Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Tęsiame pokalbius apie Turkiją

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiditaV: 13 birželio 2013 - 08:53
greičiau jau tas rugsėjissssssssssssssssssssssssssssss
aš jau noriu į Turkiją
laukiu nesulaukiu
man patinka Kemeras
Atsakyti


as menesio galo nesulaukiu, tai ka jau kalbeti apie rugseji : thumbup.gif
Atsakyti
Kas šiandien skris su Ecotravel, tai leisis Antalijos orouoste, o ne Gazipaše. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 06 13, 11:31)
as menesio galo nesulaukiu, tai ka jau kalbeti apie rugseji : thumbup.gif


O mane iki rugpjucio galo planuojamu atsostogu "palako"tiesioginis" papludimio eteris lotuliukas.gif Oludeniz
Atsakyti
mes tai liepos 20 vaziuojame, tai taip noresi greiciau tu atostogu 4u.gif 4u.gif jau tikriausiai visa interneta perskaiciau. beja gal yra ir alanijos web smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Konvius @ 2013 06 13, 11:09)
Kas šiandien skris su Ecotravel, tai leisis Antalijos orouoste, o ne Gazipaše. doh.gif

Ana ketvirtadieni irgi leidosi Antalijoje.Kažkokia nesamone g.gif -žada viena, daro kita, bet mes jau nusiteike i Antalija.Matyt kitaip ir nebus. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Konvius @ 2013 06 13, 11:09)
Kas šiandien skris su Ecotravel, tai leisis Antalijos orouoste, o ne Gazipaše. doh.gif

Tai dar tik viena karta leidosi Gasipase reiskia sad.gif Turbut kazkas ten ne tvarkoj.
Atsakyti
Mes jau kita penktadieni,taigi uz savaites iskeliame sparnus i Bodruma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,niekur neradau atsiliepimu apie viesbuti Delta,Bodrume. Iskrendame liepos 29d,bet is Anglijos. Tai butu idomu suzinoti ka nors apie ji:) Dekui
Atsakyti
QUOTE(Daivapach @ 2013 06 13, 12:31)
O mane iki rugpjucio galo planuojamu atsostogu "palako"tiesioginis" papludimio eteris  lotuliukas.gif Oludeniz



geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivapach @ 2013 06 13, 12:31)
O mane iki rugpjucio galo planuojamu atsostogu "palako"tiesioginis" papludimio eteris  lotuliukas.gif Oludeniz



Kiek buvau Turkijoj... tai labiausiai ir patiko Oludeniz'e... graži gamta, miestelis kalnų apsuptyje..ramu.. ramu... būtina su laiveliu paplaukioti.. aplankyti drugelių slenį, įkopti į kalną, išsimaudyt po kriokliuku smile.gif

O aš rytoj ryte į Bodrumą išskrendu.... tikiuosi irgi puikių atostogų smile.gif
Atsakyti