Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 29, 17:01)
Drauge daug skraido su ryanair, tai irgi visko pripasakoja..lygiai tas pats sako, nespeja lektuvas sustoti,jau keliasi per galvas su savo tasem.

Visur visokiu yra...

drauge gal mazai su carteriu is lietuvos skridusi? biggrin.gif ryanair dovanele su kaspineliu, lyginant su carteriu, kas labai nustebino, nes istoriju tokiu buvau girdejusi, kad oj. bet tie kas pasakoja, gal su carteriais neskraide biggrin.gif aisku, vienetiniu visokiu atveju buna.
o tas pavyzdys, kad nesustojus jau braunasi, traukia daiktus, tai man tarkim taip nebuvo. pasodindavo tokius greit. o kai sustoja, tai viskas analogiskai, kaip su carteriu. ir ne tik su lietuviskais pakeleiviais taip nutinka. uzsienieciai siuo klausimu visiskai tokie pat. matyt uzsienio pigiu liniju publika atitinka lietuviska carterine, kuri vyksta prabangiai ilsetis i Turkijos AI g.gif

Atsakyti
Šioje vietoje norėčiau įsiterpti smile.gif visų pirma, manau, jog skirtumas tarp charterių ir ryanair'o yra toks, jog su charteriniais reisais visi žmonės 99,9 proc skrenda ilsėtis, kurių atostogos prasideda jau lėktuve. Natūralu, jog visi nori sėdėti kartu, kartu diskutuoti apie būsimą poilsį ir panašiai. Dėl to ir vyksta tokia kova už būvį, kur kas ir su kuo sėdės. Dėl ryanair'o- daugiau skrendama pavieniui, ar verslo reikalais ar šiaip kažką kažkokioje šalyje savaitgaliui apžiūrėti (neskaitant visiškų poilsinių krypčių), ir skrendama tikrai ne grupėmis po 8-10 žmonių. Aišku, išimtinių atvejų yra.

Na, čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
o tu siaubas, nenoreciau skrist ilsetis sitaip schmoll.gif uzteko man vienos avies eilej prie lektuvo, paskui jau lektuve pati pripazino,kad "is kaimo" esa doh.gif

tos nekulturos ir chamisko elgesio negaliu pakest, mano esybe tiesiog nevirskina tokiu dalyku ir nesvarbu visai ar lietuviai ar rusai ar dar kas schmoll.gif jokios etikos ir morales, fui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 29 birželio 2013 - 18:00
QUOTE(NakedA @ 2013 06 29, 18:12)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Su Ryanair niekada nieko panašaus nėra buvę. Visi gražiai stovi eilėje, niekas nesibrauna, nesistumdo  schmoll.gif

Na jau na jau!!! Tikrai buna ir su raynairu, skridome i Maljorka ir is jos, sustoja banda, kelioms eilems, kas dar nori pasirodyti gudresnis, tases i kelias eiles sustato, o galiausiai naglu snukeliu prastumia seimas su vaikais stovinciais. Nereikia cia jau taip sakyti, kad tik su ecotravel taip buna. As manau, kad cia yra kulturos reikalas kiekvieno zmogaus.
Atsakyti
QUOTE(vejunai @ 2013 06 29, 19:08)
Na jau na jau!!! Tikrai buna ir su raynairu, skridome i Maljorka ir is jos, sustoja banda, kelioms eilems, kas dar nori pasirodyti gudresnis, tases i kelias eiles sustato, o galiausiai naglu snukeliu prastumia seimas su vaikais stovinciais. Nereikia cia jau taip sakyti, kad tik su ecotravel taip buna. As manau, kad cia yra kulturos reikalas kiekvieno zmogaus.

Cha, Jūs į poilsinę varėt, gal todėl visi sublūdę, mes tai iš darbų, iš užsienio namus aplankyti biggrin.gif
Neteigiu, kad nebūna, sakau, kad man nebuvo nė sykio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 06 29, 16:35)
tu lietuve juk, tai tu ir atsakyk  ax.gif 
man atrodo is ten pat, is kur ir noras lietuviui pavaryti ant visu likusiu lietuviu, tuo paciu tarsi pamirstant, kuo esame patys.  tas noras is ten pat, is kur ir noras vaziuoti kartu su visa sovietu sajunga i turkiskus AI pavalgyti ir pagulineti, kai tuo tarpu didzioji Europos dalis tos Turkijos vengia biggrin.gif Gyvenam susispaude baisiuose tarybiniuos daugiabuciuose ir plojam po desimt stukyciu uz kelias dienas Turkijoje, kad bent trumpam pasijusti poniskai.  Taip, kad kraujyje pas mus visa tai, kraujyje  biggrin.gif


Nepykit, bet nesamone. Kaip galima sitaip teigti is lempos? Sukuosi labai internacionaliniame rate ir kiek esame snekeje apie madingiausias ju saliu atostogu kryptis, beveik visi vakaru europieciai mini Turkija. O is asmenines patirties, as pati Antalijoj pasijuntu daugiau kaip Vokietijoj, negu sovietu sajungoj. Visur zmones nori pigiai paatostogauti (kas juos ir traukia i Antalija) -tame tarpe ir vakaru Europoj, ne visi cia po St Tropezus vazineja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 06 29, 11:26)
Labai aciu jums uz info  4u.gif  4u.gif
Jeigu nepaslaptis kiek mokejot uz kelione  blush2.gif  blush2.gif

Mes pirkome ne konkreciai Q Premium, bet Inn resort, kadangi Inn Resort neatsidare laiku, mus nusiunte i Q smile.gif Tad kaina buvo tikrai ne Q ax.gif 1350Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eskimute: 29 birželio 2013 - 18:37
Lietuviai tik lietuvius pastebi biggrin.gif
Esame ir charteriniais reisais keliavę ir raynairais ir kitomis availinijomis keliavę.
Visur visko yra ir tikrai lietuviai niekuom neišsiskiria nuo kitų europiečių, nes mes ir patys JAU esame EUROPIEČIAI.Gal to nepastebim biggrin.gif O surasti savuose trūkumą, tai surasti savyje trūkumą biggrin.gif
Į Turkiją keliauja tikrai ne vien buvusi Sovietų Sąjunga schmoll.gif daug ten ir vokiečių, kurie pasižymi, kaip viena stabiliausių ir ekonomiškai tvirčiausių Europoje valstybių.
Ir tų kelionių kainų visokiausių yra, kartais tikrai daug pigiau, nei kokia Meksika, kuri ne visada pasižymi ir saugumu.
Manau kiekvienas renkames pagal kainą ir galimybes, neatmetant ir noro ilsėtis, taip, kaip norime.
Bet jei perkame ir žinome, kad ten bus chaosas, nes nėra tam tikrų dalykų įskaičiuota, tai kam reikšti pretenzijas? Nebent sau, kad sumokėjome pigiau ir gaunasi kaip gaunasi.Iš kitos pusės lieka atsipalaiduoti ir susitaikyti su tuom, kad sutaupėme dėl komforto, kuris galbūt visai nesusijęs su atostogomis, o tik su mūsų nusiteikimu.
Atsakyti
QUOTE(divixe @ 2013 06 29, 17:49)
Dėl ryanair'o- daugiau skrendama pavieniui, ar verslo reikalais


Na, verslo zmones su ryanair ar wizzair nelabai skraido, isimtis - prezidente biggrin.gif

P.s. turiu omenyje verslo reikalais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 29 birželio 2013 - 19:05
QUOTE(Cobre @ 2013 06 29, 17:19)
drauge gal mazai su carteriu is lietuvos skridusi?  biggrin.gif  ryanair dovanele su kaspineliu, lyginant su carteriu, kas labai nustebino, nes istoriju tokiu buvau girdejusi, kad oj. bet tie kas pasakoja, gal su carteriais neskraide  biggrin.gif aisku, vienetiniu visokiu atveju buna.
o tas pavyzdys, kad nesustojus jau braunasi, traukia daiktus, tai man tarkim taip nebuvo. pasodindavo tokius greit. o kai sustoja, tai viskas analogiskai, kaip su carteriu. ir ne tik su lietuviskais pakeleiviais taip nutinka. uzsienieciai siuo klausimu visiskai tokie pat. matyt uzsienio pigiu liniju publika atitinka lietuviska carterine, kuri vyksta prabangiai ilsetis i Turkijos AI  g.gif

drauge neskridus carteriu,del to baisejosi rynair blush2.gif
tikiuosi ir man neteks skristi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 06 29, 16:58)
Aš tai manau, kad čia publikos skrendančios į Turkiją problema, kažkaip su Wizzair ir Ryanair tokių bėdų nėra. Gal labiau oro uosto mergaitės yra paruoštos ir tvarkingiau surikiuoja... Realiai ti kiek pastebėjau su čarteriais skrenda visai kitos kultūros žmonės nei su Ryanair ir Wizzair...


Mano patirtis visiskai priesinga. Su carteriu kiek skridus, nei vienas i eile nesibrove ir per galvas nelipo. Ko nepasakyciau apie skrydi ryanair ir wizzair smile.gif
O, kd zmones skrisdami atostogauti, liaudiskai tariant "baliavoja", tai maciau tiek carteriuose, tiek pigiose avialinijose.
Skrendant darbo reikalais, skrenda, is tiesu, visai kitoks kontingentas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 29 birželio 2013 - 19:17
QUOTE(Elvita @ 2013 06 29, 20:02)
Na, verslo zmones su ryanair ar wizzair nelabai skraido, isimtis - prezidente  biggrin.gif

P.s. turiu omenyje verslo reikalais...



biggrin.gif prajuokinai thumbup.gif
Atsakyti