Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 13:24)
Nea, nesispardo. Jie, manau, noredami isvengti problemu ir visokiu pretenziju darys tai visiems pirkusiems, kol pilnai Inn Resortas neveiks. O rusus kazkodel ten siuncia,o keitimus tik su priemokom ir baudom daro  lotuliukas.gif

Aha, skaičiau ir aš, kad pasiūlo geresnį viešbutį kur viskas veikia, o ten damokėti reikia, kai atsisako tiek mokėti bauduoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Neįsivaizduoju kada ten viskas kas priklauso ir įeina į kainą pradės veikti g.gif ? Treniruoklių salė,
lauko teniso aikštelė, sūkurinis baseinas, garinė pirtis, sauna, sveikatingumo centras, vandens pramogų parkas doh.gif Ar mėnesio viskam įrengti pakaks laugh.gif blink.gif ???
Atsakyti
Sveikos,

gal kas neseniai buvote Meryane ir turite svieziu ispudziu ? ax.gif
Atsakyti
Aciu Dievui, paaiskejo. Skrendame i Q Premium Resort! drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Be jokiu priemoku keicia smile.gif O mes mokejome tik po 1350Lt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eskimute: 18 birželio 2013 - 13:38
QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 14:35)
Aciu Dievui, paaiskejo. Skrendame i Q Premium Resort!  drinks_cheers.gif
thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 14:35)
Aciu Dievui, paaiskejo. Skrendame i Q Premium Resort!  drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Be jokiu priemoku keicia smile.gif O mes mokejome tik po 1350Lt  bigsmile.gif

Labai dziaugiuosi uz Jus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 14:35)
Aciu Dievui, paaiskejo. Skrendame i Q Premium Resort!  drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Be jokiu priemoku keicia smile.gif O mes mokejome tik po 1350Lt  bigsmile.gif

Labai sveikinu. bigsmile.gif
Atsakyti
nerealiai dziaugiuosi uz jus ir baltai pavydziu smile.gif geru atostogu ir ispudziu smile.gif tikiuosi mums taip pat pasiseks smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2013 06 18, 14:35)
Aciu Dievui, paaiskejo. Skrendame i Q Premium Resort!  drinks_cheers.gif
thumbup.gif
Be jokiu priemoku keicia smile.gif O mes mokejome tik po 1350Lt  bigsmile.gif


Na ir pasiseke thumbup.gif O kada jus pirkot savo kelione? Mes vasari uz 4 zvaigzdes po 2000 asmeniui mokejom. Net nebenoriu i ta viesbuti jau tongue.gif
Atsakyti
kodel as jauciu, kad man teks arba i statybas vaziuoti arba kokia Daima pasiulys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 06 18, 16:50)
kodel as jauciu, kad man teks arba i statybas vaziuoti arba kokia Daima pasiulys  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kurią dieną skrendat smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 06 18, 17:56)
O kurią dieną skrendat  smile.gif ?


27 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
birzelio pradzioj atostogavome MAJESTY MIRAGE PARK RESORT. pats viesbutis visai nieko, teritorija didele, graziai sutvarkyta. taciau labai nepatiko tai, kad gal 90proc turistu buvo rusai, kurie man pasirode muzikai paskutiniai... eina kiauriai, nieko neziuri... alkoholiniai gerimai buvo vietiniai, tik paskutini vakara atsirado ir uzsienietisku, tai atsigriebiau biggrin.gif labiausiai nusivyleme ekskursija i akvariuma antalijoje. sumokejome 60 doleriu zmogui, bet nieko tokio wow nebuvo... aisku, buvo faina paziuret ta tuneli, bet siaip tikrai nerekomenduociau... pirmaji vakara vaziavom i spa BABEL, abu su MB truputi nusiminem, kad kuno sveitima ir masaza su putomis dare turkai, nes as tikrai nenorejau, kad mane kazkoks turkas grabaliotu, o MB irgi nemegsta, kai vyrai liecia smile.gif po to buvo masazas su aliejum, bet jau tooooks skaudus, kai kojas masazavo, gerai, kad man moteris dare masaza, bet MB ir vel nepasiseke, nusiunte pas vyra smile.gif maistas gan puse velnio, tik labai jau tas pats kiekviena diena. emem viena vakariene restorane, rinkomes latino, tai labai patiko, desertas buvo isvis super smile.gif kas liecia kambariu tvarkyma, buvo kazkokia katastrofa... dvi dienas is eiles nepadejo ekstra tualetinio pop., tai antraja diena jau skambinau i registratura, kad atnestu. patalynes taip ir nepakeite... mazdaug vidury sav parasiau rasteli ant lovos, kad pakeistu patalyne ir 3 eurus padejau, tai pakeite tik kaldros uzvalkala doh.gif vonioj veidrodzio nei karto nenuvale, tualeto irgi nevale. zodziu, housekeepingas buvo apgailetinas... vakarais, jei esat be vaiku, irgi nera ka veikt... po vakarienes, 20.30 prasideda vakarine programa vaikams, mazdaug iki 22val. ir kiekviena vakara tos pacios dainuskos. o tuo tarpu suaugusiems nera kitos veiklos, jei nenori stebet vaiku sokiu pagal ta pacia muzika, susigalvok pats ka veikt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *agnyte*: 18 birželio 2013 - 15:59