Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(eskimute @ 2013 06 28, 17:22)
Dar paburbesiu ant ecotravel. Tas ilaipinimas i lektuva tai tragiskas...kas neturi priority ilaipinimo,tai visi grudasi,stumdosi, kas su vaikais tai nepraleidzia ju i prieki. Baisu....tikri lietuviai.
Su ryanair ir wizz air kiek skridau ten taip nepuola, visi tvrakingai eilutei stovi ir lipa, o cia  doh.gif


Matyt su Ryanairu ir Wizzairu netikri lietuviai skraido unsure.gif
P.S. sorry, bet visad man - tikram lietuviui - uzkliuna, kai neigiami dalykai tapatinami su Lietuva ar lietuviais ax.gif ir uzjauciu keliaujancius tokiam chaose su eco travel 4u.gif nors salygos iskart buvo aiskios perkant kelione
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 06 29, 00:45)
Matyt su Ryanairu ir Wizzairu netikri lietuviai skraido  unsure.gif
nors salygos iskart buvo aiskios perkant kelione

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 06 29, 01:45)
Matyt su Ryanairu ir Wizzairu netikri lietuviai skraido  unsure.gif
P.S. sorry, bet visad man - tikram lietuviui - uzkliuna, kai neigiami dalykai tapatinami su Lietuva ar lietuviais  ax.gif ir uzjauciu keliaujancius tokiam chaose su eco travel  4u.gif nors salygos iskart buvo aiskios perkant kelione


Aš neįvardinčiau tikrais lietuviais, ar tikrais rusaias, ar dar kažkuom. Mūsų atveju ir tai ką mačiau, aš galiu pasakyti skrido tikri nekultūros...ką padarysi.


QUOTE(doruta @ 2013 06 29, 09:38)

perkant bilietus nebuvo nurodyta, kad šiuo reisu skris sužverėję žmonės tongue.gif Juokauju, bet juokuose yra daug tiesos.

Man ta situacija, kad visi grūdasi, nežinia ko ir nežinia kur, priminė seną lietuvišką patalę, jei nenori būti banda, o kultūringai atsitoti eilėje,lieki it musę kandęs, kaip liaudis sako Durnių ir bažnyčioje muša. Buvom tie durniai, nes nesigrūdom, nelėkėm, nerėkavom...


Beje, mačiau, kad Tez tour siūlo poilsį viešbutyje prie Sidės Lake and Riverside hotel Spa 9ar pan....). Jei ką domina-galiu papasakoti apie šį viešbutį, nes buvom sutikę kelis tautiečius, kuom labai nustebom, nes pirkom viešbutį ne pas LT platintoją. Jei kam įdomu-rašykit, nes nesinori veltui teršt eterio tongue.gif

Gerų atostogų visiems wub.gif

Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 28, 18:22)
Siandien grizome is Q premium  4u.gif  trumpai pliusai minusai: labai skanus maistas,nera prie jo eiliu, visa para praktiskai galima pavalgyt, tai vienam tai kitam bare kazka kepa,verda, ledus dalina ir t.t. grizau su +2kg  doh.gif  blush2.gif    pats hotelis tikrai grazus, nera labai didelis, bet visi telpa. Tik gultai geriausi uzimami jau 6ryto buna. Tai kelis rytus ir mes taip padadem  lotuliukas.gif  animacija puiki, vaikams veiklos daug, vakare pasirodymai, diena visokie kitokie uzimtumai, viskas vietoj, jura uz keliu metru. Buvom su taxi nuleke iki Inn resorto. Tai tikrai aciu dievui,kad i ji nepakliuvome. Jura uz didziausios tolybes, teritorija labai maza, kazkaip ispudzio jokio nepaliko, palyginus su q premium tai prastesnis tikrai. Nors...nebuvau viduj,nevalgiau,negeriau..nezinau kaip ten wink.gif
Dar paburbesiu ant ecotravel. Tas ilaipinimas i lektuva tai tragiskas...kas neturi priority ilaipinimo,tai visi grudasi,stumdosi, kas su vaikais tai nepraleidzia ju i prieki. Baisu....tikri lietuviai.
Mes turejom priority tai iejome pirmi, bet kiek buvo piktu suksniu "kokie dar priority, stovekit eilej, mes pirmi uzsiemem vieta" ir pan... doh.gif  pirma autobusas nuveza priority, jie sulipa i lektuva,tada paima likusius, visi puola kaip aviu banda i ji. Maciau kaip patys paskutiniai ilipo su mazais vaikuciais ir jau negavo vietos kartu, berniuka atskyre nuo mamos. Atsisedo berniukas verkiantis prie mano draugo, bet jis dave jam plancetini komp.pazaist per kelione tai nurimo vaikas. Bet sakau...mums buvo sokas. Su ryanair ir wizz air kiek skridau ten taip nepuola, visi tvrakingai eilutei stovi ir lipa, o cia  doh.gif
Dar pridursiu, kad dauguma poilsiautoju rusai. Bet jokiu lebavoniu ar kazko panasaus nebuvo. Patys labiau ta darem turbut  lotuliukas.gif
Dienos metu visas alkoholis ryskiai skiestas, ir gan stipriai. Tekila galima gert kaip likeriuka koki lengva  lotuliukas.gif o vakarop jau istraukia normalesnes koncentracijos gerimu. Ir mojito ir pina colladu ir martini, visko yra wink.gif vynas sausas,visai nieko.
Kambariai tvarkingi,tvarko kiekviena diena, lanksto gulbes ir kitokius padarus net dolerio nepalikus.  Minusas kad visoj viesbucio teritorijoj, isskyrus kambarius neveikia kondicionavimas. Sake ale del elektros problemu...tikrai tvankoka viduje. Seimyniniai dideli kambariai daugumoje visi su vaizdu i gatve. Visi kiti soniniu vaizdu i jura.
UZ 1,5km yra didelis bazaras  thumbup.gif  i alanija vaziavom taxu. 40usd pirmyn atgal. Gavos po 10usd zmogui. Ner taip baisu  thumbup.gif  grizom velai velai,kai dolmusai jau nebevaziavo (paskutinis 22:30).
Kai susikelsiu foto i pc, parodysiu. Kol kas tiek, einame ilsetis, nes tas grizimas naktinis tikrai vargina  unsure.gif

Labai aciu jums uz info 4u.gif 4u.gif
Jeigu nepaslaptis kiek mokejot uz kelione blush2.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 28, 18:06)
Nu košmaras  doh.gif  doh.gif
Dabar visi pirksis priority ir visi vistiek brausis kaip avių banda  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Bet is kur pas lietuvius yra tas noras brautis doh.gif jie braunasi net kai vietos rezervuotos is anksto, sustoja visad kaip avinai i eile dar net neprasidejus laipinimui, tas pats atskridus, lektuvui nespejus dar sustot, brovimasis kuo greiciau is to lektuvo istrukt, gi niekur nenupulsi, nes lektuvas dar net nesustojes doh.gif nu man nesuprantami tokie dalykai, tai baisu isivaizduot kas darosi kai vietos nerezervuotos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2013 06 29, 14:01)
Bet is kur pas lietuvius yra tas noras brautis doh.gif jie braunasi net kai vietos rezervuotos is anksto, sustoja visad kaip avinai i eile dar net neprasidejus laipinimui, tas pats atskridus, lektuvui nespejus dar sustot, brovimasis kuo greiciau is to lektuvo istrukt, gi niekur nenupulsi, nes lektuvas dar net nesustojes doh.gif nu man nesuprantami tokie dalykai, tai baisu isivaizduot kas darosi kai vietos nerezervuotos doh.gif

drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2013 06 29, 14:01)
Bet is kur pas lietuvius yra tas noras brautis doh.gif jie braunasi net kai vietos rezervuotos is anksto, sustoja visad kaip avinai i eile dar net neprasidejus laipinimui, tas pats atskridus, lektuvui nespejus dar sustot, brovimasis kuo greiciau is to lektuvo istrukt, gi niekur nenupulsi, nes lektuvas dar net nesustojes doh.gif nu man nesuprantami tokie dalykai, tai baisu isivaizduot kas darosi kai vietos nerezervuotos doh.gif

tu lietuve juk, tai tu ir atsakyk ax.gif
man atrodo is ten pat, is kur ir noras lietuviui pavaryti ant visu likusiu lietuviu, tuo paciu tarsi pamirstant, kuo esame patys. tas noras is ten pat, is kur ir noras vaziuoti kartu su visa sovietu sajunga i turkiskus AI pavalgyti ir pagulineti, kai tuo tarpu didzioji Europos dalis tos Turkijos vengia biggrin.gif Gyvenam susispaude baisiuose tarybiniuos daugiabuciuose ir plojam po desimt stukyciu uz kelias dienas Turkijoje, kad bent trumpam pasijusti poniskai. Taip, kad kraujyje pas mus visa tai, kraujyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 06 29, 17:35)
.  Taip, kad kraujyje pas mus visa tai, kraujyje  biggrin.gif

tongue.gif
Kadangi vadinam save europiečiais, tai po truputį ir mokinamės jais būt, po truputį, labai po truputį. Išmoksim, jei ne mes, tai mūsų vaikai smile.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad čia publikos skrendančios į Turkiją problema, kažkaip su Wizzair ir Ryanair tokių bėdų nėra. Gal labiau oro uosto mergaitės yra paruoštos ir tvarkingiau surikiuoja... Realiai ti kiek pastebėjau su čarteriais skrenda visai kitos kultūros žmonės nei su Ryanair ir Wizzair...
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 06 29, 16:25)
tongue.gif
Kadangi vadinam save europiečiais, tai po truputį ir mokinamės jais būt, po truputį, labai po truputį. Išmoksim, jei ne mes, tai mūsų vaikai smile.gif

g.gif o kaip elgiasi europieciai? g.gif buduliu ir ten per akis, ir renkasi jie buduliskai pigias atostogu kryptis. Kad ir ta pati Turkija ne isimtis. Yra rusu serialas 'Turistai". Yra panasus serialas ir apie anglus Ispanijoje. Pigi kaina atitinkama kontingenta traukia juk. Todel kai renkiesi piguma, tai turi is anksto suvokti, kad gali tekti su tuo kontingentu susidurti. ir tas kontingentas gali buti bet kokios tautybes.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 06 29, 16:58)
Aš tai manau, kad čia publikos skrendančios į Turkiją problema, kažkaip su Wizzair ir Ryanair tokių bėdų nėra. Gal labiau oro uosto mergaitės yra paruoštos ir tvarkingiau surikiuoja... Realiai ti kiek pastebėjau su čarteriais skrenda visai kitos kultūros žmonės nei su Ryanair ir Wizzair...

Drauge daug skraido su ryanair, tai irgi visko pripasakoja..lygiai tas pats sako, nespeja lektuvas sustoti,jau keliasi per galvas su savo tasem.

Visur visokiu yra...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 06 29, 17:58)
Aš tai manau, kad čia publikos skrendančios į Turkiją problema, kažkaip su Wizzair ir Ryanair tokių bėdų nėra. Gal labiau oro uosto mergaitės yra paruoštos ir tvarkingiau surikiuoja... Realiai ti kiek pastebėjau su čarteriais skrenda visai kitos kultūros žmonės nei su Ryanair ir Wizzair...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Su Ryanair niekada nieko panašaus nėra buvę. Visi gražiai stovi eilėje, niekas nesibrauna, nesistumdo schmoll.gif
Atsakyti