Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 14, 09:53)
as nei kiek neuzsidirbau is vestuviu biggrin.gif minuse dar buvau biggrin.gif bet uztad paskui povestuvinej kelionei visus gautus pinigus ir isleidom smile.gif)))) dar zaliuzes virtuvei nusipirkau biggrin.gif tiek jau beisejo biggrin.gif Aisku dar gavau dovanu ir materialiu ne tik pinigais smile.gif tai va del to dziaugiuosi, nes sakiau ka dnoriu prisiminimo kazkokio is vestuviu smile.gif

Mes dar neišleidom tų pinigų, nes vis nesugalvojam, kur išleist, o kai jau sugalvojam, gaila pasidaro lotuliukas.gif
Iš materialių dovanų, tai man labiausiai įsiminė arbata, kuri buvo sukurta specialiai princo Viljamo ir Keitės vestuvėms ir vieną dežutę limituoto leidimo gavom mes bigsmile.gif (smulkmena, bet buvo labai faina)
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 14, 09:05)
Mes dar neišleidom tų pinigų, nes vis nesugalvojam, kur išleist, o kai jau sugalvojam, gaila pasidaro  lotuliukas.gif
Iš materialių dovanų, tai man labiausiai įsiminė arbata, kuri buvo sukurta specialiai princo Viljamo ir Keitės vestuvėms ir vieną dežutę limituoto leidimo gavom mes  bigsmile.gif (smulkmena, bet buvo labai faina)



Tikrai, kad smagu smile.gif visą gyvenimą prisiminsi smile.gif)))) o jau ragavot arbatėlę? smile.gif jei neišleidžiat pinigėlių vadinas dar nesugalvojat ko jums ištikro reikia smile.gif kai jau tikrai tikrai prireiks ir gaila nebus smile.gif gal kokia kelione pasimėgausit ax.gif

aš gavau toki nerealų rankų darbo pietų ir arbatos servizą smile.gif)) ir dar mano vestuvių spalvos gėlytėm smile.gif ant didžiųjų lėkščių yra mūsų inicialai blush2.gif tai va jį jau porą karttu buvau ištraukus biggrin.gif per gimtadienį ir kai vestuvių filmą žiūrėjom smile.gif)))) oi taip man gaila biggrin.gif as viena iš tų kurios nusiperka daigtą ir paskui jo gaili lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet stengiuos šios ydos atsikratyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 14, 08:15)
1. Mano darbo vadovo pirmi zodziai buvo kai sužinojo, kad susituokiau. tikiuos dar vaikiuku neplanuojat  g.gif 
2. Na taip vestuvėm tai reikia reikia pinigėliu, o ypač jei nori gražiai švesti. Nors ir jei galvotum kad nori kuklių vestuvių vistiek reikia nemažai pinigų. suknelė, puokštė, kostiumas, žiedai ir t.t.

3. Sakai maždaug panašios smile.gif)))) Čia aš dabar daugiausiai atsiskleidžiau  blush2.gif  plepė aš....  doh.gif  doh.gif


1. tai va, tikrai nenuspejamas dalykas tie vadovai ax.gif
2. zinau, kad nemazai, bet net neisivaizduoju kiek. 10 ar 20 reiket gali. nes as tai ir su kelione noreciau blush2.gif
3. as apie amziu snekejau blush2.gif

as irgi megeja pataupyt daiktus, rubus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 14 birželio 2013 - 10:23
QUOTE(shampe @ 2013 06 14, 10:22)
1. tai va, tikrai nenuspejamas dalykas tie vadovai ax.gif
2. zinau, kad nemazai, bet net neisivaizduoju kiek. 10 ar 20 reiket gali. nes as tai ir su kelione noreciau blush2.gif
3. as apie amziu snekejau blush2.gif

as irgi megeja pataupyt daiktus, rubus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



As supratau, kad pagal amžių smile.gif)))) galiu sakyt kad mano vestuves kainavo maksimum 20. Bet kelione į turkija gavom is vyro tevu dovanu smile.gif))) tai kelione i ta musu kaina neiejo. Su vyru per metus susitaupem 10, o tevai jau kita dalimi prisidejo smile.gif))))) ax.gif ax.gif

brangus malonumas tos vestuvės... o mano nuomone, jei daryt tai daryt normalias ir geras smile.gif kad būtš tikros Lietuviškos vestuvės smile.gif))) paskui dar visą savaitę šventėm :DDDD su visais reikėjo baliavot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 14, 11:28)
As supratau, kad pagal amžių smile.gif)))) galiu sakyt kad mano vestuves kainavo maksimum 20. Bet kelione į turkija gavom is vyro tevu dovanu smile.gif)))  tai kelione i ta musu kaina neiejo. Su vyru per metus susitaupem 10, o tevai jau kita dalimi prisidejo smile.gif)))))  ax.gif  ax.gif

brangus malonumas tos vestuvės... o mano nuomone, jei daryt tai daryt normalias ir geras smile.gif kad būtš tikros Lietuviškos vestuvės smile.gif))) paskui dar visą savaitę šventėm :DDDD su visais reikėjo baliavot biggrin.gif

vo kaip fainai smile.gif thumbup.gif gerai kad teveliai prisidejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif štai ir aš, buvom išlėkę savaitgaliui ax.gif Kaip savaitgalį praleidot?

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 14, 10:21)
Tikrai, kad smagu smile.gif visą gyvenimą prisiminsi smile.gif)))) o jau ragavot arbatėlę? smile.gif jei neišleidžiat pinigėlių vadinas dar nesugalvojat ko jums ištikro reikia  smile.gif  kai jau tikrai tikrai prireiks ir gaila nebus  smile.gif  gal kokia kelione pasimėgausit  ax.gif

Arabtą ne tik kad paragavom, bet jau ir išgėrėm, nes jos galiojimo laikas buvo labai trumpas. Liko tik graži dėžutė atsiminimui biggrin.gif

Mūsų vestuvės kainavo apie 15 tūkst., bet buvo šauni šventė ir negaila nė vieno lito išleisto vedėjai, fotografui, muzikai ir t.t. ax.gif
Dabar suku galvą, kiek krikštynos kainuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 16, 12:46)
Sveikos, merginos  4u.gif  štai ir aš, buvom išlėkę savaitgaliui  ax.gif Kaip savaitgalį praleidot?
Arabtą ne tik kad paragavom, bet jau ir išgėrėm, nes jos galiojimo laikas buvo labai trumpas. Liko tik graži dėžutė atsiminimui  biggrin.gif

Mūsų vestuvės kainavo apie 15 tūkst., bet buvo šauni šventė ir negaila nė vieno lito išleisto vedėjai, fotografui, muzikai ir t.t.  ax.gif
Dabar suku galvą, kiek krikštynos kainuos  biggrin.gif

Labas. as darbingai praleidau. Labai faina kad saunia svente turejot 4u.gif krikstynom nemazai prisideda krikstateviai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 06 16, 22:23)
Labas. as darbingai praleidau. Labai faina kad saunia svente turejot 4u.gif  krikstynom nemazai prisideda krikstateviai thumbup.gif

Na, mes iš krikštatėvių prašome, kad tik atvyktų ir būtų krikštatėviais (na, kunigui pinigėlį sumokėti) ir viskas ax.gif viskuo pasirūpinsime patys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 17, 07:54)
Na, mes iš krikštatėvių prašome, kad tik atvyktų ir būtų krikštatėviais (na, kunigui pinigėlį sumokėti) ir viskas  ax.gif  viskuo pasirūpinsime patys  ax.gif

o tortas ir atsiminimo smulkmeneles? nenorit? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, na ką grįžau ir aš po egzamino, kurio neišlaikiau :/ Prieš egzaminą dėstytojas sakė kad klaipėdos grupėje iš 8 - 2 išlaikė. aš taiop pažiūrėjau mūsų 9 sakau 3 išlaikysim biggrin.gif dėstytojas sakė nebūkit tuom tikri biggrin.gif biggrin.gif Taip ir nutiko 3 išlaikė, deja aš į tą skaičių nepapuoliau. nebūtų taip gaila jei būčiau nuoširdžiai nesimokiusi... bet dabar yra kaip yra smile.gif
tai va svečiuose pas draugę buvau visą savaitgalį, tai laaabai smagiai laiką praleidau smile.gif))))

kai į vestuves investuoji tai ir neturi būti gaila pinigėlių smile.gif)))) aš galvoju kad krikštynos turi būti irgi gera šventė smile.gif)))) muzikantai gyvi tai jau tikrai smile.gif))))))



Atsakyti
sudubliavo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 17 birželio 2013 - 10:25
QUOTE(shampe @ 2013 06 17, 11:09)
o tortas ir atsiminimo smulkmeneles? nenorit? blush2.gif


Tortą jau susitariau, kas pagamins naminį biggrin.gif o dėl tų smulkmenėlių, tai susitarsim, kad nedarytų jokių krikšto laikraštukų, diplomų, įsakymų ir pan. nemėgstu tokių dalykų ax.gif atsiminimui liks gražios nuotraukos, nes susiradome šaunią fotografę už puikią kainą blush2.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 17, 11:17)
sveikutes, na ką grįžau ir aš po egzamino, kurio neišlaikiau :/  Prieš egzaminą dėstytojas sakė kad klaipėdos grupėje iš 8 - 2 išlaikė. aš taiop pažiūrėjau mūsų 9 sakau 3 išlaikysim biggrin.gif dėstytojas sakė nebūkit tuom tikri biggrin.gif biggrin.gif Taip ir nutiko 3 išlaikė, deja aš į tą skaičių nepapuoliau. nebūtų taip gaila jei būčiau nuoširdžiai nesimokiusi... bet dabar yra kaip yra smile.gif
tai va svečiuose pas draugę buvau visą savaitgalį, tai laaabai smagiai laiką praleidau smile.gif))))

kai į vestuves investuoji tai ir neturi būti gaila pinigėlių smile.gif)))) aš galvoju kad krikštynos turi būti irgi gera šventė smile.gif)))) muzikantai gyvi tai jau tikrai smile.gif))))))

Eik tu sau, tai kas čia per egzaminas, kad tik tiek teišlaiko???? unsure.gif doh.gif
Per krikštynas apsieisim be muzikantų blush2.gif
Atsakyti