Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Kriiste @ 2013 06 30, 12:23)
o cia ironijos absiliuciai nera - tik atsakymas i klausima, kodel mano nuomone niekas nebesidalina savo nuotykiais, ispudziais ar fotoreportazais rolleyes.gif

visko budavo ir ankstesnese temose. budavo ir pasigincijama, ir tos pacios kalbos apie viesbuciu ar keliaujanciu is Lietuvos kontingenta, apie 5 ir 3 zvaigzdutes pastoviai ta pati diskusija, tik siemt si tema uzkliudoma kaip niekada minimaliai smile.gif metai is metu tas pats kartojasi. tik tiek, kad pastaruoju metu be galo mazai besidominciu keliavimu. yra, kaip yra, matyt kitomis kryptimis traukia zmones, norintys kazka pamatyti. aisku, buvo ir cia norinciu pakeliauti, bet lyginant su keliu metu senumo temom, tai cia minimaliai apie tai kalbama. tada viena is pagrindiniu temu budavo kur vaziuoti, su kuo vaziuoti, kiek tai patikima, kiek kainuoja, ka pamatyti galima. as metai is metu sioje temoje matau keleta tu paciu zmoniu, kurie kiek imanoma dalinasi patirtimi. ir tu zmoniu buvimas temoje netrukde dalintis ispudziais, fotoreportaze imesti nors kelias nuotraukas. matyt kita kategorija keliaujanciu siais metais. kitais gal bus dar kitaip.
jus savo poste perdedate. tokios kalbos tik aistras kursto. Norite pirkti ekskursijas is orgaznizatoriu - jusu valia. Kas jus del to smerkia? Jei prie viso to dar papildomai pasakojama, kad taip yra geriau, patikimiau ir pan., tada tai nesamone. Velgi, is asmenines patirties ir visu atsiliepimu per tuos keleta metu SM forume, rusu puslapiuose, galima pasakyti tik viena, kad visko nutinka ir vienu ir kitu atveju. Skiriasi tik kaina.
Keturiolikmecio ar trisdesimtmecio noras sedeti su saviskiais yra suprantamas. Taciau jei nutinka kitaip ir tai sukelia stresa, tada tai jau tevu reikalas. Jei yra psichologiniu bedu, tai artimieji turi pasirupinti, kad ju nekiltu. yra pakankamai budu uztikrinti sau ramu skrydi siuo klausimu.
Koki viesbuti jus pasirinkote? kazkaip neuzsekiau jokiu koliojimu? g.gif Na buvo cia del to nepastatyto viesbucio diskusiju ir nuomoniu. Jus irgi i ji? Asmeniskai man neidomu, kur ten ka nuves ar pabaigs statyti. taciau kaip vieniems neuztenka kantrybes tiesiog sulaukti i koki viesbuti juos gabens ar ka pranes jiems agentai siuo klausimu, taip kitiems neuztenka kantrybes skaityti ta pati per ta pati - lygiosios.
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2013 06 30, 11:57)
Atleisk, JM, bet jau kelis metus skaičiau apie tai kaip liaupsinai Delfinų tinklo viešbučius, kaip jūs ten viską gavote nemokamai ir kaip apie jus šokinėjo (tik vis pamiršdavai priminti, kad jūs ten buvote su VIP kliento kortelėmis)

Netiesa, nes rašydavau, kad buvome vip klientai mirksiukas.gif bet yra ir kitų merginų atsiliepimai apie Delphinus, kad joms ten tiko ir patiko.
Net ir fotoreportaže buvo aiškiai parašyta, apie tai ką gavome ir kokį statusą, bet nenoriu tai kaskart eskaluoti, nes tai būtų, kaip ir gyrimasis doh.gif
Na gavome mes daugiau nei priklausė, na ir kas mirksiukas.gif aprašėm savo įspūdžius ir tiek.
Praeitą vasarą leidome kurį laiką su Delphinu savininko sūnumi, kuris LT ilsėjomis ir pramogavo, tai pasakė asmeniškai, kad jei norėsite tame tinkle ilsėtis, tai kreipkites tiesiogiai, nes jokios vip kortos ir jokios privilegijos neduos tokios nuolaidos, kaip jis.Kol kas nepasinaudojome, nes bet kokiu atveju mūsų šeimai vistiek tai gautusi brangus poilsis vien už nieko neveikimą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 12:11)
visko budavo ir ankstesnese temose. budavo ir pasigincijama, ir tos pacios kalbos apie viesbuciu ar keliaujanciu is Lietuvos kontingenta, apie 5 ir 3 zvaigzdutes pastoviai ta pati diskusija, tik siemt si tema uzkliudoma kaip niekada minimaliai  smile.gif  metai is metu tas pats kartojasi. tik tiek, kad pastaruoju metu be galo mazai besidominciu keliavimu. yra, kaip yra, matyt kitomis kryptimis traukia zmones, norintys kazka pamatyti.  aisku, buvo ir cia norinciu pakeliauti, bet lyginant su keliu metu senumo temom, tai cia minimaliai apie tai kalbama. tada viena is pagrindiniu temu budavo kur vaziuoti, su kuo vaziuoti, kiek tai patikima, kiek kainuoja, ka pamatyti galima.  as metai is metu sioje temoje matau keleta tu paciu zmoniu, kurie kiek imanoma dalinasi patirtimi. ir tu zmoniu buvimas temoje netrukde dalintis ispudziais, fotoreportaze imesti nors kelias nuotraukas.  matyt kita kategorija keliaujanciu siais metais. kitais gal bus dar kitaip.
jus savo poste perdedate. tokios kalbos tik aistras kursto. Norite pirkti ekskursijas is orgaznizatoriu - jusu valia. Kas jus del to smerkia? Jei prie viso to dar papildomai pasakojama, kad taip yra geriau, patikimiau ir pan., tada tai nesamone. Velgi, is asmenines patirties ir visu atsiliepimu per tuos keleta metu SM forume, rusu puslapiuose, galima pasakyti tik viena, kad visko nutinka ir vienu ir kitu atveju. Skiriasi tik kaina.
Keturiolikmecio ar trisdesimtmecio noras sedeti su saviskiais yra suprantamas. Taciau jei nutinka kitaip ir tai sukelia stresa, tada tai jau tevu reikalas. Jei yra psichologiniu bedu, tai artimieji turi pasirupinti, kad ju nekiltu. yra pakankamai budu uztikrinti sau ramu skrydi siuo klausimu.  
Koki viesbuti jus pasirinkote? kazkaip neuzsekiau jokiu koliojimu?  g.gif  Na buvo cia del to nepastatyto viesbucio diskusiju ir nuomoniu. Jus irgi i ji? Asmeniskai man neidomu, kur ten ka nuves ar pabaigs statyti. taciau kaip vieniems neuztenka kantrybes tiesiog sulaukti i koki viesbuti juos gabens ar ka pranes jiems agentai siuo klausimu, taip kitiems neuztenka kantrybes skaityti ta pati per ta pati - lygiosios.

Cobre, kaip visada sudelioji visus taškus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 06 30, 12:11)
matyt kita kategorija keliaujanciu siais metais. kitais gal bus dar kitaip.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 30 birželio 2013 - 13:17
Na nesipykite, kiek zmoniu tiek nuomoniu..
As kad ir pora ''gabalu'' sutaupyciau, nenoreciau savarankiskai nieko ieskotis.. As ir taip per metus daug dirbu ir tu rupesciu pilna, tai norisi bent atostogom megautis,o ne ieksotis kur kas pygiau ir viska deliotis...man yra maloniau,kai viska kartu nusiperki ..Kaip sakant duodame dirbti tiem,kas tuo uzsiima .


Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 13:31)
*Na nesipykite, kiek zmoniu tiek nuomoniu..
**As kad ir pora ''gabalu'' sutaupyciau, nenoreciau savarankiskai nieko ieskotis.. As ir taip per metus daug dirbu ir tu rupesciu pilna, tai norisi bent atostogom megautis,o ne ieksotis kur kas pygiau ir viska deliotis...man yra maloniau,kai viska kartu nusiperki ..Kaip sakant duodame dirbti tiem,kas tuo uzsiima .


* drinks_cheers.gif
**Patys keliones organizuojames ne tam, kad sutaupytume ir gerai viska paskaiciavus, vargu ar sutaupome. Organizuojames todel, kad smagu nuo nieko nepriklausyti, smagu patiems ieskotis, deliotis taskus. Dirbame daug, atostogaujame taip pat daug. Bet atostogu planavimas mums teikia malonuma, o ne varga. Tad is tiesu, kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif

Atsakyti
As tai temos nesekiau ir perskaityti, jauciu keliolika temu, neberealu, tai vis tik, kokia reziume: perkant visa paketa ir planuojat paciam?

Kiek buvau prisiklausius, tai TR vos ne vienintele (tam tikra prasme) salis, kur pirkti per agenturas apsimoka labiau.
Keliauti TR, kad kazka pamatyti, tai dideli atstumai? unsure.gif

Gal parekomenduotumet koki issamu fotoreportaza is SM? ax.gif Nes buna tokiu perliuku.. rolleyes.gif

Jei man tektu siemet vaziuoti - nezinociau nuo ko pradeti unsure.gif Noriu papigiai ir gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cia aisku, pusiau juokais. As is tos neuzdirbancios klases, bet kur nori daugiau lotuliukas.gif Ubagu sindromas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 birželio 2013 - 13:43
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 30, 12:31)
Na nesipykite, kiek zmoniu tiek nuomoniu..
As kad ir pora ''gabalu'' sutaupyciau, nenoreciau savarankiskai nieko ieskotis.. As ir taip per metus daug dirbu ir tu rupesciu pilna, tai norisi bent atostogom megautis,o ne ieksotis kur kas pygiau ir viska deliotis...man yra maloniau,kai viska kartu nusiperki ..Kaip sakant duodame dirbti tiem,kas tuo uzsiima .

Irgi tiesa drinks_cheers.gif niekada negailiu tiems, kurie tuom užsiima drinks_cheers.gif man kartais irgi norisi NIEKUOM NESIRŪPINTI drinks_cheers.gif
Bet jei po atostogų parašomas fotoreportažas, tai pasirodo irgi KAŽKAM neįtinka biggrin.gif
O juk tai irgi gaišinamas asmeninis laikas, o tiesiog norima pasidalinti patirtimi ir vaizdais, kad kitiems būtų lengviau ir laisviau keliauti, kad galėtumėme visa turima informacija pasidalinti, gal kažkam tai bus naudinga ir įdomu.Bet kažkas vistiek randa prie ko prisikabinti, vis kažkam negerai doh.gif
Asmeniškai dabar skaitau Egipto fotoreportažus ir labai džiaugiuosi, kad nariai dalinasi savo potyriais ir patyrimais.Ir niekada nedrįsčiau pasakyti, kad jų pasidalinti fotoreportažai menkaverčiai dėl nuotraukų pvz kokybės blink.gif man svarbu info kokybė ir kas kaip gali dalintis.Ir niekada nerušiuoju, kad čia profesionaliai, o ten megėjiškai doh.gif ir, kad tie megėjai neturi teisės dalintis viešai savo fotoreportažais blink.gif "kas kaip moka tas taip šoka" ir tik džiaugtis reikia, kad dalinasi fotoreportažais ir patirtimi.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 12:40)
Gal parekomenduotumet koki issamu fotoreportaza is SM? ax.gif Nes buna tokiu perliuku..  rolleyes.gif


kas būtent domina, mes 3 kartus keliavome į TR ir visais metais aprašėme fotoreportaže su visomis ekskursijomis ir savarankiškais keliavimais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 14:45)
Ir niekada nedrįsčiau pasakyti, kad jų pasidalinti fotoreportažai  menkaverčiai dėl nuotraukų pvz kokybės blink.gif man svarbu info kokybė ir kas kaip gali dalintis.


Davai nesipykim ir neiskraipykime zodziu, nes nieko panasaus nesake. Tiesiog vieni moka aprasyti, moka fotografuoti, todel, kas ta moka maziau, nedaro reportazu. Nes ivertina save.. Ir uzleidzia vieta kitiems, kas tai daro su didesne meile. Ir viskas.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 12:50)
Davai nesipykim ir neiskraipykime zodziu, nes nieko panasaus nesake. Tiesiog vieni moka aprasyti, moka fotografuoti, todel, kas ta moka maziau, nedaro reportazu. Nes ivertina save.. Ir uzleidzia vieta kitiems, kas tai daro su didesne meile. Ir viskas.

tai niekas ir neiškraipo...anksčiau buvo begales megėjiškų fotoreportažų ir visi džiaugėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 13:40)


Jei man tektu siemet vaziuoti - nezinociau nuo ko pradeti unsure.gif Noriu papigiai ir gerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Cia aisku, pusiau juokais. As is tos neuzdirbancios klases, bet kur nori daugiau  lotuliukas.gif Ubagu sindromas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ir gyvenat suspaustame butuke tongue.gif lotuliukas.gif mes irgi is tos klases busime lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 30, 14:40)
Gal parekomenduotumet koki issamu fotoreportaza is SM? ax.gif Nes buna tokiu perliuku..  rolleyes.gif

Man tai šitas fotoreportažas labai patiko. ax.gif
http://www.supermama...howtopic=873222
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 30, 11:07)
gal todel, kad labai daug kritikos, jei daroma ne taip kaip pas tuos tobuluosius, kurie sugeba patys viska susiorganizuoti. Jei perki ekskursija is organizatoriaus - tai jau kazkokia nesamone, jei vaikas vyresnis ir asaroja - tai jau islepintas, jei gyveni ne kruciausiam 5 zvaigzduciu botanike - nebe lygis blush2.gif  Aptarinejant viesbucius - visi kalba tik apie 5, su zemesnem gal nedrysta pasirodyti lotuliukas.gif
Zodziu jei neturi kuo nors pasigirti - tai nera reikalo ir reikstis, bent skaitant man toks ispudis susidaro, o skaitau visai nesenai, kai sugalvojom siemet pailseti Turkijoje. Uzklausus apie pasirinkta viesbuti buvo issidergta, tad kazko beklausti, ar besitarti - fantazija atsoko cool.gif

Žalia rūta vat ir atsakymaas mirksiukas.gif
Bėje Delphin Botanikas pats paprasčiausias viešbutis iš to tinklo.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 30, 13:45)
Irgi tiesa drinks_cheers.gif niekada negailiu tiems, kurie tuom užsiima drinks_cheers.gif man kartais irgi norisi NIEKUOM NESIRŪPINTI drinks_cheers.gif
Bet jei po atostogų parašomas fotoreportažas, tai pasirodo irgi KAŽKAM neįtinka biggrin.gif
O juk tai irgi gaišinamas asmeninis laikas, o tiesiog norima pasidalinti patirtimi ir vaizdais, kad kitiems būtų lengviau ir laisviau keliauti, kad galėtumėme visa turima informacija pasidalinti, gal kažkam tai bus naudinga ir įdomu.Bet kažkas vistiek randa prie ko prisikabinti, vis kažkam negerai doh.gif
Asmeniškai dabar skaitau Egipto fotoreportažus ir labai džiaugiuosi, kad nariai dalinasi savo potyriais ir patyrimais.Ir niekada nedrįsčiau pasakyti, kad jų pasidalinti fotoreportažai  menkaverčiai dėl nuotraukų pvz kokybės blink.gif man svarbu info kokybė ir kas kaip gali dalintis.Ir niekada nerušiuoju, kad čia profesionaliai, o ten megėjiškai doh.gif ir, kad tie megėjai neturi teisės dalintis viešai savo fotoreportažais blink.gif "kas kaip moka tas taip šoka" ir tik džiaugtis reikia, kad dalinasi fotoreportažais ir patirtimi.
:

as kiek supratau fotoreportazai ydomus,kai yra keliauja ekskursijos 4u.gif
viesbuciu reportazas niekam cia neidomus, buvau idejus.
Atsakyti