Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(SiditaV @ 2013 06 18, 16:57)

Birželio ar liepos smile.gif ?Jei birželio, tai netikiu, kad vežtų į Inn'ą g.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 18, 17:58)
Birželio ar liepos  smile.gif ?Jei birželio, tai netikiu, kad vežtų į Inn'ą  g.gif


birzelio, geda, bet tiesa pasakius as taip nusivyliau visu tuo statymo procesu, kad tikrai nebenoriu i sita viesbuti.. schmoll.gif verysad.gif man jau net bloga i jo foto ziurint biggrin.gif pasimokiau visam gyvenimui, niekada naujo viesbucio neimsiu, ta tokio, kurio atidarymas planuojamas tai paciais metais doh.gif doh.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 06 18, 17:00)
birzelio, geda, bet tiesa pasakius as taip nusivyliau visu tuo statymo procesu, kad tikrai nebenoriu i sita viesbuti.. schmoll.gif  verysad.gif man jau net bloga i jo foto ziurint biggrin.gif pasimokiau visam gyvenimui, niekada naujo viesbucio neimsiu, ta tokio, kurio atidarymas planuojamas tai paciais metais  doh.gif  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif

Na, nereikia taip nusiminti 4u.gif
Jei nieko iki tos datos nepabaigs (o tai labai nerealu, kad spės schmoll.gif ), tai keliausit į tokios pat vertės arba geresnį viešbutį kaip ir kiti mirksiukas.gif O jei dabaigs statybas šiame, tai irgi bus super, nes viskas veiks smile.gif
Papildyta:
Blogiausia tai, kad niekur nėra įspėta, jog ten dar tebevyksta statybos. Žmonės yra klaidinami, perka katiną maiše doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 18 birželio 2013 - 16:07
As tai is vis rinkdamasi viesbuti neziurejau i naujos statybos,aisku ten nauja grazu viskas,bet pati aplinka prie viesbucio plika visur nera dar zalumos,jog tik per nemazai metu zaluma uzauga,tikrai buvo nemazai variantu ir nebrangiu naujuose statybos viesbuciuose bet paziurejus atsisakydavau :)Aisku cai kekvieno zmoagaus reikalas wink.gif
Atsakyti
nu realiu foto jau yra, tad tie kas perka dabar zino ko tiketis, bet man, pirkusiai vasari, net nekilo abeoniu, kad viskas bus tvarkoje, o db nuo balandzio pabaigos, veik kiekviena diena patikrindavau kaip viskas vyksta lotuliukas.gif ir prisiziurejau tiek, kad jau wacko.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 06 18, 16:20)
Na ir pasiseke thumbup.gif O kada jus pirkot savo kelione? Mes vasari uz 4 zvaigzdes po 2000 asmeniui mokejom. Net nebenoriu i ta viesbuti jau tongue.gif

Mes pirkom geguzes pradzioje. Kazkaip buvo ismete geras kainas. O kita diena vel pakele. Pataikem bigsmile.gif

QUOTE(SiditaV @ 2013 06 18, 16:50)
kodel as jauciu, kad man teks arba i statybas vaziuoti arba kokia Daima pasiulys  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Baikit, nuves arba i Q resorta arba i dar geresni. Tik tas laukimas vezi varo. As buvau 100proc tikrai kad vaziuosim i Inna, o va, pasirodo, ecotravelis nesielgia taip kaip rusu organizatoriai: Atsidare, biski veikia ir davai vaziuokit visi nesiskunde thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 18:48)
Mes pirkom geguzes pradzioje. Kazkaip buvo ismete geras kainas. O kita diena vel pakele. Pataikem  bigsmile.gif
Baikit, nuves arba i Q resorta arba i dar geresni. Tik tas laukimas vezi varo. As buvau 100proc tikrai kad vaziuosim i Inna, o va, pasirodo, ecotravelis nesielgia taip kaip rusu organizatoriai: Atsidare, biski veikia ir davai vaziuokit visi nesiskunde  thumbup.gif

Na mes irgi susigundem ta kaina gera doh.gif doh.gif net nepasidomejom kaip ir kas biggrin.gif

Kad Jusu zodziai kai kam i ausi nueitu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 06 18, 12:17)

Papildyta:
Vejunai -Jus juos irgi gal klibinsit kad keistu viesbuti? Mes lekiam irgi 11 diena ... jau nebezinau ka galvoti  unsure.gif

Is anksto nieko klibinti negali, nes dar nieks neaisku, turime dar laiko biggrin.gif Siaip mes pirkome pas pazystame agente, tai ji sake, kad likus tik kelioms dienoms iki keliones bus viskas aisku, jeigu nedirbs viskas tikrai bus pakeistas viesbutis ir zinoma atitinkantis 5 zvaigzdes, prastesnio jie negali siulyti. Bet taip pat minejo, kad iki 11 d. yra tikimybe, kad viskas bus gerai ir su musu issirinktuoju. As kazkaip nepergyvenu , viskas bus tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
o ko jus taip pries DAIMA nusiteike?
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 06 18, 19:47)
o ko jus taip pries DAIMA nusiteike?

Gal klystu, bet manau, kad turėjo galvoje, kad nuveš arba į statybas arba į labai gerą viešbutį biggrin.gif
Jei ne tai, tada ir man įdomu kodėl jis blogas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 18, 19:53)
Gal klystu, bet manau, kad turėjo galvoje, kad nuveš arba į statybas arba į labai gerą viešbutį  biggrin.gif
Jei ne tai, tada ir man įdomu kodėl jis blogas  biggrin.gif  biggrin.gif

Cia forume Daima nuskambejus kaip prasciausias 5* viesbutis smile.gif Zilvinas ji lygina net 3* biggrin.gif
As nesu buvus- nezinau. Kas buvo, tas skundziasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 20:22)
Cia forume Daima nuskambejus kaip prasciausias 5* viesbutis smile.gif Zilvinas ji lygina net 3* biggrin.gif
As nesu buvus- nezinau. Kas buvo, tas skundziasi biggrin.gif

Mat kaip g.gif Kaip gali suklaidinti tos žvaigždutės smile.gif
Atsakyti