Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Elvita @ 2013 06 30, 19:31)
Tai vadinasi ir jus niekuo nesiskiriate tuo tu, kurias koneveikiate  mirksiukas.gif
Nzn, kaip jauciasi moteris, kuri pasidalino informacija ir is jusu gavo toki atsaka...Gal ir izeidete ja...Nebutina rasyti grubius zodzius, tam, kad zmogu izeisti...

Vat mano vaiko darzely sako - oj, as turiu makvyna, o tu neturi makvyno bebebe.. mano mama man nupirko (gali sau tai leisti,).

O suauge zmones atsako taip: ne visi brangus viesbuciai gali pasigirti geromis salygomis, nes tas ir anas yra buve anksciau...

Ty argumentuota diskusija.

Deja..

PS: toliau edimui galite rinktis kita auka, as jau pass.. briedu istekliai baigesi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 18:40
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:39)


Be komentaru unsure.gif
Atsakyti
Ups, kokios aistros..... Dar klausimukas.Kur geriausia keistis pinigus į Turkijos liras? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:39)

O suauge zmones atsako taip: ne visi brangus viesbuciai gali pasigirti geromis salygomis, nes tas ir anas yra buve anksciau...

Ty argumentuota diskusija.

Deja..


Kokio argumentuotos diskusijos jus norite? Atsiliepimas yra subjektyvi zmogaus nuomone. Ir ta nuomone jums neitiko.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:12)
Pakartosiu - girti 5 zv vesbuti, kur uz 10 dienu man bookingas ismete 16 t, kad jis nenudriosta - kaip ir daugiau, nei keista cool.gif


nors parasyta atsiliepime buvo daug kas, ne tik viesbucio stovis. bet tai kur galejot prikibti, ten ir kibote g.gif

Kiek temu jus aplankote, tiek visur kipisus keliate. Kam?
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 06 30, 18:49)
Ups, kokios aistros..... Dar klausimukas.Kur geriausia keistis pinigus į Turkijos liras? Ačiū  4u.gif


As, asmeniskai, kazkada lygindama kursus skaiciavausi, kad labiausiai apsimoka issigryninti bankomate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 06 30, 18:22)
O aš net jei galėčiau sau leisti vis tiek nepirkčiau tokių brangių viešbučių.


Cia tuscia diskusija, leisciau, neleisciau, pirkciau, nepirkciau... Kiekviena seima renkasi pagal savo poreikius ir galimybes. Mes galim sau leisti nusipirkti gera viesbuti, nors buname jame minimaliai laiko. Bet, jei galiu, kodel atostogu metu, turiu gyventi prasciau nei namuose...Ir jei, anot ZR, wc popierius bus su ranku darbo silko kvarbatkelem (cia labiausiai patiko mano vyrui, sake reitinguosim viesbucius nuo siol pagal tai biggrin.gif ), tai mielai juo nusivalysiu...
Zinot, kame lietuviu tautos beda, kad skaiciuoja svetimus, o ne savus pinigus, del to ir kyla tokie pykciai ir bereiksmes diskusijos...
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 06 30, 18:49)
Ups, kokios aistros..... Dar klausimukas.Kur geriausia keistis pinigus į Turkijos liras? Ačiū  4u.gif


As pasinaudoju bankomatu nuvykusi. Galima drasiai veztis eurus ar dol ir issikeisti viesbucio registraturoje, paprastai keicia jie. Cia tas atvejis, jei tikrai matysite, kad reikes. Jei vaziuosite karta ar du su dolmusu, o daugiau liru kaip ir neprireiks jums, tai neverta verstis per galva bandant gauti liru - apseisite ir be ju, tikrai i dideli minusa nenueisite. Isemimas is bankomato kainuoja, taciau pamascius, kiek jums kainuos lakstymas ir ieskojimas kur issikeisti Lietuvoje, tai ar verta del tu 10 litu ar 2 proc labai jau kvarsinti galva? Anksciau liru budavo galima gauti tik parex banke, vilniuje. as ne vilniete, tai tiksliai nepasakysiu - kazkur prie stoties biggrin.gif . Ramiai keiskites i eur ar dol ir nekvarsinkite sau galvos. Liros reikalingos, jei daugiau vazinesite, naudosites viesuoju transportu tarp miestu, vaziuosite i lankytinus objektus savarankiskai (ne visur priima kita valiuta), jei valgysite kavinese, bet tokiu atveju reikia prasyti meniu liromis. Na ir pan veikla jei uzsiimsite biggrin.gif Jei planuojate didziaja dali laiko buti viesbutyje, tada labai nepergyvenkite, kad neturite ju valiutos - tikrai nesusidarys milziniskos sumos is to valiutu skirtumo.
Papildyta:
QUOTE(-Jzh- @ 2013 06 30, 18:56)
As, asmeniskai, kazkada lygindama kursus skaiciavausi, kad labiausiai apsimoka issigryninti bankomate  4u.gif

kazkada vienas vyrukas cia buvo imetes skaiciavimus. tai priklauso nuo sumos, kuria nori issikeisti. bet skirtumai ne tokie, kad kvarsinciau sau galva. as netgi ramiausiai gryninuosi po kelis kartus. neprarandu labai jau dideliu sumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 30 birželio 2013 - 19:04
QUOTE(-Jzh- @ 2013 06 30, 18:56)
As, asmeniskai, kazkada lygindama kursus skaiciavausi, kad labiausiai apsimoka issigryninti bankomate  4u.gif

QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 19:07)
As pasinaudoju bankomatu nuvykusi.  Galima drasiai  veztis eurus ar dol ir issikeisti viesbucio registraturoje, paprastai keicia jie. Cia tas atvejis, jei tikrai matysite, kad reikes.

Labai jums ačiū 4u.gif , kai pirmą kartą važiuoji, kvailų klausimų melejonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 06 30, 19:14)
Labai jums ačiū  4u.gif  , kai pirmą kartą važiuoji, kvailų klausimų melejonas  biggrin.gif


Geriau praktiški klausimai, nei tuščios diskusijos mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 19:07)
bet skirtumai ne tokie, kad kvarsinciau sau galva. as netgi ramiausiai gryninuosi po kelis kartus. neprarandu labai jau dideliu sumu.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 06 30, 19:14)
Labai jums ačiū  4u.gif  , kai pirmą kartą važiuoji, kvailų klausimų melejonas  biggrin.gif

cia tikrai ne kvailas klausimas vykstant pirma karta. o ir ne pirma irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vejunai @ 2013 06 30, 14:50)

o ko man pykti mirksiukas.gif esu tiesmukiška, nes nemėgstų tų visų saldžių dalykėlių, kaip kitiems įtikti, kaip yra, taip ir rašau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 15:28)
Nereikia ir SM, mano drauges pirmas sakinys buvo - Turkija, nes ten viesbuciai su delfinais..
Man tai gaila tu uzdarytu gyvunu, tai net nezinau, ar noreciau unsure.gif


o apie kokius jūs čia uždarytus gyvūnus kalbate mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(PUka @ 2013 06 30, 17:01)
JM kelintais metais, t.y. jau prieš kiek metu Jūs ilsėjotės Delfinuose ?

Juk kiekvienais metais viešbučiuose kažkas keičiasi, vieni į gerą kiti į prastesnę pusę ... be to personalo aptarnavimas irgi kai kur skiriasi jei vykstama pavasari ir sezono pabaigoje smile.gif


jau senai mes ten buvome, bet aptarnavimas nesikeičia nei rudenį, nei pavasarį, jų "arkliukas" aptarnavime ir maiste mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jerda @ 2013 06 30, 17:22)
O aš net jei galėčiau sau leisti tiek kiek, na kad ir kiek J.M., vis tiek nepirkčiau tokių brangių viešbučių. Juk šitiek laiko praleidžia Jų šeima praleidžia ne jame. Bet matyt jiems to reikia.
Aš viešbutyje išbūti ir pusdienio nesugebu, norisi tiek daug pamatyti, patirti, o laiko vis maža  smile.gif Anksčiau sakydavau kad man tenkina ir pats paprasčiausias, pigiausias viešbutis. Bet kai pasisvečiavau Sunside Beach Hotel praeitą rudenį, nuomonę pakeičiau. Kažkiek komforto reikia ir man, ax.gif  nes keliaujant su palapinėmis mūsų šeima daugiau komforto turėdavome nei būnant tame viešbutyje biggrin.gif

Jūs laaaabai klystate,nes mes visada išnaudojame visokias akcijas mirksiukas.gif
Į Delphinus vykome irgi su akcija, o į visus kitus TR viešbučius irgi nemokėjome daugiau nei 4500lt už 10 dienų 3 asmenims mirksiukas.gif
Ir iš ko nusprendėte, kad tarkim tą kartą mes viešbutyje praleidome mažai laiko g.gif kaip tik per tas atostogas mums reikėjo viešbutinio poilsio su vaikais ir vykome tik į vieną ekskursiją ir kelias dienas šiaip pasiblaškėme po kelis miestus.Tad leiskite mums patiems nuspręsti ko mums reikia ir kiek mes norime ilsėtis pačiame viešbutyje.

Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 06 30, 17:58)
Cia tuscia diskusija, leisciau, neleisciau, pirkciau, nepirkciau... Kiekviena seima renkasi pagal savo poreikius ir galimybes. Mes galim sau leisti nusipirkti gera viesbuti, nors buname jame minimaliai laiko. Bet, jei galiu, kodel atostogu metu, turiu gyventi prasciau nei namuose...Ir jei, anot ZR, wc popierius bus su ranku darbo silko kvarbatkelem (cia labiausiai patiko mano vyrui, sake reitinguosim viesbucius nuo siol pagal tai  biggrin.gif ), tai mielai juo nusivalysiu...
Zinot, kame lietuviu tautos beda, kad skaiciuoja svetimus, o ne savus pinigus, del to ir kyla tokie pykciai ir bereiksmes diskusijos...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 30 birželio 2013 - 19:36
Sveikutės, oho kokios diskusijos verda blink.gif
Trumpai parašysiu mūsų įspūdžius - penktadienį grįžome iš Bodrumo, apsistojome Izer Hotel & Beach, gyvenvietė Torba, 6 km nuo Bodrumo.

Pats Bodrumas labai patiko - ramus miestas, tvarkingas, lyginant su Alanija visiškai kitoks - mažiau triukšmo, nedidelis, vaizdinga pakrantė, neįkyrūs pardavėjai, daug žuvies restoranėlių, labai gražūs vaizdai atsiveria iš miesto tvirtovės, iš prieplaukos patiems galima nusipirkti kelionę keltu į Kosą (~17 Eur) ar Rodą.

Apie Torba - kaimelis mažas, pasivaikščioti nėra kur. paplūdimys švarus, smulkaus žvtro, spec. avalynės nepririekė. Kas 15 min. važiuoja dolmušai į Bodrumą, tai tikrai nesudarė sunkumų ten nuvykti.

Apie viešbutį - sakyčiau kiek pasidėvėjęs, jei kas keliausite, rinkitės Hotel srities kambarius, nes jie naujesni ir didesni. Garden tipo kambariai nors po renovacijos, bet man pasirodė skurdoki. Viešbučio teritorija nedidelė, tačiau jame yra 2 atviri ir 1 dengtas baseinas, vaikų mini klubas, atskirai komp.žaidimų ir kitų žaidimų kambarys, vandens kalneliai. Kiekviename baseine pakankamos zonos vaikų maudynėms.
Publika - daug šeimų su mažais vaikais, daug prancūzų ir anglų, olandų, rusų.

Saulė šviečia praktiškai visa dieną. Pamenu, kai buvom Kemere, po pietų užslinkdavo debesys, tuo tarpu čia nebuvo aukštų kalnų, tad saulė švietė visa dieną, maudėmės nuo 8 ryto thumbup.gif

Maistas - kaip 4* viešbutyje tikrai geras ir įvairus, atskiras meniu vaikams, nemažai itališkos virtuvės patiekalų, visada buvo kokia nors vakaro "vinis".
Atsakyti