Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

hallo smile.gif jaučiat jau penktadieenį? smile.gif ir kokie planai savaitgaliui ? cool.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 08:32)
hallo smile.gif jaučiat jau penktadieenį? smile.gif ir kokie planai savaitgaliui ?  cool.gif   vacation4.gif

Labas rytas, merginos 4u.gif
Aš vakar irgi lėkiau apsišopint biggrin.gif pasiknaisiojus spintoj supratau, kad neturiu tinkamo daikto apsivilkt krikštynoms po mamos megzta moherine suknele doh.gif lėkiau į savo mėgstamą PC, o tas, pasirodo, uždarytas remontui doh.gif teko po gretimas parduotuves prasilėkt blush2.gif
Mes šį savaitgalį vėl išlekiam į savo mišką....šiaip tai jau tingiu, bet reikia padėt anytai sutvarkyt namą krikštynoms ir pan. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 19 liepos 2013 - 08:07
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 08:07)
Labas rytas, merginos  4u.gif
Aš vakar irgi lėkiau apsišopint  biggrin.gif  pasiknaisiojus spintoj supratau, kad neturiu tinkamo daikto apsivilkt krikštynoms po mamos megzta moherine suknele  doh.gif lėkiau į savo mėgstamą PC, o tas, pasirodo, uždarytas remontui  doh.gif teko po gretimas parduotuves prasilėkt  blush2.gif
Mes šį savaitgalį vėl išlekiam į savo mišką....šiaip tai jau tingiu, bet reikia padėt anytai sutvarkyt namą krikštynoms ir pan.  doh.gif



O čia tai tikrai nenaujiena, kad spintoje nėra tinkamų rūbų doh.gif doh.gif kas per suknelė, kurią mama numezgė? smile.gif įdomu būtų pažiūrėt ax.gif

Kaip aš tave suprantu kai tyngi važiuot kažkur ir dar darbuotis doh.gif doh.gif bet tvarkysies sau, o ne kam kitam mirksiukas.gif o aš savaitgalį į fiestą lėksiu smile.gif šiandien švęsim gimtadienį, o rytoi į vyšnių šventę biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 09:14)
O čia tai tikrai nenaujiena, kad spintoje nėra tinkamų rūbų  doh.gif  doh.gif  kas per suknelė, kurią mama numezgė? smile.gif įdomu būtų pažiūrėt  ax.gif

Kaip aš tave suprantu kai tyngi važiuot kažkur ir dar darbuotis  doh.gif  doh.gif  bet tvarkysies sau, o ne kam kitam  mirksiukas.gif  o aš savaitgalį į fiestą lėksiu smile.gif šiandien švęsim gimtadienį, o rytoi į vyšnių šventę  biggrin.gif

Kai persikelsim į facebuką, pasirodysiu. Čia viešai nenoriu vaidentis blush2.gif
Oho, koks smagus savaitgalis tau nusimato thumbup.gif paskutinį kartą šventėj buvau kovo mėn. per Kaziuko mugę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 08:28)
Kai persikelsim į facebuką, pasirodysiu. Čia viešai nenoriu vaidentis  blush2.gif
Oho, koks smagus savaitgalis tau nusimato  thumbup.gif paskutinį kartą šventėj buvau kovo mėn. per Kaziuko mugę  doh.gif



Tai tada jau keliamės noriu suknelę pamatyt rolleyes.gif

Nebevažiuokit į niškus atvažiuokit į Vyšnių šventę. įsivesk i googla pasiskaityk programą ir apalpsi kas per fiesta smile.gif : ) blush2.gif

o kodėl niekur neini? ax.gif dėl leliaus? ar vis tyngis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 10:02)
Tai tada jau keliamės noriu suknelę pamatyt  rolleyes.gif

Nebevažiuokit į niškus atvažiuokit į Vyšnių šventę. įsivesk i googla pasiskaityk programą ir apalpsi kas per fiesta smile.gif : )  blush2.gif

o kodėl niekur neini?  ax.gif  dėl leliaus? ar vis tyngis?  ax.gif

Į šventę tai labai norėčiau, o dar ir Žagarė nepertoliausiai nuo mano tėvų namų ax.gif
Neinam dėl to, kad kai prasideda šilti orai mes savaitgaliais vis išlekiam į sodybą, o dabar dar ir spirgo toks amžius, kad sunkiai jis kur išbūna, jam tuoj reikia bėgti, lėkti, viską čiupti ir t.t. tai sunku su juo viešumoj biggrin.gif jau buvom susiplanavę vyk į Molėtų šventę, tai kaip tyčią naktį prieš tai vaikas susirgo- vėmė naktį, sukilo temp. iki beveik 40, tai taip ir likom niekur nevažiavę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 08:32)
hallo smile.gif jaučiat jau penktadieenį? smile.gif ir kokie planai savaitgaliui ?  cool.gif  vacation4.gif

labas, mes i zemaitija leksim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 09:48)
Į šventę tai labai norėčiau, o dar ir Žagarė nepertoliausiai nuo mano tėvų namų  ax.gif
Neinam dėl to, kad kai prasideda šilti orai mes savaitgaliais vis išlekiam į sodybą, o dabar dar ir spirgo toks amžius, kad sunkiai jis kur išbūna, jam tuoj reikia bėgti, lėkti, viską čiupti ir t.t. tai sunku su juo viešumoj  biggrin.gif  jau buvom susiplanavę vyk į Molėtų šventę, tai kaip tyčią naktį prieš tai vaikas susirgo- vėmė naktį, sukilo temp. iki beveik 40, tai taip ir likom niekur nevažiavę  doh.gif


O kur tas netoli Žagarės? smile.gif Tai jau tai būna su tais leliais. Kada nors ir man taip pat bus smile.gif bent aš dabar galvoju kad visada visur vesiuos, bet kaip bus ištikro tik realybė parodys lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(shampe @ 2013 07 19, 09:56)
labas, mes i zemaitija leksim 4u.gif



Prašom tiksliau smile.gif Čia gal pas draugo tėvus? smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 11:53)
Tai jau tai būna su tais leliais. Kada nors ir man taip pat bus smile.gif bent aš dabar galvoju kad visada visur vesiuos, bet kaip bus ištikro tik realybė parodys  lotuliukas.gif

o as mociutem paliksiu, kai noresiu kur islekt blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 11:54)
Prašom tiksliau smile.gif Čia gal pas draugo tėvus? smile.gif  rolleyes.gif

pas savo tevus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 19 liepos 2013 - 10:56
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 19, 11:54)
O kur tas netoli Žagarės? smile.gif Tai jau tai būna su tais leliais. Kada nors ir man taip pat bus smile.gif bent aš dabar galvoju kad visada visur vesiuos, bet kaip bus ištikro tik realybė parodys  lotuliukas.gif


Na, netoli apie 70 km į Pasvalio pusę ax.gif
Aha, ir aš galvojau, jau kaip visur eisim, važiuosim su vaiku. O realybė, deja, kitokia biggrin.gif man užteko Druskininkuose 5 dienų doh.gif kavinėj iki tokio lygio buvo, kad padavėjos jį į virtuvę nešėsi, kad mes su vyru pavalgytume ramiai doh.gif iš šono, žinau, kad keistai atrodo, kad su vaiku nesusitvarkom, bet ką tokiam metų amžiaus pipirui paaiškinsi, kad ramiai pasėdėk doh.gif vienintelis išsigelbėjimas ten buvo vaikų kambarys su aukle viešbutyje biggrin.gif Per Kaziuko mugę irgi nusivariau nuo kojų, kai teko per žmonių minią tįsti vaiką ant rankų ir viena ranka vežimą stumti doh.gif sakiau daugiau jokių švenčių ir tolimų kelionių kol nepaaugs nebus schmoll.gif (oi kaip išsiplėčiau blush2.gif )

QUOTE(shampe @ 2013 07 19, 11:54)
o as mociutem paliksiu, kai noresiu kur islekt blush2.gif  lotuliukas.gif

Aga, mes irgi taip darom, bet deja tik trumpam, maximum pusdieniui, nes kai jau būna miegelio laikas, jam tik aš ir niekas kitas reikalinga wub.gif

Merginos, bet jum taip tikrai nebus, jūsų vaikučiai bus ramūs ir paklusnūs thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 19 liepos 2013 - 11:03
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 19, 12:02)
Aga, mes irgi taip darom, bet deja tik trumpam, maximum pusdieniui, nes kai jau būna miegelio laikas, jam tik aš ir niekas kitas reikalinga  wub.gif

Merginos, bet jum taip tikrai nebus, jūsų vaikučiai bus ramūs ir paklusnūs  thumbup.gif  wub.gif

nu bet ir tas pusdienis gerai 4u.gif

kad tavo zodziai issipildytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 19, 12:10)
nu bet ir tas pusdienis gerai 4u.gif

kad tavo zodziai issipildytu ax.gif

Išsipildys tikrai ax.gif
Aš tai vyrui vis sakau- čia tavo kaltė, nes vis pusbroliui sakydavai, kad kokia jo dukra (vyro krikštaduktė) vietoj nenusėdinti nė minutės ir pan. Tai dabar pats tokį vaiką gavai, kad daugiau kitų vaikais nesistebėtum biggrin.gif
Ne į temą, bet siaubas kaip nervuoja dabar- nesuprantu ar kavinėj, ar pas kaimyna studijoj muzika, kad plėšia visu garsumu doh.gif Visi namai skamba doh.gif
Atsakyti