Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pirmune @ 2013 07 01, 12:53)
Ketvirtadienį ir visą sav. atgal šalia Sidės buvo 32-35. Aš karščio LT negaliu akleti-alpėju nu jo, bet TR toks karštis manęs nebargino, degintis rie baseino neturėjau kantrybės, bet prie jūros net ne perkaršta tongue.gif
Gero poilsio wub.gif


Ačiū labai. Visada važiuodavau gegužės gale - birželio pradžioje. Šiemet neišvažiavau ir jau trūksta poilsio... Karščio tai aš nepakeliu, bet Lietuvoje irgi šaltukas ir tas nepastovus oras nedžiugina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arettele: 01 liepos 2013 - 11:59
QUOTE(Arettele @ 2013 07 01, 11:58)
Karščio tai aš nepakeliu, bet Lietuvoje irgi šaltukas ir tas nepastovus oras nedžiugina.


Priklausomai nuo regiono, taciau jei kalbant apie Antalijos regiona link liepos galo ir rugpjucio labai nedelskit, nes jei sunkiai pakeliat karsti ten plius tokiu metu dar prasideda dregme nereali ir visada visi skundzias, kad nuolat slapi nuo prakaito vaiksto ir kad karstis dvigubai labiau vargina. Is kitos puses, jei tinginio atostogom vaziuot ir prie juros ar baseino gulinet, tai jauciasi ne taip ir stipriai 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal ir paklausiu kvailokai, taciau kur galima nusipirkti priority?
Atsakyti
QUOTE(wiqa @ 2013 07 01, 12:32)
Mergaites, gal ir paklausiu kvailokai, taciau kur galima nusipirkti priority?


priority jums reikes tik tuo atveju, jei skrendate su eco travel. Pirkti reikia pas savo agente, na kur kelialapi pirkot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skarinka: 01 liepos 2013 - 13:14
QUOTE(skarinka @ 2013 07 01, 14:13)
priority jums reikes tik tuo atveju, jei skrendate su eco travel. Pirkti reikia pas savo agente, na kur kelialapi pirkot

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Man ir klausimas iškilo,gal kas atsakys, Bodrumo regione geriau eurai ar doleriai? ir ka daryt su lygintuvu g.gif vežtis kelioninį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra*: 01 liepos 2013 - 13:33
Sveiki, gal kas iš patirties žinot kokia maždaug oro temperatūra būna spalio vid. 17-24 dienomis Alanijoje, ar dar verta tokiu laiku keliauti?
Atsakyti
QUOTE(špingaletka @ 2013 07 01, 14:16)
Sveiki, gal kas iš patirties žinot kokia maždaug oro temperatūra būna spalio vid. 17-24 dienomis Alanijoje, ar dar verta tokiu laiku keliauti?

verta, tikrai
Atsakyti
Kaip pasiseks, gali palyti, bet šilta tikrai bus.
Atsakyti
Sveiki,

Ka labiau vertetu rinktis, atsizvelgiant i gamtos grozi, vaizdus, vietas - Bodrumas, Antalija ar Marmaris? Traukia link Bodrumo, kiek skaitau ir domiuosi, bet noreciau isgirsti ir kitu nuomones bei patarimus. Vaziuojam pailseti, keliausim minimaliai, gal pora ekskursiju.
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2013 07 01, 17:08)
Sveiki,

Ka labiau vertetu rinktis, atsizvelgiant i gamtos grozi, vaizdus, vietas - Bodrumas, Antalija ar Marmaris? Traukia link Bodrumo, kiek skaitau ir domiuosi, bet noreciau isgirsti ir kitu nuomones bei patarimus. Vaziuojam pailseti, keliausim minimaliai, gal pora ekskursiju.

Man labai patinka pats Bodrumo miestelis, Buvau pora kartu siame viesbutyje
http://www.tripadvis...gean_Coast.html

tuo metu minusu tikrai rasdavau, bet man jie niekiniai, nes is viesbucio atsiveria nuostabios panopramos. man tai svarbiau nei maistas ax.gif tik jie nebepriima vaiku.

o del grazios gamtos tai rinkciausi kemero apylinkes. Bodrumo apylinkes neretai skurdokai atrodo. na bet vistiek myliu as bodrumo regiona biggrin.gif


kazkas klause del valiutos Bodrume. Sakyciau, kad eurai. Nors as naudojuosi liromis. Issigryninau ju bankomate.

Atsakyti
QUOTE(Arettele @ 2013 07 01, 11:41)
Verciu psl. atgal ir tik aiskinimaisi kazkokie  doh.gif  Norejau rasti ifo apie orus. Mergaites kiek dabar galetu buti Turkijoje laipsniu? Labai noriu nieko negalvoti, sesti ir istrukti is Lietuvos, tik baiminuosi, kad gali buti man dabar per karsta...

Bodrume buvo vidutiniškai +33. Bijojau, kad bus per karšta, bet viskas praėjo normaliai. Buvau pasiėmusi megztinį, bet vakarais būdavo +27, tai jo neprireikė, tačiau kas tikrai pravertė tai lengva tunika arba šalis ant pečių, o sūnui - ploni lininiai marškiniai apsisaugoti nuo saulės vaikštant po miestą ar keliaujant laivu, nes net nepajauti kaip gali nusvilti.
Atsakyti