Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Dėkoju už atsakymus,svarbu, kad važiuoja, nes rusų saituose paskaičiau, kad taksais važinėja. Man gaila taksams pinigus mėtyt, rasiu kur panaudoti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 16:13)
jeigu bigsmile.gif bet brangiau tai faktas tongue.gif ir Botanikas niekada nebus tame lygyje schmoll.gif
kad ir kaip teigtumėte tongue.gif niekada schmoll.gif
Botanikas pigiausias, kad ir kaip norėtumėte kitaip tongue.gif vėliau pagal kainą Deliux, Diva, lygu Palasas ir Imperial tongue.gif

Jus nesupykit, bet perskaicius visus Jusu postus man susidare vaizdas, kad esate viesbuciu ir kelioniu ekperste visais klausimais doh.gif Truputi tolerancijos reiketu ir kitu zmoniu atzvilgiu, o ne taip tiesmukiskai viska destyti ir aiskinti savo "tiesas"
Man uzkliuvo labai del vaiku pasisakymai Jusu, apsaugok Dieve tokios mamos tuomet! Kas del Botanik viesbucio, tikrai nera taip kaip sakote, Jums galbut kitur tiesiog labiau patiko, bet nera vienas is prasciausiu tinklo viesbuciu. Netgi kelioniu agentai yra dauguma vienos nuomones, Botanikas vienas is grazesniu tinklo viesbuciu. Nesigilinu daugiau ir nenoriu testi diskusijos, bet nesusilaikiau, labai Jusu postai tiesmukiski visu kitu forumieciu atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 16:24)
ka reiskia geresnis? tarkim as niekada ir nesvarsciau apie delfinus - jie absoliuciai neatitinka mano poreikiu. ziurekite ne kas populiaru, bet kas geriausiai tinka jums. tikrai rasite.

Aš irgi nesirenku Delfinų, nes visų pirma, jei tik įmanoma vengiu daryti tai ką daro dauguma (ne visada pavyksta biggrin.gif ), antra - jų kaina manęs netenkina.
Manau, kad Delfin tinklo viešbučiai tikrai geri, bet kodėl jie tokie populiarūs? Turkijos temose daugiausia apie juos tik ir šnekama. Norėjau pasakyti, kad yra ir kitų aukštos klasės viešbučių, kur tikrai gausite viską tą patį ir už mažesnę kainą.
Teisingai kažkuri minėjo, kad čia užsukusiems pirmą kartą, gali pasirodyti, kad visi važiuoja tik į 5* ir pageidautina kurį nors Delfiną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2013 06 30, 16:50)
Norėjau pasakyti, kad yra ir kitų aukštos klasės viešbučių, kur tikrai gausite viską tą patį ir už mažesnę kainą.

gal ivardintumet bigsmile.gif
ir siaip domintu rekomendacijos viesbuciu, labiausiai atitinkanciu kainos ir kokybes santyki. keliautume be vaiku, vien damiska kompanija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2013 06 30, 16:50)
Teisingai kažkuri minėjo, kad čia užsukusiems pirmą kartą, gali pasirodyti, kad visi važiuoja tik į 5* ir pageidautina kurį nors Delfiną  biggrin.gif

Nereikia ir SM, mano drauges pirmas sakinys buvo - Turkija, nes ten viesbuciai su delfinais..
Man tai gaila tu uzdarytu gyvunu, tai net nezinau, ar noreciau unsure.gif

QUOTE(moggie @ 2013 06 30, 16:59)
gal ivardintumet bigsmile.gif
ir siaip domintu rekomendacijos viesbuciu, labiausiai atitinkanciu kainos ir kokybes santyki. keliautume be vaiku, vien damiska kompanija ax.gif

Ir as noreciau kokio sarasiuko viesbuciu.. Galetu kas konspektuku imesti ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 16:28
puse temos vien apie Delphinus blink.gif

As noriu pakreipt tema, ir pagirt kita viesbuti. Nesenai grizom is VOGUE HOTEL AVANTGARDE. Tai ka galiu pasakyt... Viesbutis tobulas su vaikais. Tiesiog jiems pritaikytas.
pats viesbutis labai grazus, kambariai tvarkingi,grazus "nenudrozti" smile.gif
Maistas, aptarnavimas puikus. Buvo sakyciau 90% rusu - ukrainieciu, bet publika labai superine! Visi kulturingi,ramus, jokiu issisokimu, vaikai isaukleti,galvom nelipo. Vienu zodziu jame mums viskas patiko! Nors MB ganetinai priekabus visame kame.

Tikrai rekomenduoju si viesbuti su vaikais, netgi mazesniais (yra atskiras valgomasis vaikams, kur tv sukabinti ir multikus rodo,mergaite apsirengusi mikimause, jiems padeda valgyt. Atskiras meniu vaikams. Sudeti blenderiai, tyreles, koseles kudikiams). Daug baseinu, akvaparkas, lunaparkas, mini zoo. Vaiku klubas, kasdien nauja programa, galima vaikus palikt pusdieniui ir nesukant galvos degintis biggrin.gif Kolektyvas nuostabus, puikiai uzsiima su vaikais. Maciau net kudikiu miegamasi buvo, kur aukles priziuri. Vakare diskotekos vaikam vykdavo.
Kas uzkliuvo, vakarine programa silpnoka ir iki 23val tik vyksta. Po to tylu ramu. Na, viesbutis seimom skirtas, tai gal ir gerai smile.gif

Beje, sis viesbutis tarp lietuviu nepopuliarus. Tik viena lietuviu seima sutikom. Turbut del kainos, nes jis ganetinai brangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 16:51
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:28)
Nereikia ir SM, mano drauges pirmas sakinys buvo - Turkija, nes ten viesbuciai su delfinais..
Man tai gaila tu uzdarytu gyvunu, tai net nezinau, ar noreciau unsure.gif
Ir as noreciau kokio sarasiuko viesbuciu.. Galetu kas konspektuku imesti ax.gif  rolleyes.gif

lotuliukas.gif
Su rekomendacijom sunku. Kiekvienais metais situacija keičiasi. Galiu tik pasidalint patirtim kaip viešbutį renkuosi mirksiukas.gif
Atlieku paiešką pagal savo pageidaujamus parametrus Teztour ir Novaturo puslapiuose (būtent ten, nes ten matai tikrąją kainą) maitinimas, žvaigždučių sk, vieta. Atsirenku patikusiusiu viešbučius iki tam tikros maksimalios kainos ir jų pavadinimus copy - paste į google visagalį (arba tiesiai į tam tikrus puslapius), ir žiūriu vertinimą- jei mažiau nei 4 iš 5- braukiu iš sarašo. Jei viršija 4 balus- skaitau komentarus. Būtina patikrinti informaciją keliuose šaltiniuose, nes nuomonės kartais skiriasi. Dažniausiai naudoju: TripAdvisor, Tophotels.ru ir holidaycheck.com Jei tarp gerų įvertinimu matosi vienas kitas 2-į juos galima nekreipti dėmesio -visada atsiranda arba viskuo nepatenkintų arba kažkam labai nepasisekė. Ir atkreipkit dėmesį kuriųmetų komentarai. Jei seni- gali būti viskas pasikeitę.Nei karto neteko nusivilt dėl savo pasirinkimo. Šeimyna net netikrina ką išrinkau, nes žino kad bus gerai. blush2.gif

P.S. ir niekad netikiu jokiais agentų rekomendavimais- jie gali būti arba nepilnai informuoti arba suinteresuoti. Nebent jau labai sukritikuotų mano pasirinkimą, tada gal susirūpinčiau. Ir galutinės kainos jau klausiu savo kelionių agentės- visi jie daro nuolaidas pastoviems klientams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meggem: 30 birželio 2013 - 17:03
QUOTE(*Citra* @ 2013 06 30, 17:38)
Turbut del kainos, nes jis ganetinai brangus.

Tai vat nestebina, kad viskas taip super, nes ant greicio paziurejus kaina, tai kaip ir... viskas aisku cool.gif To betruko, kad sumokejus visu metu minimuma dar butu be rysio biggrin.gif
Ten ir vilos po 60 t. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 16:59
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 16:58)
Tai vat nestebina, kad viskas taip super, nes ant greicio paziurejus kaina, tai kaip ir... viskas aisku cool.gif To betruko, kad sumokejus visu metu minimuma dar butu be rysio biggrin.gif
Ten ir vilos po 60 t. bigsmile.gif

Idomus jusu viesbucio vertinimo kriterijai. Tokie lietuviksi biggrin.gif mirksiukas.gif

As tiesiog pasidalinau savo patirtim. Gal kam pades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 17:03
QUOTE(meggem @ 2013 06 30, 17:57)
lotuliukas.gif
Su rekomendacijom sunku. Kiekvienais metais situacija keičiasi. Galiu tik pasidalint patirtim kaip viešbutį renkuosi   mirksiukas.gif


Na as irgi panasiai, tik gal LT labai neziuriu. Pirma issirenku regiona, o tada kas jame gero ziuriu ir palyginu puslapiu kainas ir komentarus.

Na aisku, pirma reikia man issiaiskinti, kur ta turkija yra (cia juokauju, aisku), o tada viesbuti rinktis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2013 06 30, 18:02)
Idomus jusu viesbucio vertinimo kriterijai. Tokie lietuviksi  biggrin.gif  mirksiukas.gif

As tiesiog pasidalinau savo patirtim. Gal kam pades.

As tai sakyciau ne lietuviskas, o ubagiskas. Pirma, aisku, kad ziuriu i kaina. Netinka - metu is saraso.

O pasakymas, kad geras viesbutis, kai kaina zveriska ir dziaugtis, kad nenudriosta, tai ka negerai pasakiau? Neisivaizduoju, kaip gali butu didele kaina ir grizus sakyti, kad buvo nudriosta...

Kiek 1 asmeniniui jums kainavo?

PS: ka reiskia - lietuviski? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 17:06
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 17:05)
As tai sakyciau ne lietuviskas, o ubagiskas. Pirma, aisku, kad ziuriu i kaina. Netinka - metu is saraso.

O pasakymas, kad geras viesbutis, kai kaina zveriska ir dziaugtis, kad nenudriosta, tai ka negerai pasakiau? Neisivaizduoju, kaip gali butu didele kaina ir grizus sakyti, kad buvo nudriosta...

Kiek 1 asmeniniui jums kainavo?

PS: ka reiskia - lietuviski? g.gif

Tai man cia reik kaltai dabar jaustis, kad rinkausi brangu viesbuti ir ji pagyriau?? Keista logika. TAIP, mes rinkomes "nenudrozta", bet brangesni viesbuti. Mums ji rekomendavo draugai. Ir tikrai nenusivylem.
O jei jau tamstai taip pavydu, tai nu sorry, niekuo negaliu padet rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 30 birželio 2013 - 17:10
QUOTE(*Citra* @ 2013 06 30, 16:38)
As noriu pakreipt tema, ir pagirt kita viesbuti. Nesenai grizom is VOGUE HOTEL AVANTGARDE. Tai ka galiu pasakyt... Viesbutis tobulas su vaikais. Tiesiog jiems pritaikytas.


Aciu uz info, isimeciau i favoritus thumbup.gif Viesbutukas atrodo, vienas is geresniu smile.gif
Atsakyti