Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 12:16)
Išsipildys tikrai  ax.gif
Aš tai vyrui vis sakau- čia tavo kaltė, nes vis pusbroliui sakydavai, kad kokia jo dukra (vyro krikštaduktė) vietoj nenusėdinti nė minutės ir pan. Tai dabar pats tokį vaiką gavai, kad daugiau kitų vaikais nesistebėtum  biggrin.gif
Ne į temą, bet siaubas kaip nervuoja dabar- nesuprantu ar kavinėj, ar pas kaimyna studijoj muzika, kad plėšia visu garsumu  doh.gif  Visi namai skamba  doh.gif

aha, taip jau buna ax.gif
matyt ne tavo skonio muzika lotuliukas.gif
Atsakyti
aš irgi nusiteikus ir babom ir seneliams palikti smile.gif ax.gif thumbup.gif

hmz.... čia dabar su tuo pasidyvijimu iš kitų vaikų... hmzzz... aš visada saku kokia ožka mano kaimybės dukrytė... hmz... tikiuos man neatsisuks tai... blush2.gif

aš galvoju, kad dar priklauso nuo nėštumo. kaip tu tą vaiką nešioji. jei nėštumo metu daug streso ir t.t tai tam leliui ir atsiliepia. Turiu pavyzdį draugės. du nėštumai. du skirtingi. vienas vaikas ramus, o kitas doh.gif pasiutėlis mirksiukas.gif

Aquarel gali nemokamai muzikos paklausyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba iškviesk policiją biggrin.gif

Shampe tai tu važiuok į vyšnių fiestą mirksiukas.gif jau nebetoli bus smile.gif sel koncertuos šeštadienį thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 13:15)
aš irgi nusiteikus ir babom ir seneliams palikti smile.gif  ax.gif  thumbup.gif

hmz.... čia dabar su tuo pasidyvijimu iš kitų vaikų... hmzzz... aš visada saku kokia ožka mano kaimybės dukrytė... hmz... tikiuos man neatsisuks tai...  blush2.gif 

Shampe tai tu važiuok į vyšnių fiestą  mirksiukas.gif  jau nebetoli bus smile.gif sel koncertuos šeštadienį  thumbup.gif  blush2.gif

linkiu, kad nebutu oziukai vaikuciai mirksiukas.gif

tai kad jau yra siokiu tokiu planu unsure.gif beto biski tolokai, net 70 km g.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 19, 13:05)
aha, taip jau buna ax.gif
matyt ne tavo skonio muzika lotuliukas.gif

Na ne visai mano- Ieva Norkutė su savo "Raudoni vakarai" g.gif kartą kitą paklausyt nieko, bet kai valandą laiko būgnai kala ir tas pats per tą patį. Tikriausiai bus pas kaimyną repeticija doh.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 13:15)
aš irgi nusiteikus ir babom ir seneliams palikti smile.gif  ax.gif  thumbup.gif

*hmz.... čia dabar su tuo pasidyvijimu iš kitų vaikų... hmzzz... aš visada saku kokia ožka mano kaimybės dukrytė... hmz... tikiuos man neatsisuks tai...  blush2.gif

*aš galvoju, kad dar priklauso nuo nėštumo. kaip tu tą vaiką nešioji. jei nėštumo metu daug streso ir t.t tai tam leliui ir atsiliepia. Turiu pavyzdį draugės. du nėštumai. du skirtingi. vienas vaikas ramus, o kitas  doh.gif  pasiutėlis  mirksiukas.gif

*Aquarel gali nemokamai muzikos paklausyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  arba iškviesk policiją  biggrin.gif

*Tai va, Liniukste, niekada nesistebėk kitais vaikais biggrin.gif turėsi po to ožkytę lotuliukas.gif
*Na, man nėštumo metu buvo šiek tiek streso- pasiruošimas vestuvėms, teko ir ligoninėj pagulėt, bei gaut nemažą dozę vaistų, kurie nėščioms negalimi, bet tuo metu dar net neįtariau apie nėštumą, sesija universitete ir pan. Bet tik gimęs vaikutis tai buvo ramybės įsikūnijimas wub.gif visi kaimynai stebėjos kaip čia prie vaiko naktim nereikia keltis po n kartų ir jokio triukšmo iš mūsų biggrin.gif
* Nu o ką ta policija padės, kai dienos metu muzika garsiai groja g.gif manau, kad nieko....jau baigė savo koncertus, tai net keista,kad tylu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(shampe @ 2013 07 19, 13:24)
tai kad jau yra siokiu tokiu planu unsure.gif  beto biski tolokai, net 70 km g.gif

Na jau tik nereikia, kas čia tie 70 km irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 12:29)


ir vėl blogai biggrin.gif groja - blogai, tylu - keista biggrin.gif
tai po tavo pasakymo, nustosiu stebėtis unsure.gif tikrai nenorėčiau ožkytės, nes man atrodo kad aš nesicaskinčiau doh.gif busiu pikta mama biggrin.gif
o tas stresas tai įtakos turbūt ir turėjo.. g.gif vien sesija kiek nervų suėda... na bet gal po kiek laiko vaikiukas apsiramins tau mirksiukas.gif nebus gi visada pasiutėlis rolleyes.gif
Tai kas pas tave per kaimynas, kad koncertams ruošias? smile.gif šale žvaigždės giveni g.gif blink.gif ? mirksiukas.gif

Shampe kas per planai? o 70km ne bėda. žmonės ir po 300 km važiuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 19 liepos 2013 - 12:34
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 13:29)
Na jau tik nereikia, kas čia tie 70 km  irnesakyk.gif



QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 13:32)
Shampe kas per planai? o 70km ne bėda. žmonės ir po 300 km važiuoja  mirksiukas.gif


ai, pas kuma gal vaziuosim, su drauge noreciau susitikt, jei pavyks.
70 km, tai ir gaunasi 2 val ant keliones, tai ir vel namie nei kiek nepabusiu, noretus dar ir plaukus nusidazyt g.gif

Beje nemokama svente? ax.gif jei niekur neisvarysim tada pagalvosim tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 19 liepos 2013 - 12:43
QUOTE(shampe @ 2013 07 19, 12:38)
ai, pas kuma gal vaziuosim, su drauge noreciau susitikt, jei pavyks.
70 km, tai ir gaunasi 2 val ant keliones, tai ir vel namie nei kiek nepabusiu, noretus dar ir plaukus nusidazyt g.gif

Beje nemokama svente? ax.gif  jei niekur neisvarysim tada pagalvosim tongue.gif



kur tau kelionės 2 val? nebent su autobusu kokiu vaziuosi ir per rygą biggrin.gif lotuliukas.gif man į Šiaulius 60 km aš per 30-45 min nuvažiuoju smile.gif priklauso kaip važiuoji smile.gif 45 min važiuojan visą laiką 90km/h greičiu. Tai nuo Mažeikių iki žagarės minimum 1h smile.gif kiek suprantu programa nesidomėjot smile.gif įkeliu adresiuką smile.gif
http://www_vysniufes...t/programa.html

taip, tie koncertai visada nemokami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 14:15)
Tai nuo Mažeikių iki žagarės minimum 1h smile.gif

taip, tie koncertai visada nemokami  thumbup.gif

as apie kelione pirmyn-atgal, kad apie 2 val tongue.gif
ziurejau as programa, kad bus "valentinas vienas" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 19 liepos 2013 - 13:25
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 13:32)
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 12:29)

Tai kas pas tave per kaimynas, kad koncertams ruošias? smile.gif šale žvaigždės giveni g.gif blink.gif ? mirksiukas.gif

Aga, salia zvaigziu ax.gif
Na, merginos, mes jau islekiam. Gero savaitgalio, susimatysim pirmadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 14:32)

Aga, salia zvaigziu  ax.gif
Na, merginos, mes jau islekiam. Gero savaitgalio, susimatysim pirmadieni  4u.gif

iki, jums irgi gero poilsio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 19 liepos 2013 - 13:55
Shampe aš kai parašiau paksui pagalvojau, o gal čia bendras laikas su pirmyn ir atgal blush2.gif

Ir aš sakysiu gero savaitgalio ir iki pirmadienio, mergaitės wub.gif
Atsakyti
Labar rytas, merginos, reigstruojuos- aš jau pargrįžau 4u.gif biggrin.gif
Kaip savaitgalis? Kaip baliai festivaliai? ax.gif
Atsakyti