Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(JM @ 2013 06 29, 21:57)
kokio amžiaus tie vaikiukai unsure.gif

Na kokiu 8 metu.. Mes pasiulem savo vieta, nes buvom viena eile prie juos, bet jie ne per toliausiai sedejo (vienas nuo kito), tai atsisake.. tikrai gaila buvo matyti tas asaras.

Siaip tai gerokai nukrypom nuo temos
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 29, 23:09)
o Jus su eco travel skrisit? ax.gif

nzn unsure.gif as tik dabar susipazinau apie kylancias problemas blush2.gif ir reakcijas i jas unsure.gif Nusipirkau kelione, pradejau dometis kur ka pamatyt, ka nuveikt padoraus, kazkaip pats skrydis niekad nekele klausimu rolleyes.gif Kai skridom i Egipta (aisku seniau, kur kas seniau) - tai oro uoste paklause ar norim sedeti kartu - atsakem teigiamai ir skyre vietas kartu. Rianairu kai teko skrist su vaikais - tai atsistodavom prie pirmu - ir ilipdavom su pirmais, tad irgi sededavom kartu cool.gif Nu niekad net nebuvo iskiles klausimas, kad kazkam gali buti keistas noras skristi salia savo vaiku, ar vaiko nenoras skristi atskirai nuo tevu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 29, 23:15)
nzn :unsure:Nusipirkau kelione, pradejau dometis kur ka pamatyt, ka nuveikt padoraus, kazkaip pats skrydis niekad nekele klausimu rolleyes.gif

per kokia agentura pirkot? gal net neverta ir pradet nerimaut biggrin.gif gal jums ir priklausys vietos, kurias be vargo galesit is vakaro, pries skrydi pati pasirinkt ir uzsirezervuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 29, 23:12)
Pasikartosiu, ko galbūt neperskaitėt..vienos mamos iki 35 metų popina "vaikus", o kitos leidžia jiems būti savarankišmiems.Maniškis nuo 9 metų karinėse stovyklose vienas pats kelioms savaitėms išvykdavo ir ten nei vienas vaikas nelikdavo nepatenkintas, kad mamos nėra.
Gal dar tokiems vaikams ir spec maisto ieškote viešbučiuose...nepykite už ironiją blush2.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

problemos nėra, kol ji nesudaroma 4u.gif


dar karta sakau - ne visi vaikai vienodi - su broliu augom pametinukai, mane nuo 1 klases atiduodavo i stovyklas, baisingai ten norejau - brolis visai ne, praverkdavo visa pamaina (stovyklos trukdavo ne po savaite kaip dabar). Ir nei jis daugiau lepinamas buvo nei ka - tiesiog tokia vaiko natura, ir jos nepakeisi rolleyes.gif
ironija ne vietoje ir ne laiku... tiesiog tolerancijos stoka mastantiems, galvojantiems ir besielgiantiems kitaip, nei jus rolleyes.gif

ji nera sudaroma, tiesiog tai seimai, kurios vaikas verke taip susikloste - nesmagu jiems ir tiek, dar liudniau, jei aplinkoje visi masto kaip jus, kad tik islepes vaikas asaroja, nes mamai rankos paduot negali cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 06 29, 23:12)
Pasikartosiu, ko galbūt neperskaitėt..vienos mamos iki 35 metų popina "vaikus", o kitos leidžia jiems būti savarankišmiems.Maniškis nuo 9 metų karinėse stovyklose vienas pats kelioms savaitėms išvykdavo ir ten nei vienas vaikas nelikdavo nepatenkintas, kad mamos nėra.

Nu taip, taip, pakartotiniai aplodismentai jums ir jusiskei atzalai.
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 29, 23:20)
per kokia agentura pirkot? gal net neverta ir pradet nerimaut biggrin.gif  gal jums ir priklausys vietos, kurias be vargo galesit is vakaro, pries skrydi pati pasirinkt ir uzsirezervuot 4u.gif

per megatura g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 29, 23:24)
per megatura g.gif

cia Babilone? tai jis prekiauja daugiausia Teztouro kelionem, pas jus bagazai manau irgi priklauso 20kg registruoto kiekvienam ax.gif tai net nesukit galvos, uzsirezervvuosit vietas kokias noresit ir keliausit sededami drauge. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 29, 23:30)
cia Babilone? tai jis prekiauja daugiausia Teztouro kelionem, pas jus bagazai manau irgi priklauso 20kg registruoto kiekvienam ax.gif  tai net nesukit galvos, uzsirezervvuosit vietas kokias noresit ir keliausit sededami drauge.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


nea, respublikos gatveje blush2.gif katalogiukas lyg Novaturo buvo - vaikai sunakino - tai nebezinau unsure.gif del bagazu ir pan nesidomejau net, nes kai pirkom viskas taaaaip toli buvo - o dabar arteja lotuliukas.gif . Aisku gal ir bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 29, 23:36)
nea, respublikos gatveje blush2.gif katalogiukas lyg Novaturo buvo - vaikai sunakino - tai nebezinau  unsure.gif del bagazu ir pan nesidomejau net, nes kai pirkom viskas taaaaip toli buvo - o dabar arteja lotuliukas.gif . Aisku gal ir bus gerai wub.gif

bet kokiu atveju cia eco travel tokia panika del vietu, o jusu kelione su teztouru ar novaturu, tai jau esmes nekeicia... uzsirezervuot pati vietas galesit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 29, 23:41)
bet kokiu atveju cia eco travel tokia panika del vietu, o jusu kelione su teztouru ar novaturu, tai jau esmes nekeicia... uzsirezervuot pati vietas galesit 4u.gif


aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
oho, kokios diskusijos užvirė bigsmile.gif
kažkaip skaitydama komentarus pasijutau kalta, kad pasipiktinau, pamačiuisibaisų chaosą. Man nieko netrūko, nei komforo, nei lėktuvas blogas buvo, nei aptarnaujančio personalo dėmesio.
Bėda, kad pirmą kartą skridau be vietų, bėda, kad nežinojau, kad čia visi kultūros principai paminami...Ir nieko dėtas pigumas, ekonomoiškumas. Tai tiesiog elementarus kultūtringumo veidas. Galbūt, pigiais skrydžiais skraido "kitokia" liaudis, bet ji mūsų visų atspindys. Dėl to ir liūdna, kad žmonėms yra norma, kad pigesnis skrydis reiškia visišką nekultūringumą, mu-ikišumą ir pan. Aš pigius skrydžius siprasdavau kitaip-komforto lėktuve stoka, mažesnis servisas, bagažo apribojimai, bet ne elementaraus elgesio normų ignoravimą.
Beje, nusileidus, lėktuvo įgula atisprašė už buvusius nesklandumus, tik , ar visi suprato, kad tie nesklandumai dėl mūsų pačių ir buvo.

Ir ačiū eskimutės vaikinui, jis mano bernužėlį nuramino, padrąsino, pasiūlydamas ipadą smile.gif smile.gif

O apie vaikus-mano dvynukai-abu po 7 metus, labai skirtingai reagavo sedėdami atskirai nuo tėvų, vienam buvo l. graudu, kitam -nieko tokio...

Bet, kas keliausite, juk nebūtinai turi pasikartoti chaosėlis, bet kokiu atveju-atpirks poilsis ir nusipelnytos atostogos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 06 29, 20:41)
Tai va, o as maciau apsiasarojusius vaikus, vaizdas ne koks  verysad.gif Vat ir eik paskutinis su vaiku vildamasis, kad tave uzleis.. deja.. ne visada..

as taip pat maciau, bet cia gi buvo jau su bilietais su vietomis, as skrisiu i Turkija taip su siomis oro linijomis ir noriu padekoti pasidalinta patirtimi, nes manes perkant niekas neperspejo, o man net i galva nesove butu, be to rasoma, kad registracija internetu nemokama, tai galvojau pasirinksiu vieta, man aktualu nes as skrisiu viena su dvieju metu saunuole, jai tai gal nieko ten pas kitus pasedeti, bet as bijau, kad tiems kitiems gali buti ne kas ypac jei kylant kai salia negali buti ir nuramint, labai paziureciau, kadarytu stiuardeses su mane besiplesianciu i pilotu kabina vaiku, ten butu toks chaosas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif todel man dabar aktualu ta pirmenybini isodinima isigyti, idomu jis galimas papildomai isigyti is anksto?
Atsakyti