Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

Labas Aquarel. Sveika sugryžus namo smile.gif kaip atostogos? smile.gif įdegus labai? smile.gif))

Man nieko normaliai smile.gif sesijos nebaigiau doh.gif galėsiu rudenį pabaigti smile.gif sėdžiu laisvu metu prie magistrinio... šį savaitgalį vestuvėse ošiau smile.gif taip ir bėga mano dienos smile.gif))


Shampe, žinok nieko nebegalvoju apie tuos mokslus.... na nebent į kokius dailės terapijos seminarus pavažinėti biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 08, 10:38)
Labas Aquarel. Sveika sugryžus namo smile.gif kaip atostogos? smile.gif įdegus labai? smile.gif))

Man nieko normaliai smile.gif sesijos nebaigiau  doh.gif  galėsiu rudenį pabaigti smile.gif sėdžiu laisvu metu prie magistrinio... šį savaitgalį vestuvėse ošiau smile.gif taip ir bėga mano dienos smile.gif))
Shampe, žinok nieko nebegalvoju apie tuos mokslus.... na nebent į kokius dailės terapijos seminarus pavažinėti biggrin.gif  lotuliukas.gif

Atostogos tai kaip ir nieko...tik nežinau ar dar labiau pavargau, ar pailsėjau.... g.gif namie vis dėlto geriausia....įdegt neįdegiau, nes visas dienas buvo gana vėsu, tik paskutines porą dienų saulutė palepino, bet kas iš to, jei aš neįdegu biggrin.gif
Baik tu kankintis prie magistrinio, pailsink smegenis, pailsėjusi daugiau ir kokybiškiau pasidarysi darbą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 08, 10:44)
Atostogos tai kaip ir nieko...tik nežinau ar dar labiau pavargau, ar pailsėjau....  g.gif  namie vis dėlto geriausia....įdegt neįdegiau, nes visas dienas buvo gana vėsu, tik paskutines porą dienų saulutė palepino, bet kas iš to, jei aš neįdegu  biggrin.gif
Baik tu kankintis prie magistrinio, pailsink smegenis, pailsėjusi daugiau ir kokybiškiau pasidarysi darbą  biggrin.gif



o pasirodo yra žmonių kurie neįdega saulėje biggrin.gif aš galvojau kad aš viena tokia smile.gif))))) aš jau jaučiuos ruda džiaugiuos jau čia asigiriu kad ruda ir gaunu šlapiu skuduru per veidą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

tai truputį ilsėjaus nesėdejau išvis prie magistrinio smile.gif šiandien prisėdau duomenų susivest į tokią programą. žiūrėsiu kaip čia gausis man smile.gif

aš atostogas rugpjūčio mėn turėsiu jei nepasikeis planai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 08, 11:50)
o pasirodo yra žmonių kurie neįdega saulėje biggrin.gif aš galvojau kad aš viena tokia smile.gif))))) aš jau jaučiuos ruda džiaugiuos jau čia asigiriu kad ruda ir gaunu šlapiu skuduru per veidą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

tai truputį ilsėjaus nesėdejau išvis prie magistrinio smile.gif šiandien prisėdau duomenų susivest į tokią programą. žiūrėsiu kaip čia gausis man smile.gif

aš atostogas rugpjūčio mėn turėsiu jei nepasikeis planai smile.gif

Ai, aš tai iš vis unikumas- alergiška saulei, neįdegu ir turiu alergija šalčiui biggrin.gif man saulė tinkama tik kokiam Egipte, ir šaltis tik Šveicarijos kalnuose, tada nebūna jokiu problemų lotuliukas.gif
Ką planuoji veikt per atostogas? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, as tai taip pat gyvenu. savaitgali buvo saslyku ir desreliu maratonas thumbup.gif


QUOTE(Aquarel @ 2013 07 08, 12:04)
man saulė tinkama tik kokiam Egipte, ir šaltis tik Šveicarijos kalnuose, tada nebūna jokiu problemų  lotuliukas.gif

kraustykis i egipta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 08, 12:41)

kraustykis i egipta thumbup.gif  thumbup.gif

Nepatiko man ten schmoll.gif baisūs man jie....sėdi prie +30 su kailiniais treningais ir ravi žolę kelkraščiuose doh.gif
Smagiai merginos gyvenat šašlykų ir dešrelių baliai, vestuvės.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 08, 13:20)
Nepatiko man ten  schmoll.gif baisūs man jie....sėdi prie +30 su kailiniais treningais ir ravi žolę kelkraščiuose  doh.gif
Smagiai merginos gyvenat šašlykų ir dešrelių baliai, vestuvės.... ax.gif

vat o as nepabuvojusi dar ten verysad.gif gal kada pasiseks ir man sita laime blush2.gif
galetu Liniukste placiau papasakoti apie vestuves 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 08 liepos 2013 - 13:14
Aquarel rimtai su kailiniais treningais? biggrin.gif nu geras vaizdelis biggrin.gif išvada viena: alergija nuo Lietuvos biggrin.gif biggrin.gif

Shampe aišku galiu papasakoti smile.gif Buvom mes pijokai smile.gif)) vestuvės buvo be tradicijų. Na balius toks ir viskas smile.gif šiaip buvo smagu, fejerverkai superiniai buvo vos ne kaip per naujus metus, gražioj kaimo sodyboi buvo veselė smile.gif


O ką veiksiu per atostogas tai net neįsivaizduoju smile.gif norėčiau pailsėti kažkiek smile.gif))

P.S. Shampe butinai kur nors nuvaziuosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 08 liepos 2013 - 15:16
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 08, 16:13)

Shampe aišku galiu papasakoti smile.gif Buvom mes pijokai smile.gif)) vestuvės buvo be tradicijų. Na balius toks ir viskas smile.gif šiaip buvo smagu, fejerverkai superiniai buvo vos ne kaip per naujus metus, gražioj kaimo sodyboi buvo veselė smile.gif
O ką veiksiu per atostogas tai net neįsivaizduoju smile.gif norėčiau pailsėti kažkiek smile.gif))

P.S. Shampe butinai kur nors nuvaziuosi smile.gif

fainei smile.gif kas zenyjosi?
kai finansiskai atsigausiu, tada gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 08, 15:19)
fainei smile.gif kas zenyjosi?
kai finansiskai atsigausiu, tada gal biggrin.gif



Draugė smile.gif tai nieko nepažinojom vestuvėse smile.gif))) bet smagu buvo vistiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 08, 16:21)
Draugė smile.gif tai nieko nepažinojom vestuvėse smile.gif))) bet smagu buvo vistiek  smile.gif

tai saunu, o visgi mergvakaris kuria tema ivyko, pamenu planavot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 08, 16:26)
tai saunu, o visgi mergvakaris kuria tema ivyko, pamenu planavot blush2.gif



Apie mergvakarį aš be žodžių.... kas iš to kad planavom, nes planavom aš ir dar tokia mergikė. o kitos net neatsiliepė. paskui sužinojom per vestuves kad tos panos kur neatsiliepė kažkokį mergvakarį surengė. tai ir likom su ta kita panele pasimetusios. labai negražiai padarė, bet jau nebeimu į galvą. iš pradžių tai buvau labai supykus.
Atsakyti