Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(PUka @ 2013 06 30, 18:01)
JM kelintais metais, t.y. jau prieš kiek metu Jūs ilsėjotės Delfinuose ?

Juk kiekvienais metais viešbučiuose kažkas keičiasi, vieni į gerą kiti į prastesnę pusę ... be to personalo aptarnavimas irgi kai kur skiriasi jei vykstama pavasari ir sezono pabaigoje smile.gif

Pvz. į Simeną vykome prisiklausę labai nekokių atsiliepimų, bet kai grįžome ir pasakojome superinius savo įspūdžius tiems patiems buvuvsiems šio viešbučio poilsiautojams (kurie atostogavo prieš metus) girdėjome oi to nebuvo, ir to nebuvo, ir taip nedarė .... taip, kad ypač Turkijos viešbučių kategoriškai negalima būtų linksniuoti  4u.gif

Drauge, kuri rekomendavo mums Vogue nebuvo vien tik teigiamos nuomones apie ji. Jai nepatiko kartu atostogave rusai : nagli, islepe ir pan. Kas mums buvo visiskai kitaip.
Taip pat seima ,kuria sutikom, jie antra karta ten atostogavo, tai sake praeitais metais gerokai prastesnis aptarnavimas buvo nei siemet.
Taigi del linksniavimo, jus visiskai teisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 18:13
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:11)
O kiek galiu leisti as? bigsmile.gif



Man absoliuciai neidomu kiek... Zmogus, atejo i tema, pasidalino informacija, o jus uzsipuolete. Ne as viena, jums pasakiau ta pati, kad nesvarbu kiek tukstanciu sumokejai, dar nereiskia, kad personalas stoves ant blakstienu. O bet kokia info apie viesbucius yra naudinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 30 birželio 2013 - 18:20
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:58)

as nesuvokiu, ko jus keliat kipisa. zmogus grizo is viesbucio, pasidalino mintimis. ar reikejo patyleti, nes jums neidomu? g.gif jums tas viesbutis netinka - praleidziat pro ausis ir tiek. Geras viesbutis, kaina atitinkama. Skirtingai, nei rasote apie turtinguju iproti kabinetis, zmogus priekaistu viesbuciui neturi. Brieda rasaliojate ir tiek. Drauge i ji vaziavo rugseji 2+1, 8000 nekainavo. Labai normali kaina, kaip siam viesbuciui. Man didele, taciau ne pagal mano ar jusu skiriama suma atostogoms visus lyginsim juk. Tiems, kas nori panasaus lygio viesbucio, tai manau visai padoru. Jei noro yra, tai kaina gali pasigauti.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 19:11)
O kiek galiu leisti as? bigsmile.gif

Iki ko viskas nusirito, kad pasakiau, jog kai didele kaina, ir turi buti ant blakstienu.. Man tai naturalu, jei sumoki didelius pinigus, ta iir gauni komforta.
O suvede viska iki asmeniskumu...  unsure.gif


O aš net jei galėčiau sau leisti tiek kiek, na kad ir kiek J.M., vis tiek nepirkčiau tokių brangių viešbučių. Juk šitiek laiko praleidžia Jų šeima praleidžia ne jame. Bet matyt jiems to reikia.
Aš viešbutyje išbūti ir pusdienio nesugebu, norisi tiek daug pamatyti, patirti, o laiko vis maža smile.gif Anksčiau sakydavau kad man tenkina ir pats paprasčiausias, pigiausias viešbutis. Bet kai pasisvečiavau Sunside Beach Hotel praeitą rudenį, nuomonę pakeičiau. Kažkiek komforto reikia ir man, ax.gif nes keliaujant su palapinėmis mūsų šeima daugiau komforto turėdavome nei būnant tame viešbutyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:11)
O kiek galiu leisti as? bigsmile.gif

Iki ko viskas nusirito, kad pasakiau, jog kai didele kaina, ir turi buti ant blakstienu.. Man tai naturalu, jei sumoki didelius pinigus, ta iir gauni komforta.
O suvede viska iki asmeniskumu...  unsure.gif

Cia greiciau JUS I ASMENISKUMUS puolet. Pasijutau kalta, kad pagyriau viesbuti. Kad pasakiau, jog "nenudroztas". TAIP. Musu buvo tai vienas is kriteriju. Ir jis nera is brangiausiu, zmones i kur kas brangesnius vaziuoja.
Jums tai naturalu. Bet tai nera taisykle, suvokite tai ir nejuokinkit zmoniu biggrin.gif

Tai gal baikim tikrai tuos kipisus, nes jie niekam neidomus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 18:26
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:11)
Iki ko viskas nusirito, kad pasakiau, jog kai didele kaina, ir turi buti ant blakstienu.. Man tai naturalu, jei sumoki didelius pinigus, ta iir gauni komforta.

ko gero taip turetu buti. taciau ne visada taip yra. ta visas pasaulis zino, todel ir rasomi atsiliepimai, atsiranda reitingai ir t.t. Jei butu naturalu, viso to net nebutu. Kazkaip viskas aisku, kaip du kart du. O jus, kaip is medzio iskritot.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:58)
Tai vat nestebina, kad viskas taip super, nes ant greicio paziurejus kaina, tai kaip ir... viskas aisku cool.gif To betruko, kad sumokejus visu metu minimuma dar butu be rysio biggrin.gif
Ten ir vilos po 60 t. bigsmile.gif

Du sitie sakiniai 'kipisas, asmeniskumai ir briedas'... ir trys puslapiai 'kaip as drisau' parasyti savo nuomone be menkiausio izeidimo.

Kulturos lygis thumbup.gif O dar stebisi, kodel stumdosi prie lektuvu lotuliukas.gif

Eilini karta sitam forume tos pacios nares bando kitas iskoneveikti, jei pasakai tai, kas joms nepatinka... Cia jau ne mano pastebejimas.. o daugumos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 18:28
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:25)
Du sitie sakiniai 'kipisas, asmeniskumai ir briedas'... ir trys puslapiai 'kaip as drisau' parasyti savo nuomone be menkiausio izeidimo.

Kulturos lygis  thumbup.gif O dar stebisi, kodel stumdosi prie lektuvu lotuliukas.gif


Ar tikrai tik sie? Atidziau perskaitykit savo postus ir nereiks krizenti apie stumdymasi prie lektuvu...
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 06 30, 19:27)
Ar tikrai tik sie? Atidziau perskaitykit savo postus ir nereiks krizenti apie stumdymasi prie lektuvu...

Anie jau atsakas i mano puolima. Kazka izeidziau? Nors viena bloga zodi prasau parodykite.

Gyevenime nedrisciau parasyti zmogui 'briedu rasliava'.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:25)
Eilini karta sitam forume tos pacios nares bando kitas iskoneveikti, jei pasakai tai, kas joms nepatinka... Cia jau ne mano pastebejimas.. o daugumos.


Na, si karta moteri pasidalinusia info uzsipuolete butent jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:29)
Anie jau atsakas i mano puolima. Kazka izeidziau? Nors viena bloga zodi prasau parodykite.

Gyevenime nedrisciau parasyti zmogui 'briedu rasliava'.

jei briedu nerasynetumet, niekas taip ir nesakytu. biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:58)
O del blogu 5 zv.. tai cia matot, kaip kiekvienas suvokia. Turbut didzioji dauguma turtinguju turi savo, nemirtinguju, reikalavimus. Neveltui juos ir 'apdainuoja', nes jei wc popierius nesiuvinetas platinos juostele su ranko darbo silko kvarbatkelemis - jis jau duos minusa tam viesbuciui.

Visi brangieji viesbuciai turi gan vidutini vertinima. Nes juos vertina tie, kam norisi visisko razkazio. Todel ir diskusija turi buti atitinkama. Todel kartais paprastesni viesbuciai turi zymiai didesni reitinga, nei brangieji. Nes pigesnius reitinguoji zemiskesni zmones.


omg.. nebeturiu ka pridurt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 18:39
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 18:29)
Anie jau atsakas i mano puolima. Kazka izeidziau? Nors viena bloga zodi prasau parodykite.



Tai vadinasi ir jus niekuo nesiskiriate tuo tu, kurias koneveikiate mirksiukas.gif
Nzn, kaip jauciasi moteris, kuri pasidalino informacija ir is jusu gavo toki atsaka...Gal ir izeidete ja...Nebutina rasyti grubius zodzius, tam, kad zmogu izeisti...
Atsakyti