Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(armeda @ 2013 07 01, 21:47)

as labai rimtai rasiau. manote kitose lankytose salyse labai gelbejo anglu kalba? patikekite, tiek kartu teko suktis is padeties su minimaliu miksuotu zodyneliu, gestu pagalba. ir situacijos buvo gana keblios. na ir nieko.
o turkijoje zmones geranoriski. sustojau sulciu nusipirkti pakeleje, tai buvau paklausta ar sultys skanios, atsakiau, kad skanios. buvau nuvesta paziureti suniuku vados. pagyriau, tai seimininke net nusvito . Ji turkiskai ir gestais, o as angliskai su gestais. As turkiskai nei bum bum, ji angliskai nei zodzio. Bet pasibendravom maloniai - nesuprasti juk neimanoma biggrin.gif kavineje atnese meniu, o ten nei velnio man neaisku. jau ne karta gelbeja mane tokia seka. Rodau i meniu i padaveja ir sakau "you" ir ibruku meniu atgal jam ar jai i rankas. kai kam iskart dasunta, kai kam reikia truputi apmastyti, kas cia vyksta. Bet paprastai labai gerai suveikia. Juolab, kad as valgau viska smile.gif Kavineje salta pasidare. Drebu. Atejo padavejas, paeme uz rankos ir vadina eiti kartu, rodo kazkur i kita kampa. pasirodo prie staliuko salia krosnies nuvede, kur duona kepa wub.gif silta buvo, malonu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 07 01, 23:06)
as labai rimtai rasiau. manote kitose lankytose salyse labai gelbejo anglu kalba? patikekite, tiek kartu teko suktis is padeties su minimaliu miksuotu zodyneliu, gestu pagalba. ir situacijos buvo gana keblios. na ir nieko.
o turkijoje zmones geranoriski. sustojau sulciu nusipirkti pakeleje, tai buvau paklausta ar sultys skanios, atsakiau, kad skanios. buvau nuvesta paziureti suniuku vados. pagyriau, tai seimininke net nusvito .  Ji turkiskai ir gestais, o as angliskai su gestais. As turkiskai nei bum bum, ji angliskai nei zodzio. Bet pasibendravom maloniai - nesuprasti juk neimanoma  biggrin.gif  kavineje atnese meniu, o ten nei velnio man neaisku. jau ne karta gelbeja mane tokia seka. Rodau i meniu i padaveja ir sakau "you" ir ibruku meniu atgal jam ar jai i rankas. kai kam iskart dasunta, kai kam reikia truputi apmastyti, kas cia vyksta. Bet paprastai labai gerai suveikia. Juolab, kad as valgau viska  smile.gif  Kavineje salta pasidare. Drebu. Atejo padavejas, paeme uz rankos ir vadina eiti kartu, rodo kazkur i kita kampa. pasirodo prie staliuko salia krosnies nuvede, kur duona kepa  wub.gif  silta buvo, malonu.

Na as ten tik viena karta buvau - bet ir mane nustebino ju gerumas. smile.gif nors.... jei gerai pagalvoji - jei tu elgiesi su zmogumi graziai - sulauksi to paties smile.gif juk geriausiaas ginklas maloni sypsena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2013 07 01, 19:47)
Labai subjektyvu. Tačiau jei rinkčiausi iš šių trijų atsižvelgiant į gamtos grožį, vaizdus ir vietas, tai Marmarį atmesčiau pirmąjį ( ne todėl, kad negražu ir nebūtų ten ką aplankyti, bet tiesiog neprilipo man jis). Tarp Bodrumo ir Antalijos (ne pačios Antalijos kaip didmiesčio, bet jos apylinkių- Kemero, Beldibi, Camyuvos,  Goynuko)  apsispręsti sunkiau. Nepalyginamos vietos, abi savaip žavingos wub.gif Konkrečiai iš Antalijos regiono rinkčiausi Kemerą (nesu objektyvi, įsimylėjus Kemerą iki ausų biggrin.gif ), nes būtent čia gražiausiai atsiveria iš vienos pusės kalnų, iš kitos pusės jūros peizažai.  wub.gif Pats miestelis kiek įdomesnis, nei Beldibio, Goynuko, Camyuvos.
Bodrumo pats miestelis taip pat laaabai žavingas,visiškai kitoks. Balti namukai, su mėlynom langinėm ir durim, gražios mažulytės senamiesčio gatvelės su barų gatve bei daug žuvies restoranėlių, vyninių mažyčių, jaukių kavinukių ant jūros kranto su vaizdu į pilį. Iš tiesų pabuvus ir ten, ir ten labai juntamas skirtumas tarp šių dviejų kurortų. Pats turistaujančių kontingentas visai kitas, į juos atitinkamai orentuotas ir turizmas. Jei Kemere dažnai galima išgirsti iš kavinių sklindančią rusišką muziką, iškabas rusų kalba, tai Bodrume atitinkamai galima rasti kavinukių su jazz muzika, retro stiliaus detalių, orentuotų labiau į skandinavų ir anglų turistų skonį.

Ačiū už puikų aprašymą thumbup.gif
Mes Turkijoje dar nebuvę, pasidomėjusi internete išsirinkau Bodrumą ir čia skaitydama jaučiausi kaip balta varna biggrin.gif Bet man patiko ta dvasia, kalnai ir kiek gaivesnis oras (bent kiek skelbiama bei matosi pagal orų prognozes) Ir kai rinkausi viešbučius, irgi labai mažai komentarų pas mus, pastebėjau daugiau anglų ir skandinavų. Kitą savaitę jau išvykstame, tikiuosi, viskas bus kaip kad atrodo biggrin.gif bigsmile.gif
Prie to paties dar paklausiu- gal teko lankytis Bodrumo turguje? Jis ten berods sekmadieniais vyksta, ar verta važiuoti, jei gyvensime ne pačiame mieste, o netoliese esančiame miestuke. Bei, jei verta, kokiu metu ten reikėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 07 02, 12:17)
Ačiū už puikų aprašymą  thumbup.gif
Mes Turkijoje dar nebuvę, pasidomėjusi internete išsirinkau Bodrumą ir čia skaitydama jaučiausi kaip balta varna  biggrin.gif  Bet man patiko ta dvasia, kalnai ir kiek gaivesnis oras (bent kiek skelbiama bei matosi pagal orų prognozes) Ir kai rinkausi viešbučius, irgi labai mažai komentarų pas mus, pastebėjau daugiau anglų ir skandinavų. Kitą savaitę jau išvykstame, tikiuosi, viskas bus kaip kad atrodo  biggrin.gif  bigsmile.gif
Prie to paties dar paklausiu- gal teko lankytis Bodrumo turguje? Jis ten berods sekmadieniais vyksta, ar verta važiuoti, jei gyvensime ne pačiame mieste, o netoliese esančiame miestuke. Bei, jei verta, kokiu metu ten reikėtų būti?

Atsiprasau jei kur praleidau, bet i koki viesbuti Bodrume isvykstat?
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2013 07 02, 12:23)
Atsiprasau jei kur praleidau, bet i koki viesbuti Bodrume isvykstat?

Nerašiau biggrin.gif Į Elite Hotel Bodrum. Kaip tik vakar mačiau paskutinės minutės pasiūlymą į ten, bet mes lyg mažiau mokėjome doh.gif Ir dabar dar atėjo geras pasiūlymas, bet viešbutis su laiptukais (Art Bodrum Hotel), kažkaip daug Bodrume tokių doh.gif
Atsakyti
Mes į Bodrumą penktadienį thumbup.gif pažiūrėjau orų prognozes,smagu smile.gif gal tikrai nebus labai karšta smile.gif planuojam plaukti į Kos'ą

Viešbutis Armonia holiday village&spa
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 07 02, 10:17)
*  Bet man patiko ta dvasia, kalnai ir kiek gaivesnis oras (bent kiek skelbiama bei matosi pagal orų prognozes)

** Prie to paties dar paklausiu- gal teko lankytis Bodrumo turguje? Jis ten berods sekmadieniais vyksta, ar verta važiuoti, jei gyvensime ne pačiame mieste, o netoliese esančiame miestuke. Bei, jei verta, kokiu metu ten reikėtų būti?


* Na Bodrumo kalnai sunkiai konkuruoja su Kemero kalnais biggrin.gif sakyčiau kalneliai ten, kalvos daugiau 4u.gif

** Neteko lankytis. Jei važiuojate per Novaturą ar Tezturą, o ne savarankiškai, tai pirmo info susitikimo metu užklauskite gido apie turgų, dieną kada jis vyksta ir vietą smile.gif dažnai jie net turi žemėlapius pasiruošę nurodančius kelią. Turgus Turkijoje dažniausiai vyksta nuo ankstaus ryto iki kokių 16-17val. Tiesa, atėjus į turgaus pabaigą, jei tai vaisių, daržovių turgus kainos kartais būna kiek žemesnės, bet nebūtinai pas visus prekiautojus,o kartais ir pas nei vieną, kaip užtaikysit. O šiaip derėkitės, ypač tekstilės ir visokių mažmožių turguje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 02 liepos 2013 - 12:52
QUOTE(-Jzh- @ 2013 07 02, 13:51)
* Na Bodrumo kalnai sunkiai konkuruoja su Kemero kalnais  biggrin.gif  sakyčiau kalneliai ten, kalvos daugiau  4u.gif

** Neteko lankytis. Jei važiuojate per Novaturą ar Tezturą, o ne savarankiškai, tai pirmo info susitikimo metu užklauskite gido  apie turgų, dieną kada jis vyksta ir vietą smile.gif dažnai jie net turi žemėlapius pasiruošę nurodančius kelią. Turgus Turkijoje dažniausiai vyksta nuo ankstaus ryto iki kokių 16-17val. Tiesa, atėjus į turgaus pabaigą, jei tai vaisių, daržovių turgus kainos kartais būna kiek žemesnės, bet nebūtinai pas visus prekiautojus,o kartais ir pas nei vieną, kaip užtaikysit. O  šiaip derėkitės, ypač tekstilės ir visokių mažmožių turguje.

Taip, tiesiog man kalnai iškart su gaiva siejasi , ypač kai dabar ten pats karštis doh.gif

Ačiū, planuoju užklausti, bet žinau, kad tos gyvos rekomendacijos būna kitokios, dar galvoju ar verta važiuoti g.gif
Atsakyti
Mes irgi į Bodrumą- liepos 12d. 4u.gif
Gal galit kas papasakoti apie ekskursijas-niekaip neišsirenku. Nors jau daug kartų buvom Turkijoj, Pamukalės taip ir neaplankėm. Galvojau šiemet nuvažiuosim, nes kažkas sakė kad arčiau iš Bodrumo, bet googlemaps man beveik tą patį atstumą rodo ir iš Antalijos ir iš Bodrumo g.gif Kiek laiko užtrunka kelionė?
Ir kaip ten su tuo vėžlių paplūdimiu? Ar vėžlių matėt, ar upe daug plaukiama?
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 07 02, 10:17)
  Bet man patiko ta dvasia, kalnai ir kiek gaivesnis oras

jei lygumoje visada gyvenate, tada ten kalnai. jei mate kalnu, tada ten kalvos tik biggrin.gif o siaip ten vejuota daznai buna, skirtingai, nei tarkim Kemere, kur tikrai kalnai. Del to vejuotumo ir buna kiek gaivesnis oras.

QUOTE(Tasty @ 2013 07 02, 12:31)
Nerašiau  biggrin.gif  Į Elite Hotel Bodrum.

gal jums ir vietove patiks, man ji neeaa schmoll.gif ax.gif bet sita viesbuti ir as ziurejau pavasari. is lenku birzelio pradziai mums 2+1 jis butu apie 3600 kainaves savaitei. Kokios jo dabar kainos? g.gif Labai jau jo zemi reitingai ir nuolaidos nemenkos. Butinai papasakokite, kai grisite.

QUOTE(meggem @ 2013 07 02, 15:23)
Ir kaip ten su tuo vėžlių paplūdimiu? Ar vėžlių matėt, ar upe daug plaukiama?

As su ekskursija ten nebuvau, vaziavau su masina. papludimyje vezliu nebuvo, bes sako, kad jie ten peri ir issirita nakti, o nakciai papludimyje buti negalima. taciau daug landu smelyje ir gausybe mazyciu vezliuku peduciu is tos landos vedanciu liudija, kad gyvenimas ten virte verda biggrin.gif cia rasite ir siek tiek peduciu ir Iztuzu trupineli.
http://www.supermama...?...4625&st=240

Bet jei plauksite su ekskursija, tai labai imanoma, kad ir pamatysite. Anskciau cia esam apie tai aiskinesi, tai sako, kad prisivilioja su maistu prie laivuku tu vezliu.
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2013 07 02, 13:51)
Viešbutis Armonia holiday village&spa

Man jis kolkas išlieka nr.1 visais aspektais ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2013 07 02, 16:23)
Mes irgi į Bodrumą- liepos 12d.  4u.gif

Kartu skrisim drinks_cheers.gif

QUOTE(Cobre @ 2013 07 02, 18:18)
jei lygumoje visada gyvenate, tada ten kalnai. jei mate kalnu, tada ten kalvos tik  biggrin.gif  o siaip ten vejuota daznai buna, skirtingai, nei tarkim Kemere, kur tikrai kalnai.  Del to vejuotumo ir buna kiek gaivesnis oras.
gal jums ir vietove patiks, man ji neeaa  schmoll.gif  ax.gif  bet sita viesbuti ir as ziurejau pavasari. is lenku birzelio pradziai mums 2+1 jis butu apie 3600 kainaves savaitei. Kokios jo dabar kainos?  g.gif Labai jau jo zemi reitingai ir nuolaidos nemenkos. Butinai papasakokite, kai grisite.

Gyvenam lygumoje biggrin.gif Išties neteisingai išsireiškiau, tiesiog aš labiau lyginau Bodrumą ir Antaliją, vaizdus , istoriją ir orą
Matysim dėl vietovės, išties kadangi čia tokios grynai poilsinės atostogos, greičiausiai be jokių kelionių (net planuotą išvyką į KOS jau atmetėm), tai gal viskas bus oki smile.gif Nesinorėjo mokėti super daug vykstant be vaikų, o kainos tiksliai dabar nepamenu, bet gavosi panaši, tik 2 asmenims ir iš Vilniaus.. Bet vakar mačiau paskutinės minutės pasiūlymą, tai 2 jis buvo kažkiek virš 4000 lt g.gif
Atsakyti