Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Gricė @ 2013 06 30, 12:56)
Man tai šitas fotoreportažas labai patiko. ax.gif
http://www.supermama...howtopic=873222

šitas geeeeras, bet....ten keliavo ne su organizatoriais, o su sava mašina mirksiukas.gif po dalį TR
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 13:57)
Žalia rūta vat ir atsakymaas mirksiukas.gif
Bėje Delphin Botanikas pats paprasčiausias viešbutis iš to tinklo.

pats seniausias,bet kad prasciausias g.gif na jo jaigu lygint su Imperial,tai gal..bet cia ziurint ko norisi..
man Delfino augmenijos joks kitas neatsots tikriausiai, su Deluxu net ner ka lygint.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 12:58)
as kiek supratau fotoreportazai ydomus,kai yra keliauja ekskursijos  4u.gif
viesbuciu reportazas niekam cia neidomus, buvau idejus.

mes esame įdėję tiek su ekskursijomis, tiek savarankiškai keliavimai mirksiukas.gif
viešbučius irgi esame aprašę, nes tai aktualu paketus perkantiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:31)
Na nesipykite, kiek zmoniu tiek nuomoniu..
As kad ir pora ''gabalu'' sutaupyciau, nenoreciau savarankiskai nieko ieskotis.. As ir taip per metus daug dirbu ir tu rupesciu pilna, tai norisi bent atostogom megautis,o ne ieksotis kur kas pygiau ir viska deliotis...man yra maloniau,kai viska kartu nusiperki ..Kaip sakant duodame dirbti tiem,kas tuo uzsiima .


viska deliotis - tas dazniausiai liecia marsruta, kai keliaujama papildomai dar po vietove ar sali. bet kokiu atveju tai uzima laiko, nepriklausomai ar perki paketa ar deliojiesi savarankiskai. na ir dar deliojamasi, jei pageidaujama skirtingu nakvynes vietu. bet cia jau papildomi niuansai, kuriu gali ir nebuti.
o jei imti tik tai, ka gauni pirkdama paketa, tai kalbant konkreciai apie turkija, tas neuzima daug laiko. ne daugiau, nei uzsakyti paketine kelione. tiesiog jei to neesate dare, tai atrodo, kad baisus darbas, nes nezinai net nuo ko pradeti. realiai tai galima neskubant sutvarkyti per pusvalanduka ir net nelaukti rezervacijos patvirtinimo. kaip ten bebutu, neikalbineju jusu organizuotis savarankiskai, nera prasmes.
siulyciau ta daryti zmogui, kuris tarkim nenoretu susitikti viesbutyje tautieciu, ko tarkim pageidavau as. o jusu atveju, tai nera prasmes ta daryti, jei kalbam tik apie turkija.
Atsakyti
Pirmam temos poste nera jokiu nuorodu...

Sita tema paskaicius puse keliauja per Eco travel. Ju puslapy tik keli viesbuciai, tai cia visi ir renkasi tik is ju? g.gif

Uz ka cia jiems tokie garbe tiek reklamos? g.gif Ju kaina gerokai zemesne uz kitu?


As noriu daug gamtos.. Parku, kad butu ne vien viesbuciai, taip buna? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 12:59)
pats seniausias,bet kad prasciausias  g.gif na jo jaigu lygint su Imperial,tai gal..bet cia ziurint ko norisi..
man Delfino augmenijos joks kitas neatsots tikriausiai, su Deluxu net ner ka lygint.

kiekvienam skirtingai.....esame aprašė, kad mums Botanikas pasirodė prasčiausiai, juk ir kaina į jį pigiausia...tiek maisto, tiek aptarnavimo kokybe..lyginome su Deliux , Diva , ir Palace mirksiukas.gif Imperial neišbandėme tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:00)
mes esame įdėję tiek su ekskursijomis, tiek savarankiškai keliavimai mirksiukas.gif
viešbučius irgi esame aprašę, nes tai aktualu paketus perkantiems mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif maciau visus, reportazai labai graziai aprasyti drinks_cheers.gif
as tai labai noreciau Baku aplankyti,bet tikriausiai bandysiu vistiek kreiptis i agenturas,ydomu ar pagelbes susidelioti visus taskus.
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:04)
kiekvienam skirtingai.....esame aprašė, kad mums Botanikas pasirodė prasčiausiai, juk ir kaina į jį pigiausia...tiek  maisto, tiek aptarnavimo kokybe..lyginome su Deliux , Diva , ir Palace mirksiukas.gif Imperial neišbandėme tongue.gif

kas liecia aptarnavimo lygi,tai Botanikas fainesnis negu Delux,jau nekalbu apie pacia teritorija ir pati viesbuti.
O kaina visgi krenta del senumo,kuo naujasnis tuo kiekvienas Delfinas brangesnis wink.gif
Bet as visai i kitus dalykus ziuriu,tad Botanikas vertas savu pinigu..Personalas,maistas ir visa kita pasaka.Jaigu butu jie visi vienu metu pastatyti,guldau galva Botanikas butu brangiausias .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 30 birželio 2013 - 14:08
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 13:03)
Pirmam temos poste nera jokiu nuorodu...


gerai pastebėjote, aš prieš kelis metus sudėjau TR temą su nuorodomis ir maršrutais doh.gif dar buvo regionai sudelioti, bet...kažkas kas neturi atsakomybės ir norėjo "sukurti" temą nemokėjo permesti surinktos info doh.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:07)
drinks_cheers.gif maciau visus, reportazai labai graziai aprasyti  drinks_cheers.gif

ačiū, nors kažkas įvertino biggrin.gif nes dauguma tik skundžiasi be pačių laiko investicijų kuriant fotoreportažus cool.gif

Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:07)
kas liecia aptarnavimo lygi,tai Botanikas fainesnis negu Delux,jau nekalbu apie pacia teritorija ir pati viesbuti.
O kaina visgi krenta del senumo,kuo naujasnis tuo kiekvienas Delfinas brangesnis wink.gif
Bet as visai i kitus dalykus ziuriu,tad Botanikas vertas savu pinigu..Personalas,maistas ir visa kita pasaka.Jaigu butu jie visi vienu metu pastatyti,guldau galva Botanikas butu brangiausias .

Ojūs abiejuose pabuvojote?
Man tai asmeniškai užteko pusdienio, kai pamačiau jų aptarnavimo lygį ir kai apsinuodijau Botaniko desertais lauke mirksiukas.gif
Botanikas negali būti brangiausias, nes įvertinau to tinklo viešbučius ir pamačiau skirtumus tarp jų.Skirtumai tikrai kardinalūs tarkim tarp Botaniko ir Divos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 30 birželio 2013 - 14:15
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:14)
gerai pastebėjote, aš prieš kelis metus sudėjau TR temą su nuorodomis ir maršrutais doh.gif dar buvo regionai sudelioti, bet...kažkas kas neturi atsakomybės ir norėjo "sukurti" temą nemokėjo permesti surinktos info doh.gif
Papildyta:

ačiū, nors kažkas įvertino  biggrin.gif nes dauguma tik skundžiasi be pačių laiko investicijų kuriant fotoreportažus cool.gif

Papildyta:

oOjūs abiejuose pabuvojote?
Man tai asmeniškai užteko pusdienio, kai pamačiau jų aptarnavimo lygį ir kai Apsinuodijau Botaniko desertais lauke mirksiukas.gif
Botanikas negali būti brangiausias, nes įvertinau  to tinklo viešbučius ir pamačiau skirtumus tarp jų.Skirtumai tikrai kardinalūs tarkim tarp Botaniko ir Divos mirksiukas.gif

kad Dvia skiriasi tikiu,bet kad Deluxas geresnis,nezinau visiskai pabuvus ten noras atsoko...aptarnavimo lygis gal ir toks pats, bet teritorija....
apsinuoditi galima visur, o jaigu peer kelis viesbucius eiti,tai kazi nuo ko ten apsinuodijot sunku butu suprasti.
O ir pastebajau,kad Deluxo teritorija mazai tvarkoma, kiek buvome siuksliu nemazai,lapai nesurinkti.
O vat Botanikas svarut svarutelis, eina ir eina ten,tvarko ir tvarko wub.gif grazu ziureti.O jau vakarais kaip pliteles sveisdavo .

Mes kai buvome,tai seimininkas buvo su malunsparniu i Botanika nusileides ant arenos, jau personalas tai nezinojo kur detis biggrin.gif o vaikam kaip ydomu buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 13:40)
As tai temos nesekiau ir perskaityti, jauciu keliolika temu, neberealu, tai vis tik, kokia reziume: perkant visa paketa ir planuojat paciam?

Kiek buvau prisiklausius, tai TR vos ne vienintele (tam tikra prasme) salis, kur pirkti per agenturas apsimoka labiau.
Keliauti TR, kad kazka pamatyti, tai dideli atstumai? unsure.gif

Gal parekomenduotumet koki issamu fotoreportaza is SM? ax.gif Nes buna tokiu perliuku..  rolleyes.gif

Jei man tektu siemet vaziuoti - nezinociau nuo ko pradeti unsure.gif Noriu papigiai ir gerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Cia aisku, pusiau juokais. As is tos neuzdirbancios klases, bet kur nori daugiau  lotuliukas.gif Ubagu sindromas lotuliukas.gif

Temoje labai suplake merginos viska i viena kruva. Tema apie turkija, o suplake i viena savarankiska organizavima i kitas salis. I turkija mazai kas organizuojasi savarankiskai. pakonsultuoti galinciu yra, taciau nelabai supratau, ko tu nori. savarankiskai vyksta daugiau tie, kas nori pakeliauti.
o ko nori tu? galima salyginai pigiai savarankiskai susiorganizuoti, kodel ir ne? arba galima pigiai per Varsuva. viskas remiasi i labai konkretu tavo atostogu plana ir kiek tu pasiruosusi pavargti del to. Kodel pavargti? todel, kad tai ne sala kokia. salis didele, atstumai tarp kai kuriu objektu labai dideli. todel dar ir apie oro uosta reiktu pamastyti. bet galima ir susispausti savo noruose, bei pamatyti kazka ne maziau ispudingo, taciau maziau garsaus.
dabar neretai buna ismetamu salyginai pigiu carteriniu bilietu. galima organizuotis.
jei norima vykti per sezono ikarsti i lietuviu ar rusu pamegta populiaru viesbuti, tai organizuotis savarankiskai praktiskai visai neapsimoka. jei pasigauni pigesnius carterinius bilietus ir tarkim turi du vaikus, ir tarkim vienas vaikas pagal musu organizatoriu nuostatas jau ipaisomas i suaugusiu kategorija, negaunama kito apgyvendinimo, kaip tik brangesnieji kambariai (seimyniniai, suite tipo ir pan), tada verta pasidometi savarankiskai viesbuciais, nes neretai galima gauti viesbuti pigiau, nes jie arba standarta pasiulys, arba vaiko metai dar isipaisys i vaikisku kategorija, mazyliui gali buti tarkim ir iki 6 metu nemokamai.
Zodziu variantu tiek, daug, kad nebus tau jokiu konkreciu patarimu, kol nebus konkretaus plano ar labai konkreciu klausimu.
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:58)
as kiek supratau fotoreportazai ydomus,kai yra keliauja ekskursijos  4u.gif
viesbuciu reportazas niekam cia neidomus, buvau idejus.

kodel neidomus? tokie atsiliepimai apie viesbucius buna labai idomus tiems, kas dar tik ruosiasi vykti, kas vyks kitais metais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 30 birželio 2013 - 14:21
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:58)
šitas geeeeras, bet....ten keliavo ne su organizatoriais, o su sava mašina mirksiukas.gif po dalį TR

Va, būtent dar ir dėl to mane sužavėjo 4u.gif Šaunuoliai thumbup.gif susiplanuoja kelionės maršrutą, važiuoja savo auto, miega kempinguose ir pamato tikrai daugiau, negu pamatytum agentūros organizuotoje kelionėje. Sakyčiau, turi galimybę pamatyti tai, kas nerodoma turistų grupei.
Čia mano tokie pasvarstymai paskaičius fotoreportažus, kai žmonės keliauja be agentūrų. Deja, deja, keliauju tik agentūrų organizuotose kelionėse verysad.gif . Labai norėčiau keliauti savarankiškai, bet...
O kas liečia kelionių fotoreportažus, tai didžiulis dėkui visoms merginoms, kurio rašo, deda foto, dalinasi informacija ir pan. Ačiū Jums visoms
Tik pagalvokim, kiek laiko sugaišta rašančios (čia jau net jei tik apie laiką kalbėti ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 30 birželio 2013 - 14:27
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 15:19)

Aciu.
Mano vaikui 4.5 m. Tai gal dar i koki bigesni varianta isipaisom.

As visa silta sezona dirbu be iseiginiu, todel noriu rugsejo pradzioj tinkamai pailseti (pailseti - reiskia ir pasideginti, ir pasimaudyti, ir pakeliauti). Mano diedas tikrai nei 10, juolab 14 dienu neisbus vienoj vietoj.
Tai vat gerokai susimasciau, ka mes ten veiksim? g.gif
Atsakyti