Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(shampe @ 2013 07 08, 14:13)
vat o as nepabuvojusi dar ten verysad.gif  gal kada pasiseks ir man sita laime blush-anim-cl.gif2

Neliūdėk, ir į tavo kiemą ateis toks džiaugsmas 4u.gif tu gal mus abi su Liniukste perspjausi ir išmausi į kokius Bahamus biggrin.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 08, 16:13)
Aquarel rimtai su kailiniais treningais? biggrin.gif nu geras vaizdelis biggrin.gif  išvada viena: alergija nuo Lietuvos biggrin.gif biggrin.gif

Teip, teip apsivilkę treningus su kailiniais kapišonais, sedi kelio skiriamojoje žalioje juostoje ir ravi žolę joje biggrin.gif nenufotografavau tokio vaizdelio, bet juoko visiem buvo biggrin.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 08:25)
Apie mergvakarį aš be žodžių.... kas iš to kad planavom, nes planavom aš ir dar tokia mergikė. o kitos net neatsiliepė. paskui sužinojom per vestuves kad tos panos kur neatsiliepė kažkokį mergvakarį surengė. tai ir likom su ta kita panele pasimetusios. labai negražiai padarė, bet jau nebeimu į galvą. iš pradžių tai buvau labai supykus.

Fuuuuuui kaip neskanu turėjo būt doh.gif o nuotaka nepasidomėjo, kodėl jūsų dviejų nebuvo mergvakaryje? ax.gif bet kitos panos tai tikros karvės g.gif
Atsakyti
Norėčiau pamatyti tokį vaizdelį... o kam tą žolę tyen ravėt biggrin.gif g.gif


Nežinau žinok... jaučiu nepasigedo, nežinau dar su nuotaka šio klausimo neaptariau smile.gif ją ten netikėtai jaučiu tos panelės pasikvietė. dėl to aš nepergyvenu kad nedalyvavau... man kvailiausia tai kad tos panelės nieko net nerašė nieko net nešnekėjo... o šast tau ir kažką padarė.
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 08:46)
Norėčiau pamatyti tokį vaizdelį... o kam tą žolę tyen ravėt biggrin.gif  g.gif
Nežinau žinok... jaučiu nepasigedo, nežinau dar su nuotaka šio klausimo neaptariau smile.gif  ją ten netikėtai jaučiu tos panelės pasikvietė. dėl to aš nepergyvenu kad nedalyvavau... man kvailiausia tai kad tos panelės nieko net nerašė nieko net nešnekėjo... o šast tau ir kažką padarė.

Gal ravi, kad jos nebebūtų biggrin.gif
Kai susitiksi su nuotaka, pasiklausk, kodėl taip negražiai mergos padarė ax.gif
Beje, kaip knygos? Jau baigtos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 08:05)
Gal ravi, kad jos nebebūtų  biggrin.gif
Kai susitiksi su nuotaka, pasiklausk, kodėl taip negražiai mergos padarė  ax.gif
Beje, kaip knygos? Jau baigtos? biggrin.gif



Reikės pasiteirauti dėl įdomumo smile.gif eik jau ir užmiršau aš tas knygas biggrin.gif laukiu nesulaukiu trečios dalies smile.gif sakiau kai bus akcijos atrakcijos nusipirksiu popierines knygas smile.gif))) tada dar karta gal perksiatysiu smile.gif nes dabar skaičiau skaičiau akys varvėjo bet skaičiau biggrin.gif biggrin.gif kaip tau trečia dalį sekas skaityti? įveikiai jau? sunkiai skaitos, kad angliškai? smile.gif sakau gal ir man anglišką dar variantą imestum smile.gif))) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 09:19)
Reikės pasiteirauti dėl įdomumo smile.gif eik jau ir užmiršau aš tas knygas biggrin.gif laukiu nesulaukiu trečios dalies smile.gif sakiau kai bus akcijos atrakcijos nusipirksiu popierines knygas smile.gif))) tada dar karta gal perksiatysiu smile.gif nes dabar skaičiau skaičiau akys varvėjo bet skaičiau biggrin.gif biggrin.gif kaip tau trečia dalį sekas skaityti? įveikiai jau? sunkiai skaitos, kad angliškai? smile.gif sakau gal ir man anglišką dar variantą imestum smile.gif)))  blush2.gif

Mečiau tą reikalą su anglišku skaitymu biggrin.gif pirma, negerą versiją parsisiunčiau, antrą velias žodžiai skaitant doh.gif toks jausmas, kad anglų nebemoku blush2.gif jokio malonumo nebeliko iš tos knygos, tai nusprendžiau palaukt lietuviškos versijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 09:06)
Mečiau tą reikalą su anglišku skaitymu  biggrin.gif  pirma, negerą versiją parsisiunčiau, antrą velias žodžiai skaitant  doh.gif  toks jausmas, kad anglų nebemoku  blush2.gif  jokio malonumo nebeliko iš tos knygos, tai nusprendžiau palaukt lietuviškos versijos  biggrin.gif



oho... na tada ir aš laukiu lietuviškos versijos smile.gif))) o kada sakei ji bus? gruodį? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 10:28)
oho... na tada ir aš laukiu lietuviškos versijos smile.gif))) o kada sakei ji bus? gruodį?  mirksiukas.gif

Knygų klube parašyta, jog planuoja išleist spalį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 10:41)
Knygų klube parašyta, jog planuoja išleist spalį  ax.gif


tai jau neužkalnu ir spalis biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 11:46)
tai jau neužkalnu ir spalis biggrin.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Ei ei ei....gal neskubam taip...aš dar vasaros noriu biggrin.gif nuo rudens man ir mano pipirui prasidės darbas- lopšelio lankymas, o aš dar patinginiaut noriu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 08:25)
. tai ir likom su ta kita panele pasimetusios. labai negražiai padarė, bet jau nebeimu į galvą. iš pradžių tai buvau labai supykus.

nu tikrai geros kiaules jos blink.gif seip tai nors is mandagumo galejo pakviestii mergvakari, o ne neatrasinet schmoll.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 08:36)
1. Neliūdėk
2. Teip, teip apsivilkę treningus su kailiniais kapišonais, sedi kelio skiriamojoje žalioje juostoje ir ravi žolę joje  biggrin.gif nenufotografavau tokio vaizdelio, bet juoko visiem buvo  biggrin.gif

1. noreciau pakeliaut kol dar ramu, kol ner seimos, vaiku rolleyes.gif
2. gal tiek prisirengia, kad neperkaistu blush2.gif
Atsakyti
Aquarel tinginiauk kol dar gali smile.gif))) aš nespėju gyventi kartu su lekiančiu laiku smile.gif)))


Shampe, taip galėjo, bet yra kaip yra... nejaučiu aš didelės tragedijos. joms čia gėda turėtų būti o ne man.


Sakai su rūbais bando apsigint nuo karščio biggrin.gif O gal idegt nenori? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 13:03)
Aquarel tinginiauk kol dar gali smile.gif))) aš nespėju gyventi kartu su lekiančiu laiku smile.gif)))
Shampe, taip galėjo, bet yra kaip yra... nejaučiu aš didelės tragedijos. joms čia gėda turėtų būti o ne man.
Sakai su rūbais bando apsigint nuo karščio biggrin.gif O gal idegt nenori? biggrin.gif

ziauriai tas laikas bega doh.gif

nu jo, tu cia nieko deta mirksiukas.gif

ta ir turejau omeny, kad nuo saules, tik ne taip issireiskiau lotuliukas.gif
Atsakyti