Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 20, 09:34)
Tai ko dabar piktas tas tavo lelius ? smile.gif ragiukai dyksta gal?  g.gif   blush2.gif

Tai jei per tris dienas perskaitei tai vadinas verta dėmesio smile.gif)))) ką ten rašo maždaug ? smile.gif)) o tai jau ir antra dalis yra? smile.gif

kada išvyksti? rytoi?

Jam jau ne ragiukai, o visi ragai dygsta doh.gif ai, artėja pilnatis, tai jį labai veikia tokie dalykai- neramiai miega, suirzęs būna doh.gif
Knyga tai dėmesio nepasakyčiau, kad verta, bet įtraukia pati istorija- jauna universitetą baigianti mergina susitinka ir įsimylį jauną labai turtingą verslininką. Visa esmė istorijos yra ta, kad jis niekada neprsisileisdavo prie savęs arti moterų, o būdavo su jomis tik dėl sexo, kurį mėgsta sado mazo ir pan. ir būnant su juo moterys turėdavo pasirašyti konfidencialumo sutartį, kurioj pasižada niekam nieko nepasakoti ir sutikti su visomis jo nustatytomis taisyklėmis. Nu žodžiu, ta mergina susuka jam smegenis kaip ir jis jai. Ji bando taiktytis prie jo, jis bando keisti savo sukurtą tvarką. Atmetus visus sado mazo, visai gražiai skaitėsi ta istorija ax.gif vasaros vakarams, smegenims pailsint visai smagia skaitosi biggrin.gif bet knygyne už tokią knygą 50 lt tikrai nemokėčiau ax.gif
Tos knygos ne tik antra, bet ir trečia dalis yra, bet lietuviškai ji bus tik rudenį. Nors anglišką jau dabar galima perskaityt.
Atostogauti išvyksim po Joninių- savaitgalį vyksim pas mano tėvus į namus, po to grįšim namo, tada atsiimsiu diplomą univiere ir tada jau atostogos thumbup.gif ai, dar turim sulaukt pranešimo iš darželio ar pateko mūsų vaikis ar ne, tada reiks skubėt į darželį dokumentų tvarkyt.

(O siaubeli, kiek prirašiau doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 20 birželio 2013 - 08:59
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 20, 08:57)


Na ką galiu sakyti, kad knygą kaip jau ir perskaičiau biggrin.gif biggrin.gif neturiu aš laiko skaityti... neatsimenu kad aparėjus įsijungiau tv ir atsiguliau šiaip sau pailsėti... pareini namo ir dirbi dirbi dirbi dirbi...

tai jau greitai čia prasidės tau atostogos smile.gif PAVYDŽIU smile.gif noriu ir aš atostogų jau smile.gif aš gal eisiu rugpjūčio mėnesį atostogauti betn kokiai savaitėlei... nes jau žiauriai atsibodo viskas doh.gif

galvoju aš kad priims jus į darželį smile.gif vistiek jau anksti užsirašei... tai kodėl gali nepriimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 20, 10:04)
Na ką galiu sakyti, kad knygą kaip jau ir perskaičiau biggrin.gif biggrin.gif neturiu aš laiko skaityti... neatsimenu kad aparėjus įsijungiau tv ir atsiguliau šiaip sau pailsėti... pareini namo ir dirbi dirbi dirbi dirbi...

tai jau greitai čia prasidės tau atostogos smile.gif PAVYDŽIU smile.gif noriu ir aš atostogų jau smile.gif aš gal eisiu rugpjūčio mėnesį atostogauti betn kokiai savaitėlei... nes jau žiauriai atsibodo viskas  doh.gif

galvoju aš kad priims jus į darželį smile.gif vistiek jau anksti užsirašei... tai kodėl gali nepriimti smile.gif

Neaaaa....nesakyk taip, nes nežinai paties įdomiausio- kodėl jis taip elgiasi biggrin.gif
bus tų darbų, reikia juk ir pailsėti 4u.gif
Tai vat, kad klaustukas su tuo darželiu- paskutinę dieną, prieš baigiantis terminui prašymų priėmimui, buvome 6 vietoje, o patikrinus po kelių dienų nukritome iki 19 vietos doh.gif savivaldybėj paaiškino, kad taip yra dėl to, jog jie tikrina visus vaikus per registrus, kur registruoti ir pan. doh.gif lyg to negali sutvarkyt iš karto gavę prašymą. Tai dabar turim laukt pranešimo, nes pagal juos iki liepos 1 d. turim susitvarkyt jau darželyje viską, o kol negavom patvirtinimo nieko negalim daryt doh.gif žodžiu, nesąmonė ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 20, 09:57)
Neaaaa....nesakyk taip, nes nežinai paties įdomiausio- kodėl jis taip elgiasi  biggrin.gif
bus tų darbų, reikia juk ir pailsėti  4u.gif
Tai vat, kad klaustukas su tuo darželiu- paskutinę dieną, prieš baigiantis terminui prašymų priėmimui, buvome 6 vietoje, o patikrinus po kelių dienų nukritome iki 19 vietos  doh.gif  savivaldybėj paaiškino, kad taip yra dėl to, jog jie tikrina visus vaikus per registrus, kur registruoti ir pan. doh.gif  lyg to negali sutvarkyt iš karto gavę prašymą. Tai dabar turim laukt pranešimo, nes pagal juos iki liepos 1 d. turim susitvarkyt jau darželyje viską, o kol negavom patvirtinimo nieko negalim daryt  doh.gif  žodžiu, nesąmonė ir tiek...


cia jau sudominai biggrin.gif kodėl taip elgėsi? smile.gif)))))))) pasakyyyyk smile.gif))))


nesamonė čia su tais darželiais. o tu kuriame mieste gyveni? Vilniuje? blush2.gif aš kai iš mažo miestuko tai čia pas mus tokių problemų jaučiu, kad nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 20, 11:08)
cia jau sudominai biggrin.gif kodėl taip elgėsi? smile.gif)))))))) pasakyyyyk smile.gif))))
nesamonė čia su tais darželiais. o tu kuriame mieste gyveni? Vilniuje?  blush2.gif  aš kai iš mažo miestuko tai čia pas mus tokių problemų jaučiu, kad nėra  ax.gif

A vat nesakysiu tongue.gif po to bus neįdomu, jei kartais sugalvotum pati perskaityt šitą knygą biggrin.gif po visų mokslų ir vargų labai gerai praplauna smegenis lotuliukas.gif
Aga, iš Vilniaus esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 20, 08:57)
labas rytas mergaitės, na kaip vasarą leidžiat? Shampe kaip tavo paieškos? smile.gif

Sveikutes, as bedarbe vis dar. blush2.gif vakar pasiemem diplomus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 20, 11:08)
cia jau sudominai biggrin.gif kodėl taip elgėsi? smile.gif)))))))) pasakyyyyk smile.gif))))

Aquarel, nesakyk kodel biggrin.gif biggrin.gif beje biblese yra ta knyga? ar kompiuterini varianta turi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 06 20, 11:55)
Sveikutes, as bedarbe vis dar.  blush2.gif  vakar pasiemem diplomus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aquarel, nesakyk kodel biggrin.gif  biggrin.gif  beje biblese yra ta knyga? ar kompiuterini varianta turi? ax.gif

Tai jau oficialiai diplomuota 4u.gif aš tik po Joninių gausiu savo popierių ax.gif
Nesakysiu, nesakysiu... biggrin.gif aš turiu tik pdf variantą abiejų dalių. Gal ir biblėse yra, nežinau, bet jei rasi, imk abi dalis iš karto, nes pirma labai greit "sueina" biggrin.gif mane tai užkabino ne kiek tie visokie fiti miti, bet kaip tas vyras moka susukt galvą mergiotei, kaip jis elgiasi biggrin.gif jau antros dalies nemažą dalį suskaičiau, kol vaikis miega lotuliukas.gif
Atsakyti
Shampe sveikinu jau pasiėmus diplomą smile.gif dabar išvis jau rami šiuo klausimu smile.gif))) linkiu, kad kuo greičiau rastum darbiuką smile.gif)))

Aquarel labai jau sudominai su ta knyga biggrin.gif teks man irgi jos ieskot biggrin.gif biggrin.gif
kaip džiaugiuos, kad šiandieną penktadienis smile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 20, 12:03)
Gal ir biblėse yra, nežinau, bet jei rasi, imk abi dalis iš karto, nes pirma labai greit "sueina"  biggrin.gif  mane tai užkabino ne kiek tie visokie fiti miti, bet kaip tas vyras moka susukt galvą mergiotei, kaip jis elgiasi biggrin.gif jau antros dalies nemažą dalį suskaičiau, kol vaikis miega  lotuliukas.gif

Jei nerasiu tai zinosiu i ka kreiptis bigsmile.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 21, 10:15)
Shampe sveikinu jau pasiėmus diplomą smile.gif dabar išvis jau rami šiuo klausimu smile.gif))) linkiu, kad kuo greičiau rastum darbiuką smile.gif)))

aciu aciu 4u.gif 4u.gif taip, galesiu straipsnius mest lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 06 21, 10:36)
Jei nerasiu tai zinosiu i ka kreiptis bigsmile.gif
aciu aciu  4u.gif  4u.gif taip, galesiu straipsnius mest lauk biggrin.gif



visa susikaupousi s galesi mest lauk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as dabar galvoju kadangi nebebus paskaitu, kad galiu viska mesti laukan biggrin.gif o straipsnius dar palaikysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 21, 11:52)
visa susikaupousi s galesi mest lauk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as dabar galvoju kadangi nebebus paskaitu, kad galiu viska mesti laukan biggrin.gif o straipsnius dar palaikysiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

galesiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o tu dar pasilaikyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif nu žinokit, niekaip negaliu atsitraukt nuo tos knygos lotuliukas.gif vakar pradėjau antrąją dalį, tai iš 1339 psl., jau suryjau 920 lotuliukas.gif nu taaaaip įtraukė, jau tuos visokių fiti miti puslapius net nebeskaitau, nes įdomiau, kaip viskas baigsis lotuliukas.gif šiandien pribaigsiu antąją dalį ir savaitgaliui rami būsiu, o per atsotogas bandysiu angliškai trečią dalį skaityt ax.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 21, 10:15)
Aquarel labai jau sudominai su ta knyga biggrin.gif teks man irgi jos ieskot biggrin.gif biggrin.gif
kaip džiaugiuos, kad šiandieną penktadienis smile.gif  wub.gif  wub.gif

Ieškok, ieškok, jei nerasi, sakyk, galėsiu pdf pasidalint biggrin.gif

QUOTE(shampe @ 2013 06 21, 11:36)
Jei nerasiu tai zinosiu i ka kreiptis bigsmile.gif
aciu aciu  4u.gif  4u.gif taip, galesiu straipsnius mest lauk biggrin.gif

Visada prašom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 21 birželio 2013 - 11:22