Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(-Jzh- @ 2013 07 03, 14:19)
Gal yra ryt skrendanciu Novaturo reisu Vilnius-Antalija?  4u.gif


Skrendam 07-09 su novaturu, jei ko reik atvežt į TR sakykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 07 03, 15:34)
tai ir su autobusu neverta, nes jie ten virsta nuo tiltu ir skardziu, turistai zuva.  viskas issprendziama juk. va ir jusu tevai issprende.

tai kad grizo atgal i viebuti po tokiu nuotykiu nepasieke Pamukales, atmuso nora biggrin.gif . Su autobusu ir gidu gal kiek kitaip butu baigusi panasi situacija, nes net irankiu jokiu nuomojamoj masinoj nebuvo. ax.gif As juk nesakau,kad reikia butinai bijot vaziuot is principo, as tik sakau,kad reikia gerai pagalvot pries pasirenkant kaip vaziuot. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2013 07 03, 15:36)
Skrendam 07-09 su novaturu, jei ko reik atvežt į TR sakykit  mirksiukas.gif


Ačiū už gerus norus mirksiukas.gif Aš pati ryt iš LT skrendu atgal į TR, o bet tačiau nuskambėsiu kaip tikra alkoholikė alc.gif , bet draugai tai vieni, tai kiti prisiprašė atvežti alkoholinių gėrimų, kuriem limitas yra, tai maniau pasiprašysiu kažkieno pagalbos pro patikrą TR nusileidus prasinešt atskirai. Nors tfu tfu tfu nei karto charterinių LT reisų netikrino ten muitinės kontrolė, tik turkų avialinijų, bet aš kažkaip vistiek stresuoju biggrin.gif Gėrimai nepigūs, būtų gaila biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 03 liepos 2013 - 15:54
QUOTE(-Jzh- @ 2013 07 03, 16:54)
Ačiū už gerus norus  mirksiukas.gif  Aš pati ryt iš LT skrendu atgal į TR, o bet tačiau nuskambėsiu kaip tikra alkoholikė alc.gif , bet draugai tai vieni, tai kiti prisiprašė atvežti alkoholinių gėrimų, kuriem limitas yra, tai maniau pasiprašysiu kažkieno pagalbos pro patikrą TR nusileidus prasinešt atskirai. Nors tfu tfu tfu nei karto charterinių LT reisų netikrino ten muitinės kontrolė, tik turkų avialinijų, bet aš kažkaip vistiek stresuoju  biggrin.gif  Gėrimai nepigūs, būtų gaila  biggrin.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Pastebėjom ir mes kad čiarterių taip griežtai netikrina čia LT.
kaži kaip su vaistų išvežimu iš TR. Planuoju ten KT prisipirkt, ten pigiau, nei čia, tik vis iš galvos neišeina griežta TR muitinė, nelieps man vaistų išimt iš lagamino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2013 07 03, 15:36)
Skrendam 07-09 su novaturu,

Mes irgi, tik su Tezu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2013 07 03, 17:00)
lotuliukas.gif
Pastebėjom ir mes kad čiarterių taip griežtai netikrina čia LT.
kaži kaip su vaistų išvežimu iš TR. Planuoju ten KT prisipirkt, ten pigiau, nei čia, tik vis iš galvos neišeina griežta TR muitinė, nelieps man vaistų išimt iš lagamino  g.gif

Vat man irgi labai idomu del vaistu, labai grieztai jie ten? Praeitais metais buvo vyras atostogu metu apsirges su savais vaistais niekaip neissveiko. Uzteko nueiti i vaistine ir greit ant koju pastate. Si karta pagalvojau reiketu man ju ir namuose.
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2013 07 03, 16:00)
lotuliukas.gif
Planuoju ten KT prisipirkt, ten pigiau, nei čia, tik vis iš galvos neišeina griežta TR muitinė, nelieps man vaistų išimt iš lagamino  g.gif


Esu vežusis 8mėn atrodo jei neklystu, tai nieks nesikabino. Dalį pamenu dar dėjau į registruotą, dalį į rankinį 4u.gif O realiai ar yra kažkokie apribojimai nesidomėjau.
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 07 03, 16:10)
Mes irgi, tik su Tezu  smile.gif


mes irgi 07.09 drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2013 07 03, 17:31)
Esu vežusis 8mėn atrodo  jei neklystu, tai nieks nesikabino. Dalį pamenu dar dėjau į registruotą, dalį į rankinį  4u.gif  O realiai ar yra kažkokie apribojimai nesidomėjau.


Pirksiu metams į priekį, o paskui po 4 lagaminus išmėtysiu biggrin.gif gal neužklius. Pernai MB sesuo parsivežė 10 pakuočių, niekas niekur neužsikabino. Vandens tai tikrai neleidžia išsivežti biggrin.gif
Atsakyti
Gal kazkas turi atsiliepimu apie broliuku latviu Go Adventure? 4u.gif

Ir tuo paciu apie viesbuti Club Bella Mare?
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal yra galimybe rezervuoti kambari AMARA DOLCE VITA LUXURY 5* viesbutyje be tarpininku, nerandu as ju internetinio puslapio doh.gif doh.gif

Padekit, prasau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(dalajax @ 2013 07 03, 21:05)
Sveikos, merginos, gal yra galimybe rezervuoti kambari AMARA DOLCE VITA LUXURY 5* viesbutyje be tarpininku, nerandu as ju internetinio puslapio doh.gif  doh.gif

Padekit, prasau 4u.gif

tai rezervuokite per kokia nors rezervacine sistema, daznai viesbuciai tiesiogiai praso didesnes kainos. o su rezervacinem sistemom ten pas juos savi susitarimai, didmenines kainos ir pan.
nekukliai paklausiu, bet kodel norite savarankiskai organizuotis? skrisite is lietuvos?
Atsakyti