Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(*Citra* @ 2013 06 30, 18:10)
Tai man cia reik kaltai dabar jaustis, kad rinkausi brangu viesbuti ir ji pagyriau?? Keista logika. TAIP, mes rinkomes "nenudrozta", bet brangesni viesbuti. Mums ji rekomendavo draugai. Ir tikrai nenusivylem.
O jei jau tamstai taip pavydu, tai nu sorry, niekuo negaliu padet  rolleyes.gif

Keistai skaitot g.gif

Pakartosiu - girti 5 zv vesbuti, kur uz 10 dienu man bookingas ismete 16 t, kad jis nenudriosta - kaip ir daugiau, nei keista cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:12)
Keistai skaitot g.gif

Pakartosiu - girti 5 zv vesbuti, kur uz 10 dienu man bookingas ismete 16 t, kad jis nenudriosta - kaip ir daugiau, nei keista cool.gif

jis pastatytas 2009m. Tai irgi rodiklis, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 17:17
QUOTE(*Citra* @ 2013 06 30, 18:13)
jis pastatytas 2007m. Tai irgi rodiklis, ar ne?


Nebetesiu diskusijos.
Tik reziume mano butu, kad forume naudinga info ta, kur randi kazka netiketo, t.y. puikus kainos ir kokybes santykis.

O tokiu viesbuciu, as jums daug prirekomenduociau cool.gif Isivedi i paieska 5 zv, ivertinimas nemaziau 8 balus - visi bus nenudriosti, ir visur sokines ant blakstienu... Tai tokia ir nauda.

Tada jau renkies pagal vietove, pajuri, gamta.. nes tokie viesbuciai visi geri.
Bet smagu, kad jums tai atradimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:17)
Nebetesiu diskusijos.
Tik reziume mano butu, kad forume naudinga info ta, kur randi kazka netiketo, t.y. puikus kainos ir kokybes santykis.

O tokiu viesbuciu, as jums daug prirekomenduociau  cool.gif  Isivedi i paieska 5 zv, ivertinimas nemaziau 8 balus - visi bus nenudriosti, ir visur sokines ant blakstienu... Tai tokia ir nauda.

Tada jau renkies pagal vietove, pajuri, gamta.. nes tokie viesbuciai visi geri.
Bet smagu, kad jums tai atradimas  thumbup.gif

Ta jus tamsta cia gal is savo varpines tik ziurit?
Man rodos cia bendra tema apie Turkija. Esme, pasidalinti patirtimi apie viesbucius. Nesvarbu, ar jie pigus,ar brangus.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2013 06 30, 18:22)
Ta jus tamsta cia gal is savo varpines tik ziurit?
Man rodos cia bendra tema apie Turkija. Esme, pasidalinti patirtimi apie viesbucius. Nesvarbu, ar jie pigus,ar brangus.

As tamsta gi pasakiau, kad labai sauni jusu patirtis thumbup.gif Ir smagu, kad zmones grizta laimingi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:25)
As tamsta gi pasakiau, kad labai sauni jusu patirtis thumbup.gif Ir smagu, kad zmones grizta laimingi thumbup.gif

O jei jus pagal kaina sprendziat apie viesbucio kokybe, tai klystat. Esu buvus tokiam 5* viesbuti, kad tragedija. Isivedziau i bookinga liepos viduriui, musu seimai virs 14.000 kaina blink.gif blink.gif Apsiverkciau ten uz tiek nuvaziavus.

O jums linkiu surast pigu ir gera viesbuti, kad visaip kaip jumis jis tenkintu. 4u.gif Ir griztumet ne maziau laimingesne, nei as biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 17:31
Na, tikrai ZR, ziurit is savo varpines. Zmogus pasidalino informacija ir labai dziugu. O jums, noreciau papriestarauti, kad toli grazu, ne visi 5* viesbuciai uz keliolika tukstanciu verti tik teigiamu atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:12)
Keistai skaitot g.gif

Pakartosiu - girti 5 zv vesbuti, kur uz 10 dienu man bookingas ismete 16 t, kad jis nenudriosta - kaip ir daugiau, nei keista cool.gif

as jau siandien rasiau, bet jus ko gero praleidot ta momenta. tai kartoju dar karta - pamirskite booking.com, kas liecia turkijos viesbucius. as megeja uzsakineti viesbucius per sia sistema, taciau turkijos atveju, apart vienetinius atvejus, si sistema visiskai nenaudinga. turiu omenyje vadinama antalijos regiona ar egejo juros, ten kur veza ir musu organizatoriai. kainos su kitom rezervacinem kartais skiriasi kelis kartus ne booking naudai. Dar kiek suvokiamesnes kainos viesbuciams per booking buna jei pasidairyti ziemos metu ateinanciam vasaros sezonui. taciau pripliusuoji dar bilietus ir ...grizti galva nulenkes pas lietuviskus tezturus ir novaturus biggrin.gif jei jau butu labai grubiai, tai brieda parasete smile.gif
o ir koks reikalas listi i svetima kisene? yra zmoniu galinciu rinktis prabangesnius viesbucius. Tokie viesbuciai siulo tikrai daug, taciau skirtumu ir pas juos yra. manau ir tokie atsiliepimai yra naudingi. berods uzpernai buvo galima siame viesbutyje pasibuti uz pakankamai padoria kaina tiems, kas vaziuoja ne uz paskutinius - kai kurie cia siemet uz botanika daugiau mokejo ir dziaugesi, kad pigu. Visi atsiliepimai yra naudingi kazkam.
tiesa, as vis pasidairau i viena is turkijos viesbuciu. noriu i ji, nesvienas is pagrindiniu mano kriteriju viesbuciui, tai jo vieta. taciau jis, nepaisant to, kad ganetinai padrengtas, kaina laiko nemenka - man per didele rolleyes.gif taip, kad kaina nera rodiklis, kad viesbutis idealus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 30 birželio 2013 - 17:48
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 18:44)
as jau siandien rasiau, bet jus ko gero praleidot ta momenta. tai kartoju dar karta - pamirskite booking.com, kas liecia turkijos viesbucius.

As ir ten ir nesisakau, ar kazkur minejau unsure.gif Man bookingas tai kaip bendrinis zodis viesbuciu sistemu, taip ir parasiau...

Gink D, nelendu i kisenes... Ar as durna ir nezinau, kad kiti rumuose gyvena?
Tai o kuo keliones skiriasi? Nesuverskime visko pavydui, o konstruktyviai lyginkime, ty panasius dalykus.

O del blogu 5 zv.. tai cia matot, kaip kiekvienas suvokia. Turbut didzioji dauguma turtinguju turi savo, nemirtinguju, reikalavimus. Neveltui juos ir 'apdainuoja', nes jei wc popierius nesiuvinetas platinos juostele su ranko darbo silko kvarbatkelemis - jis jau duos minusa tam viesbuciui.

Visi brangieji viesbuciai turi gan vidutini vertinima. Nes juos vertina tie, kam norisi visisko razkazio. Todel ir diskusija turi buti atitinkama. Todel kartais paprastesni viesbuciai turi zymiai didesni reitinga, nei brangieji. Nes pigesnius reitinguoji zemiskesni zmones.

Elementaru, Vatsonai cool.gif

Ir lengviausias budas pasakyti - pavydi. Labai vaikiska ir tuscia, tuomet.

Nes ir pasakose, tas, kas turi mazai, niekada nepavydi turtuoliui turtu. Pamastykite truputi giliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 18:02
JM kelintais metais, t.y. jau prieš kiek metu Jūs ilsėjotės Delfinuose ?

Juk kiekvienais metais viešbučiuose kažkas keičiasi, vieni į gerą kiti į prastesnę pusę ... be to personalo aptarnavimas irgi kai kur skiriasi jei vykstama pavasari ir sezono pabaigoje smile.gif

Pvz. į Simeną vykome prisiklausę labai nekokių atsiliepimų, bet kai grįžome ir pasakojome superinius savo įspūdžius tiems patiems buvuvsiems šio viešbučio poilsiautojams (kurie atostogavo prieš metus) girdėjome oi to nebuvo, ir to nebuvo, ir taip nedarė .... taip, kad ypač Turkijos viešbučių kategoriškai negalima būtų linksniuoti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 17:44)
kad kaina nera rodiklis, kad viesbutis idealus  smile.gif


drinks_cheers.gif ir visai niekuo detas "wc popierius nesiuvinetas platinos juostele su ranko darbo silko kvarbatkelemis"...
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:58)


Ir lengviausias budas pasakyti - pavydi. Labai vaikiska ir tuscia, tuomet.



Gal ir nepavydite, bet jau ne vienoje temoje apie keliones, esu pastebejusi sarkastiskus jusu postus, skirtus zmonems, kurie gali sau leisti daugiau nei jus.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 06 30, 19:08)
Gal ir nepavydite, bet jau ne vienoje temoje apie keliones, esu pastebejusi sarkastiskus jusu postus, skirtus zmonems, kurie gali sau leisti daugiau nei jus.

O kiek galiu leisti as? bigsmile.gif

Iki ko viskas nusirito, kad pasakiau, jog kai didele kaina, ir turi buti ant blakstienu.. Man tai naturalu, jei sumoki didelius pinigus, ta iir gauni komforta.
O suvede viska iki asmeniskumu... unsure.gif
Atsakyti