Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(svelni @ 2013 06 24, 13:11)
na tas storis 20cm...tai cia ziauriai mazai....ilgas, aukstas ir plonas.....nesamoningai kazkaip.
atsiliepkit , ar tikrai jau matuoja tuos rankinius bagazus su cm? agente mus perspejo,kad siaubingai grieztai ismatuos  unsure.gif
nes novaturo pslp paziurejau ten siek tiek kitokie ismatavimai 56x45x25....
Papildyta:

sampunas,kondicionierius, duso zele,muilas,  ranksluosciai, plauku dziovintuvas buna.



QUOTE(ambersitta @ 2013 06 24, 13:11)
Sveika  4u.gif  ranksluosčiai būna, ir paprastai juos keičia kas 1-2 dienas kambarių tvarkytojai. Muilas irgi būna, šampūnas - tie mini buteliukai dažniausiai. Bet šampūną geriausia manau pasiimti iš namų, nes viešbutiniai kokybe nepasižymi. Kas dėl pinigų, tai labai seniai buvau, negaliu tiksliai pasakyt  4u.gif

Ačiū labai smile.gif Tuomet bent jau muilo ir želės bei feno nesidėsiu. O šampūnas tikrai manau savo geriau. O beje tie visi muiliukai nemokami turbūt? O beje kaži kaip su geriamu vandeniu, ar būna jo kambariuose?
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 06 24, 11:11)

atsiliepkit , ar tikrai jau matuoja tuos rankinius bagazus su cm?
nes novaturo pslp paziurejau ten siek tiek kitokie ismatavimai 56x45x25....



eco travel ismatavimai 56x45x25. Ziures grieztai tiek matmenis, tiek svori, nes is to jie pinigus uzdirba smile.gif kas nori veztis ka didesnio ir sunkesnio, moka uz tai. Todel ir vadinasi ECO travel, arba keliauji minimaliu bagazu, minimaliom islaidom, arba uz viska, ko nori papildomai, susimoki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 06 24, 13:07)
Ačiū labai  smile.gif  Tuomet bent jau muilo ir želės bei feno nesidėsiu. O šampūnas tikrai manau savo geriau. O beje tie visi muiliukai nemokami turbūt? O beje kaži kaip su geriamu vandeniu, ar būna jo kambariuose?

as labai gailejausi,kad davo feno neisidejau verysad.gif mano ilgoki plaukai,tai tureciau su tokio galingumo fenu plaukus dziovintis valanda laiko,kai su savo vos 10min verysad.gif o taip norejosi vakarienei su graziais plaukais eiti,nes man jie graziau gulasi,kai su fenu.

pas mus buvo ne tik vanduo,bet ir gazuoti gerimai,alus,riesutai,sokoladas..bet tikriausiai ne visur taip.
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 06 24, 13:07)
Ačiū labai  smile.gif  Tuomet bent jau muilo ir želės bei feno nesidėsiu. O šampūnas tikrai manau savo geriau. O beje tie visi muiliukai nemokami turbūt? O beje kaži kaip su geriamu vandeniu, ar būna jo kambariuose?

jus paskaitykite atsiliepimus internete, turetumete rasti tiksliai aprasyta, kas yra ir ko nera jusu viesbutyje. I koki vaziuojate? gal kas buve, tai tiksliau jums papasakos.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 06 24, 13:20)
paciam kurorte ne kas. nebent uztaikysite.
jei i viesbuti rusai vaziuoja (ne pavieniui, aisku), tada gal ir imanoma bus.

Ačiū 4u.gif mama labai pergyvena,kad nesusikalbės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2013 06 25, 08:44)
Ačiū  4u.gif mama labai pergyvena,kad nesusikalbės smile.gif

lai nepergyvena, mano mama ten du kart vaziavo - apart rusu ji jokios kalbos nemoka. neprazuvo.
Atsakyti
Mums dar siulys kita viesbuti vietoj The inn resort smile.gif skrydis ketvirtadieni thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 06 25, 00:58)
as labai gailejausi,kad davo feno neisidejau  verysad.gif mano ilgoki plaukai,tai tureciau su tokio galingumo fenu plaukus dziovintis valanda laiko,kai su savo vos 10min verysad.gif o taip norejosi vakarienei su graziais plaukais eiti,nes man jie graziau gulasi,kai su fenu.

pas mus buvo ne tik vanduo,bet ir gazuoti gerimai,alus,riesutai,sokoladas..bet tikriausiai ne visur taip.


O vanduo, riešutai ir alus jau buvo už papildomą kainą?
QUOTE(Cobre @ 2013 06 25, 09:54)
jus paskaitykite atsiliepimus internete, turetumete rasti tiksliai aprasyta, kas yra ir ko nera jusu viesbutyje.  I koki vaziuojate? gal kas buve,  tai tiksliau jums papasakos.


Paskaitinėjau įvairių atsiliepimų, bet apie viešbutį tai nieko nesužinojau. O gyventi numatyta "Jasmine Beach Resort" 5*. Vaizdas nuotraukose gražus. Bet man dar įdomu ir ar atneša į kambarius vandens mokamai ar ne, kiek kainuoja ten pietūs, nes bus mums tik pusryčiai ir vakarienė. Dar įdomu ar galima kažkur nukeliauti už viešbučio ribų, ar yra ten ką apžiūrėti ir pan. Ta prasme nekeliauti vaikštinėjant pėsčiomis, o ne važiuojant į ekskursijas, nes jos jau į kainą įskaičiuotos.
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 06 25, 12:22)
Paskaitinėjau įvairių atsiliepimų, bet apie viešbutį tai nieko nesužinojau. O gyventi numatyta "Jasmine Beach Resort" 5*.

Jeigu skaitote rusiškai, tai daug informacijos apie viešbutį yra atsiliepimuose čia
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 06 25, 12:05)
Mums dar siulys kita viesbuti vietoj The inn resort smile.gif skrydis ketvirtadieni  thumbup.gif  thumbup.gif

Tikrai???
Ka darysit? keisites?
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 06 25, 14:29)
Jeigu skaitote rusiškai, tai daug informacijos apie viešbutį yra atsiliepimuose čia

Ačiū,perskaičiau atsiliepimus. Vaizdas neblogas susidaro. Tikiuosi ten rusiškai pavyks susikalbėti smile.gif Dar galvoju būtų gerai bent kelis žodžius turkiškai išmokus,nes mačiau rašė, kad patiekalai rusiškai neaprašomi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 06 25, 16:00)
Tikrai???
Ka darysit? keisites?


ziuresim ka pasiulys thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti