Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(armeda @ 2013 06 22, 10:55)
Taigi nezinau ar galima labai jau pasitiketi ir musu organizatoriais.  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Tezturas jau net pervežimo iš viešbučio į oro uostą nesugebėjo padaryti nekomercinio gun_rifle.gif ... visi pavargę, autobuse vaikai, kūdikiai, bagažas netilpo į bagažo skyrių, tai keleiviai sėdi užversti čemodanais bei vežimais ir bac 15min iki oro uosto privalome sustoti prie parduotuvės nors niekas nieko nenori doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 06 22, 13:13)
Tezturas jau net pervežimo iš viešbučio į oro uostą nesugebėjo padaryti nekomercinio  gun_rifle.gif ... visi pavargę, autobuse vaikai, kūdikiai, bagažas netilpo į bagažo skyrių, tai keleiviai sėdi užversti čemodanais bei vežimais ir bac 15min iki oro uosto privalome sustoti prie parduotuvės nors niekas nieko nenori  doh.gif .

taip nes uz kiekviena "galvyte" ta vieta moka po 5 arba 10 EUR organizatoriams, daznai tokios sustojimo vietos kazkur laukuose, kad nori nenori lieki arba autobuse arba eini ten i vidu, tuo uzsiima ir vietiniai ir Tez Turas su Novaturu, tik neva tezai ir nova turetu tuo uzsiimti maziau nei vadinami vietiniai.
Atsakyti
Kokie rankinio bagazo ismatavimo dydziai keliaujant su Ecotraveliu? g.gif paziurejau pas mane uzrasyta 55x40x20.....tai tas 20 kazkaip man nesuprantamai...
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 06 23, 21:13)
Kokie rankinio bagazo ismatavimo dydziai keliaujant su Ecotraveliu? g.gif  paziurejau pas mane uzrasyta 55x40x20.....tai tas 20 kazkaip man nesuprantamai...


O kas nesuprantama? Bagazo storis smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti ar yra galimybė skristi iš Lietuvos į Antaliją tiesioginiu reisu be persėdimų? Nes kol kas paieškos bevaisės, visur 1 arba 2 persėdimai. Vykstama be kelionių agentūros.
Atsakyti
Mergaitės, apšvieskite mane pirmakartę blush2.gif Nusipirkau kelionę ir galvoju kaip į lagaminą tilpti. Mane domina kas įprastai būna viešbučiuose. Rankšluostis, muilas, šampūnas ir pan. ar būna? Mano viešbutis 5*

Ir dar labai rūpi kokia valiuta vežtis pinigus, kuo geriau atsiskaityti už pietus tiek viešbutyje tiek kavinėse aplink, turguje?

Ačiū kas pagelbėsite man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ambersitta @ 2013 06 24, 10:35)
Sveiki, norėčiau paklausti ar yra galimybė skristi iš Lietuvos į Antaliją tiesioginiu reisu be persėdimų? Nes kol kas paieškos bevaisės, visur 1 arba 2 persėdimai. Vykstama be kelionių agentūros.

kol kas tik su carteriniu reisu.
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2013 06 23, 23:25)
O kas nesuprantama? Bagazo storis smile.gif

na tas storis 20cm...tai cia ziauriai mazai....ilgas, aukstas ir plonas.....nesamoningai kazkaip.
atsiliepkit , ar tikrai jau matuoja tuos rankinius bagazus su cm? agente mus perspejo,kad siaubingai grieztai ismatuos unsure.gif
nes novaturo pslp paziurejau ten siek tiek kitokie ismatavimai 56x45x25....
Papildyta:
QUOTE(simbail @ 2013 06 24, 11:58)
Mergaitės, apšvieskite mane pirmakartę  blush2.gif  Nusipirkau kelionę ir galvoju kaip į lagaminą tilpti. Mane domina kas įprastai būna viešbučiuose. Rankšluostis, muilas, šampūnas ir pan. ar būna? Mano viešbutis 5*


sampunas,kondicionierius, duso zele,muilas, ranksluosciai, plauku dziovintuvas buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 24 birželio 2013 - 11:12
QUOTE(simbail @ 2013 06 24, 10:58)
Mergaitės, apšvieskite mane pirmakartę  blush2.gif  Nusipirkau kelionę ir galvoju kaip į lagaminą tilpti. Mane domina kas įprastai būna viešbučiuose. Rankšluostis, muilas, šampūnas ir pan. ar būna? Mano viešbutis 5*

Ir dar  labai rūpi kokia valiuta vežtis pinigus, kuo geriau atsiskaityti už pietus tiek viešbutyje tiek kavinėse aplink, turguje?

Ačiū kas pagelbėsite man  4u.gif


Sveika 4u.gif ranksluosčiai būna, ir paprastai juos keičia kas 1-2 dienas kambarių tvarkytojai. Muilas irgi būna, šampūnas - tie mini buteliukai dažniausiai. Bet šampūną geriausia manau pasiimti iš namų, nes viešbutiniai kokybe nepasižymi. Kas dėl pinigų, tai labai seniai buvau, negaliu tiksliai pasakyt 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galite apšviesti kaip Bodrumo kurorte su rusų kalba?ar kalba vietiniai ir viešbučiuose?
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 06 24, 11:58)
Mergaitės, apšvieskite mane pirmakartę  blush2.gif  Nusipirkau kelionę ir galvoju kaip į lagaminą tilpti. Mane domina kas įprastai būna viešbučiuose. Rankšluostis, muilas, šampūnas ir pan. ar būna? Mano viešbutis 5*

Ir dar  labai rūpi kokia valiuta vežtis pinigus, kuo geriau atsiskaityti už pietus tiek viešbutyje tiek kavinėse aplink, turguje?

Ačiū kas pagelbėsite man  4u.gif

Nuo viesbucio priklauso, bet siaip muilas, duso zele, sampunas, kondicionierius, dantu pasta, dantu sepeteliai, sukos, vatytes, ausu krapstukai, na visos smulkmenos, plauku dziovintuvas buna..sampuna su kondicionieriumi tai savo naudoju, nes ten ju vanduo taip jau issausina plaukus, su ju sampunais rankos i plaukus jauciu neikisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2013 06 24, 11:47)
Sveiki,gal kas galite apšviesti kaip Bodrumo kurorte su rusų kalba?ar kalba vietiniai ir viešbučiuose?

paciam kurorte ne kas. nebent uztaikysite.
jei i viesbuti rusai vaziuoja (ne pavieniui, aisku), tada gal ir imanoma bus.

is principo ten ne itin populiari rusu kalba, rusai labiau i antalijos puse vaziuoja, bet gal jums pasiseks ir pataikysite ant mokanciu, yra ten ir tokiu.
Papildyta:
QUOTE(Shopaholic @ 2013 06 24, 12:11)
dantu pasta, dantu sepeteliai, sukos, vatytes, ausu krapstukai, na visos smulkmenos


vat sito laisviausiai gali ir nebuti, jei viesbutis is pigesniu 5zv kategorijos.
Atsakyti