Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Gricė @ 2013 06 30, 14:23)
Va, būtent dar ir dėl to mane sužavėjo  4u.gif Šaunuoliai  thumbup.gif susiplanuoja kelionės maršrutą, važiuoja savo auto, miega kempinguose ir pamato tikrai daugiau, negu pamatytum agentūros organizuotoje kelionėje. Sakyčiau, turi galimybę pamatyti tai, kas nerodoma turistų grupei.
Čia mano tokie pasvarstymai paskaičius fotoreportažus, kai žmonės keliauja be agentūrų. Deja, deja, keliauju tik agentūrų organizuotose kelionėse  verysad.gif . Labai norėčiau keliauti savarankiškai, bet...

drinks_cheers.gif tai jaigu zmogaus toks budas ir jam tai patinka drinks_cheers.gif

cia kiekvienam savo 4u.gif ,man kelione savo automobiliu toliau nei palanga yra jau kankine blush2.gif nuo tokios keliones as nepailseciau o tik pavargciau,tas liecia ir autobusus 4u.gif

Bet turiu draugu ,kurie kaifuoja nuo tokiu kelioniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 30 birželio 2013 - 14:28
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:18)
kad Dvia skiriasi tikiu,bet kad Deluxas geresnis,nezinau visiskai pabuvus ten noras atsoko...aptarnavimo lygis gal ir toks pats, bet teritorija....
apsinuoditi galima visur, o jaigu peer kelis viesbucius eiti,tai kazi nuo ko ten apsinuodijot sunku butu suprasti.
O ir pastebajau,kad Deluxo teritorija mazai tvarkoma, kiek buvome siuksliu nemazai,lapai nesurinkti.
O vat Botanikas svarut svarutelis, eina ir eina ten,tvarko ir tvarko  wub.gif grazu ziureti.O jau vakarais kaip pliteles sveisdavo  .

Mes kai buvome,tai seimininkas buvo su malunsparniu i Botanika nusileides ant arenos, jau personalas tai nezinojo kur detis biggrin.gif o vaikam kaip ydomu buvo wub.gif

kai mes buvome teritorija Deliuxe tvarkoma idealiai mirksiukas.gif kas nepasakyti apie Botaniką.......toks kemsynas unsure.gif daug žalumos ir mažai tvarkymo, ne be reikalo juk tai seniausias viešbutis, ką ir jo savininkai patvirtino, neverta investuoti, vistiek važiuoja iš LT tongue.gif nes dauguma galvoja,kad žaluma tai viskas mirksiukas.gif
Ir dar Botaniko pliažas prasideda nuo karjero...rašiau ne kartą ir tą patvirtino mirksiukas.gif atsigręži į viešbutį, o ten karjeras......Deliuxe viskas sutvarkyta tongue.gif skirtingi pliažai kardinaliai doh.gif
Na ir kas, kad savininkas nusileido malunsparniu..ar tai kažką reiškia blink.gif NIEKO...tiesiog jam tuo metu ten reikėjo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 06 30, 15:23)

Čia mano tokie pasvarstymai paskaičius fotoreportažus, kai žmonės keliauja be agentūrų. Deja, deja, keliauju tik agentūrų organizuotose kelionėse  verysad.gif . Labai norėčiau keliauti savarankiškai, bet...

O kodel deja? Pradekite nuo kokios nedideles salos, man planavimas yra dalis malonumo ax.gif Nors laiko tikrai daug atima.. jauciu, neplanave to net nesupranta unsure.gif Pvz antrosios puses lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:28)
kai mes buvome teritorija Deliuxe tvarkoma idealiai mirksiukas.gif kas nepasakyti apie Botaniką.......toks kemsynas unsure.gif daug žalumos ir mažai tvarkymo, ne be reikalo juk tai seniausias viešbutis, ką ir jo savininkai patvirtino, neverta investuoti, vistiek važiuoja iš LT tongue.gif  nes dauguma galvoja,kad žaluma tai viskas mirksiukas.gif
Ir dar Botaniko pliažas prasideda nuo karjero...rašiau ne kartą ir tą patvirtino mirksiukas.gif atsigręži į viešbutį, o ten karjeras......Deliuxe viskas sutvarkyta tongue.gif skirtingi pliažai kardinaliai  doh.gif
Na ir kas, kad savininkas nusileido malunsparniu..ar tai kažką reiškia blink.gif NIEKO...tiesiog jam tuo metu ten reikėjo cool.gif

nu ci adabar,as nesakau kad kazka tai reiskia ,del malunsparnio biggrin.gif tik siaip parasiau

Tai va matot gal laikai pasikeiti,nes butent Deluxas pasirode netvarkytas tuo metu kai buvome mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 06 30, 13:23)
Va, būtent dar ir dėl to mane sužavėjo  4u.gif Šaunuoliai  thumbup.gif susiplanuoja kelionės maršrutą, važiuoja savo auto, miega kempinguose ir pamato tikrai daugiau, negu pamatytum agentūros organizuotoje kelionėje. Sakyčiau, turi galimybę pamatyti tai, kas nerodoma turistų grupei.
Čia mano tokie pasvarstymai paskaičius fotoreportažus, kai žmonės keliauja be agentūrų. Deja, deja, keliauju tik agentūrų organizuotose kelionėse  verysad.gif . Labai norėčiau keliauti savarankiškai, bet...
O kas liečia kelionių fotoreportažus, tai didžiulis dėkui visoms merginoms, kurio rašo, deda foto, dalinasi informacija ir pan. Ačiū Jums visoms
Tik pagalvokim, kiek laiko sugaišta rašančios (čia jau net jei tik apie laiką kalbėti ).

O ar tai įvertina.taigi čia girimasis biggrin.gif
Atsakyti
kainu Deluxo neziurejau,bet galima sakyti tas pats drinks_cheers.gif dabar paziurejau tai paciai datai,7dienom Deluxas uz Botanika pygesnis 20lt..taip,kad kas liecia kaina galima sakyti vienodi jie.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:29)
nu ci adabar,as nesakau kad kazka tai reiskia ,del malunsparnio biggrin.gif tik siaip parasiau

Tai va matot gal laikai pasikeiti,nes butent Deluxas pasirode netvarkytas tuo metu kai buvome  mirksiukas.gif

dėl kokio malunsparnio g.gif
ir kodėl tada Deliux brangesnis už Botaniką......o Diva už Imperial g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 06 30, 14:23)
Va, būtent dar ir dėl to mane sužavėjo  4u.gif Šaunuoliai  thumbup.gif susiplanuoja kelionės maršrutą, važiuoja savo auto, miega kempinguose ir pamato tikrai daugiau, negu pamatytum agentūros organizuotoje kelionėje. Sakyčiau, turi galimybę pamatyti tai, kas nerodoma turistų grupei.
Čia mano tokie pasvarstymai paskaičius fotoreportažus, kai žmonės keliauja be agentūrų. Deja, deja, keliauju tik agentūrų organizuotose kelionėse  verysad.gif . Labai norėčiau keliauti savarankiškai, bet...


ju kelione nuostabi, jei kas megsta palapines, keliones masinoje ir pan.
marsrutas ju niekuo neisskirtinis, jie pamate tai, ka nesunku pamatyti ir atvykus i Turkija su kelioniu organizatoriumi. Nenoriu sumenkinti ju keliones, tiesiog noriu padrasinti jus.
Kame problema jusu? Nevairuojate auto? nes nuomota masina yra labai patogu keliauti. Pastaruoju metu keliaujame tik taip.

Pagaliau nera jau taip blogai ir ekskursijos. Visas ju blogumas, kad nesustosi bet kur pakeliui ir kainuoja tai brangiau, jei keliauja 3-4 asmenu seima. Vienam zmogui keliauti nuomota auto gali buti ir pigiau ir brangiau, ziurint ka rinksites lankyti.
Aidluka su seima lankesi turistiniuose objektuose. Anksciau daug kur ekskursijos nevezdavo, taciau zmones grizta vel ir vel i tas pacias vietas ilsetis, atsirado poreikis ir naujiems objektams, todel ekskursiju pasiula padidejo. Visur, kur Aidluka apsilanke, jus irgi galite be problemu nuvykti ir pamatyti ta pati, niekas ten nieko neslepia. Yra, dar objektu, kuriuose masiskai nesilankoma ir pro kur vede Aidlukos marsrutas, bet ir ji ju neaplanke. O ir neimanoma visko aprepti, kai vykstama tokiu ilgu marsrutu. Todel norint rasti tai, ka turistams dar nelabai rodo, paketines keliones visai patogus reikalas. Gali apnarsyti viska aplink nuodugniai ir neskubant.
Jei jau masinos nevairuoji, tai visada galima bandyti susitarti vietineje agenturoje del individualios keliones. karta mes sutarem del tokios ir kaina tenkino, taciau pabijojom, nes pirma karta turkijoje tada buvom ir visko prisiklause negero biggrin.gif
yra galimybe ir su taksi bandyti tartis. jei kompanija susirenka, tai visai ir imanoma kazka aplankyti. pagaliau yra ir viesasis transportas.
reikia tik noro mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:32)
kainu Deluxo neziurejau,bet galima sakyti tas pats drinks_cheers.gif dabar paziurejau tai paciai datai,7dienom Deluxas uz Botanika pygesnis 20lt..taip,kad kas liecia kaina galima sakyti vienodi jie.

tai žiūrėjot ar ne g.gif netiesa. nes Botanikas visada daaug pigesnis už Deliuxą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:35)
dėl kokio malunsparnio g.gif
ir kodėl tada Deliux brangesnis už Botaniką......o Diva už Imperial g.gif

paziurejau deluxas yra pygesnis uz Botanika,bet kaina keliais litais..galima sakyti kainos ju vienodos.

Diva jau brangesnis,bet ne kosmoas..gal kitais metais reiks Diva isbandyti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:36)
tai žiūrėjot ar ne g.gif netiesa. nes Botanikas visada daaug pigesnis už Deliuxą cool.gif

daug brangesnis,tai man yra Imperialas
visi kiti daug maz panasiai ,ypac deluxas ir botanikas


paziurejau,kad kambariai skiriasi,bet kad ''daug brangesnis'' tai tikrai ne smile.gif
paziurejau viena data,tai skirtumas tarp ju yra 20lt,gal kazkam tai yra daug
man kolkas daug brangesnis yra Imperialas..

http://www.novaturas...TR/c/AYT/page/2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 30 birželio 2013 - 14:44
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 14:27)
Mano diedas tikrai nei 10, juolab 14 dienu neisbus vienoj vietoj.
Tai vat gerokai susimasciau, ka mes ten veiksim? g.gif


Na, as TR dar nelabai domejausi, bet, jei susidomeciau, tai tikiuosi yra galimybe nuomotis auto ir keliauti patiems. Is agenturos imant tik skrydi ir viesbuti g.gif
Atsakyti
Na baigiam ta tema ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 30 birželio 2013 - 14:45