kazkas pasakojo, kad jie ji nusipirko is Norvegu oro liniju, nes ten jau kaip ir nurasytas buvo i lauzyna, bet atremontavo ir va mes sau i Turkija su juo lakstom biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eskimute: 17 birželio 2013 - 12:26
QUOTE(eskimute @ 2013 06 17, 13:16)
Turi du lektuvus is LT jie. Boeinga 1989m gamybos ir Airbusa 2006m. Pastarasis dar puse velnio, bet tas senukas....Pastoviai genda, skrydzius atideda, taiso.
Kazkas pasakojo, kad jie ji nusipirko is Norvegu oro liniju, nes ten jau kaip ir nurasytas buvo i lauzyna, bet atremontavo ir va mes sau i Turkija su juo lakstom biggrin.gif  doh.gif

O Viešpatie doh.gif
Nu dabar baisu ir man jei skrisim per Eco travel scare.gif bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 17, 14:37)
O Viešpatie  doh.gif
Nu dabar baisu ir man jei skrisim per Eco travel scare.gif  bijau.gif


Skridom ketv su ecotravel su 2006 lektuviuku, viskas ciki piki, lyginant su 1989metu..
Atsakyti
QUOTE(Konvius @ 2013 06 17, 13:43)
Skridom ketv su ecotravel su 2006 lektuviuku, viskas ciki piki, lyginant su 1989metu..

2006 tai normaliai smile.gif , bet '89-ų doh.gif , kaip išvis su tokiais trantais dar skraidina.
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 17, 13:37)
O Viešpatie  doh.gif
Nu dabar baisu ir man jei skrisim per Eco travel scare.gif  bijau.gif

Tai jie aptarnauja ne tik Eco Traveli biggrin.gif Tezturas su Novaturu irgi tais paciais dviem skraido wink.gif
Atsakyti
na skridome ir mes turbut su tuo senesniu,visas baltas,be jokiu papuosimu...nu nuskridome biggrin.gif ... nevelavo ir net nepurte nei kylant nei leidziantis....aiksu vaizdelis ne koks to drundalieto lotuliukas.gif bet viskas pas ji vietoje ir sparnai ir uodega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 17, 13:48)
Tai jie aptarnauja ne tik Eco Traveli biggrin.gif Tezturas su Novaturu irgi tais paciais dviem skraido wink.gif

Malačiai biggrin.gif biggrin.gif
O kaip tie Turkish Airlines, kur per TV reklamuoja smile.gif ?
Atsakyti