Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 14:27)
Aciu.
Mano vaikui 4.5 m. Tai gal dar i koki bigesni varianta isipaisom.

As visa silta sezona dirbu be iseiginiu, todel noriu rugsejo pradzioj tinkamai pailseti (pailseti - reiskia ir pasideginti, ir pasimaudyti, ir pakeliauti). Mano diedas tikrai nei 10, juolab 14 dienu neisbus vienoj vietoj.
Tai vat gerokai susimasciau, ka mes ten veiksim? g.gif

o ka kitur veikiate? g.gif cia tokia pati salis, kaip ir kitos - ekskursijos, viesasis transportas, vandens pramogos, auto nuoma, pasiplaukiojimai laivukais. rasite ka veikti pagal savo pomegius.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:39)
paziurejau deluxas yra pygesnis uz Botanika,bet kaina keliais litais..galima sakyti kainos ju vienodos.

Diva jau brangesnis,bet ne kosmoas..gal kitais metais reiks Diva isbandyti  wub.gif
Papildyta:

daug brangesnis,tai man yra Imperialas
visi kiti daug maz panasiai ,ypac deluxas ir botanikas
paziurejau,kad kambariai skiriasi,bet kad ''daug brangesnis'' tai tikrai ne smile.gif
paziurejau viena data,tai skirtumas tarp ju yra 20lt

http://www.novaturas...TR/c/AYT/page/2

Nepasakyčiau, kad vienodos g.gif dar ir kaip skiriasi doh.gif
Beto Palasas nuo Botaniko ryyškiai skiriasi kainomis..nesuprantu, kam taip dezinformuoti g.gif
O Imperialas brangiausias ir net nėra ko lygintis su Botaniku blink.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:32)
kainu Deluxo neziurejau,bet galima sakyti tas pats drinks_cheers.gif

tai jei nežiūrėjote, tai kam tvirtinti
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:43)
Na baigiam ta tema ...

kodėl g.gif ar todėl, kad nebėra ką pasakyti toje temoje g.gif ..man asmeniškai dar yra kur pasisakyti, nes keliavome tiek savarankiškai, tiek su ekskursijomis thumbup.gif tiek auto nuomavomes, tiek dolmušais važinėjomes thumbup.gif neskaitant viso kitko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 30 birželio 2013 - 14:47
seniau neziurejau,bet dabar paziurejau mirksiukas.gif
ir savoka ''daug brangesnis'' keistai skamba 4u.gif

O kaina labai brangi yra tik Imperialo,kur tikrai galiama sakyti daug brangesnis.


O ir siaip as pamasciau,kad gerai palyginti viesbucius,tai reiktu kiekviename pabuti bent jau po savaite,nes per diena ar per pusdieni tikrai ne viska galima pamatyti .. schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:55)


kodėl g.gif ar todėl, kad nebėra ką pasakyti toje temoje g.gif ..man asmeniškai dar yra kur pasisakyti, nes keliavome tiek savarankiškai, tiek su ekskursijomis thumbup.gif tiek auto nuomavomes, tiek dolmušais važinėjomes thumbup.gif neskaitant viso kitko thumbup.gif

baigiam sakau ta delphino tema smile.gif nes pabuvus pusdieni ar diena,jus geresne nuomone susiderete,kuri negincijama drinks_cheers.gif

o kad pasigirti daug kuo turite,seniai pastebejome drinks_cheers.gif nei sakyti nereikia....
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:55)
seniau neziurejau,bet dabar paziurejau  mirksiukas.gif
ir savoka ''daug brangesnis'' keistai skamba  4u.gif

O kaina labai brangi yra tik Imperialo,kur tikrai galiama sakyti daug brangesnis.
O ir siaip as pamasciau,kad gerai palyginti viesbucius,tai reiktu kiekviename pabuti bent jau po savaite,nes per diena ar per pusdieni tikrai ne viska galima pamatyti ..  schmoll.gif

Netiesa, nes Botanikas nuo Divos skiriasi smarkiai...KAINA mirksiukas.gif
O ir pabuvome ne po pusdienį, jei dar neskaitėte mūsų fotoreportažo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:57)
Netiesa, nes Botanikas nuo Divos skiriasi smarkiai...KAINA mirksiukas.gif
O ir pabuvome ne po pusdienį, jei dar neskaitėte mūsų fotoreportažo cool.gif

tai ir sakau reiktu bent po savaite pabuti,tada ir informacija butu tikslesne.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:57)

baigiam sakau ta delphino tema smile.gif nes pabuvus pusdieni ar diena,jus geresne nuomone susiderete,kuri negincijama  drinks_cheers.gif

o kad pasigirti daug kuo turite,seniai pastebejome  drinks_cheers.gif nei sakyti nereikia....

prašau neiškraipyti blink.gif nes mes delphinuose nepabuvojome po pusdienį ar dieną blink.gif tad prašau atsakykite už savo žodžius cool.gif
o girtis nėra kuom blink.gif nebent jūs įsivaizduojate, kad kažkas giriasi,ypač jei parašo fotporeportažą, nes pagal jus tai reiktų tylėti ir niekam nesiviešinti cool.gif bet nesam tokie žmonės, kurie bijo savo potyrių....todėl ir pyksta tokie, kaip jūs tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 15:46)
o ka kitur veikiate?  g.gif  cia tokia pati salis, kaip ir kitos - ekskursijos, viesasis transportas, vandens pramogos, auto nuoma, pasiplaukiojimai laivukais. rasite ka veikti pagal savo pomegius.

Salos tai nedideles unsure.gif As kai dar nesidomejusi, tik is nuogirdu, tai bijau dideliu atstumu... Labai istrigo kazkieno minetas drugeliu parkas.. Tuo mano zinios baigesi - tokiu pavadinimu lotuliukas.gif

Buitiniai klausimai - masinu nuomos kainos ir benzo kainos neisgasdins? biggrin.gif

Kas nuomavotes ir keliavot, gal zinot ax.gif

Prisiminiau, kad turiu mini knygele apie TR.. isimetu is karto i rankine, kelyje i darba paskaitinesiu bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 15:03
niekas cia nepyskta, ramiau ramiau ..... mirksiukas.gif

paziurejau Diva kaina vienam asmeniui brangesne kazkur 500lt 4u.gif kazkam tai labai daug,kazkam ne 4u.gif

visi mes esame skirtingi,tad ir viesbuciai vieniem patinka vieni,kitiem kiti mirksiukas.gif man Deluxas atrode daug prastesnis,o jum atvirksciai...

Viskas baigiu,nes tas pats per tapati ..o nuomones vienos niekad nebus.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 14:00)
tai ir sakau reiktu bent po savaite pabuti,tada ir informacija butu tikslesne.

ir pabuvome cool.gif nes Botanikas buvo šalia cool.gif
bet matau, kad jums svarbiausia apginti Botaniką...nes jį laabai mėgstate..o aš mėgstu objektyvumą tongue.gif ir nei vienas iš viešbučių man nėra prioritetas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 15:32)
kainu Deluxo neziurejau,bet galima sakyti tas pats drinks_cheers.gif dabar paziurejau tai paciai datai,7dienom Deluxas uz Botanika pygesnis 20lt..taip,kad kas liecia kaina galima sakyti vienodi jie.

Taigi tikra tiesa
My Webpage

Bet kaina doh.gif spalio mėnesį virš 3000 Ar jau tikrai nėra geresnių 5* viešbučių už mažesnę kainą? g.gif
Atsakyti
oho , kokios diskusijos. doh.gif
Mes kasmet važiuojam vis į kelionę. Buvom beveik visuose delfino viešbučiuose. Šiemet pasirinkom kitaip, vietoj delfino išėjo dvi kelionės: į koso salą( jau buvome birželį) ir vyksim su eco travel į turkiją. Šis pasirinkimas mums buvo priimtinesnis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 14:04)
niekas cia nepyskta, ramiau ramiau ..... mirksiukas.gif

paziurejau Diva kaina vienam asmeniui brangesne kazkur 500lt 4u.gif kazkam tai labai daug,kazkam ne 4u.gif

visi mes esame skirtingi,tad ir viesbuciai vieniem patinka vieni,kitiem kiti  mirksiukas.gif man Deluxas atrode daug prastesnis,o jum atvirksciai...

Viskas baigiu,nes tas pats per tapati ..o nuomones vienos niekad nebus.

netiesa, nes praeitais metais žiūrėjome tai Diva dvigubai buvo brangesnė už Botaniką 4u.gif ir ne 500lt schmoll.gif nuomonnė nuomonei, bet kaina kainai
Ir nors kaina turime daaug mažesnę, bet vistiek mes pasirinkome kitokį variantą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 30 birželio 2013 - 15:09