Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(shampe @ 2013 06 13, 11:34)
baiginejasi jau tau egzai? g.gif
nelabai man kaip, nerandu kolkas nieko gero blush2.gif
Oho, nuo mokslu prie vaiku thumbup.gif  thumbup.gif  vede judu? blush2.gif  nelabai apie judvi daug ka zinau, kai tik apie mokslus pliurpdavom doh.gif

Visada galima artimiau susipažint drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 13 birželio 2013 - 11:30
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 13, 12:29)
Visada galima artimiau susipažint  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

tai prasom susipazinkime artimiau thumbup.gif
Atsakyti

Aga vedę jau 9 mėnesiai smile.gif O kartu esam 8 metai smile.gif Tai jau mums pats laikas turėt leliuką :)mes pagalvojam apie leliuka pagalvojam smile.gif ir vitaminus abu gert pradėjom, bet žinai kai mokslai savo daro smile.gif bet dabar pagalvoju kad gintis galiu ir su pilviuku smile.gif bet vis tos mintys apie stresą atbaido... blush2.gif


taip, Shampe man paskutinis egzaminas thumbup.gif thumbup.gif tikiuos kad jis ir bus paskutinis (nebereiks perlaikyti) doh.gif

Papasakok Shampe ką nors apie save mums smile.gif apie Aquarel trupinėlį žinau smile.gif (ištekėjus ir turi leliuką 4u.gif )
Papildyta:


O su vardu tai burtai smile.gif Mantas - gražus vardukas smile.gif Mes su vyru pagalvojam ir pasvajojam apie vardus. Mums lb gražus yra Motiejus blush2.gif bet čia dabar kai žiūrinėjau vaikiukų vardus tai Motiejus pakankamai populerus vardas smile.gif
žinok aš irgi taip galvoju, jei pamatyčiau leliuką visos abejonės ir dvejonės mums dingtų. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 13 birželio 2013 - 12:19
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 13:16)
Aga vedę jau 9 mėnesiai smile.gif O kartu esam 8 metai smile.gif Tai jau mums pats laikas turėt leliuką :)mes pagalvojam apie leliuka pagalvojam smile.gif ir vitaminus abu gert pradėjom, bet žinai kai mokslai savo daro smile.gif bet dabar pagalvoju kad gintis galiu ir su pilviuku smile.gif bet vis tos mintys apie stresą atbaido...  blush2.gif
taip, Shampe man paskutinis egzaminas  thumbup.gif  thumbup.gif  tikiuos kad jis ir bus paskutinis (nebereiks perlaikyti)  doh.gif 

Papasakok Shampe ką nors apie save mums smile.gif apie Aquarel trupinėlį žinau smile.gif (ištekėjus ir turi leliuką 4u.gif )

Saunu smile.gif Cia jau jusu apsisprendimas ax.gif bet as manau, jog as pakenteciau kol apsiginsiu. na nebent tu labai rami ir is anksto busi pasirasiusi darba 4u.gif kad veliau nereiktu stresuoti, beto neaisku ar lengvas nestumas (nes kitom savijauta tai buna tragiska). o blogos savijautos bus nelengva darba rasyt, beto ir stresas vaikuciui ne i nauda 4u.gif
Saunu kad jau pabaiga arteja su tais egzais tau smile.gif
As tai nei tekejusi, nei vaiku turiu, man 25 smile.gif
apie Aquarel ir as tiek zinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 06 13, 12:40)
Saunu  smile.gif  Cia jau jusu apsisprendimas ax.gif  bet as manau, jog as pakenteciau kol apsiginsiu. na nebent tu labai rami ir is anksto busi pasirasiusi darba  4u.gif  kad veliau nereiktu stresuoti, beto neaisku ar lengvas nestumas (nes kitom savijauta tai buna tragiska). o blogos savijautos bus nelengva darba rasyt, beto ir stresas vaikuciui ne i nauda 4u.gif
Saunu kad jau pabaiga arteja su tais egzais tau smile.gif
As tai nei tekejusi, nei vaiku turiu, man 25 smile.gif
apie Aquarel ir as tiek zinau thumbup.gif



Na aš irgi taip manau... žinai pagalvoju aš savanaudiškai kartais gal per ginymą lengviau su pilvuku blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet tu tiesą sakai... todėl dar "negaminam" blush2.gif tik pasnekam ir vitaminus geriam smile.gif)))) vitaminai į naudą smile.gif)))

Shampe gal kažkur toli kirba mintelės apie vestuves 4u.gif ???
Atsakyti
Kol pabuvau su savo pipiru lauke, kiek spėjot aptart biggrin.gif
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 13:16)
bet dabar pagalvoju kad gintis galiu ir su pilviuku smile.gif bet vis tos mintys apie stresą atbaido...  blush2.gif

O su vardu tai burtai smile.gif Mantas  - gražus vardukas smile.gif Mes su vyru pagalvojam ir pasvajojam apie vardus. Mums lb gražus yra Motiejus  blush2.gif  bet čia dabar kai žiūrinėjau vaikiukų vardus tai Motiejus pakankamai populerus vardas smile.gif
žinok aš irgi taip galvoju, jei pamatyčiau leliuką visos abejonės ir dvejonės mums dingtų.  wub.gif


Aš pilvota laikiau paskutinius egzaminus, ėjau į praktiką, ją gyniausi biggrin.gif daugiau nervų suėdė ruošimasis vestuvėms, bet čia jau atskira istorija doh.gif
Motiejus gražus vardas, bet man jis dabar jau kelia neigiamas emocijas, nes kieme yra dvynukai Pijus ir Motiejus, tai tokie bjaurūs vaikai- maniškis vos tik išeina į kiemą, tie žviegdami rėkia, kad viskas jų ir žaislai jų, nieko neduos, nors mes net neimam nieko. Patoviai žviegia, ne verkia, bet žviega, kai ne taip kas nors... doh.gif

QUOTE(shampe @ 2013 06 13, 13:40)
As tai nei tekejusi, nei vaiku turiu, man 25 smile.gif
apie Aquarel ir as tiek zinau thumbup.gif


Kiek daug abi apie mane žinot lotuliukas.gif

Shampe, džiaukis jaunyste, kol gali biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif nu geras... ir ko tie vaikai bijo jūsų... Gal tėvai yra prigasdinę tai pamato ir rėkia bigsmile.gif užaugę kada nors žiūrėk bus geriausi draugai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Žinai kaip sakoma kaip dievas duos taip bus... ax.gif wub.gif

tai taip pasiruošimas vestuvėm yra svarbiau už visus mokslus, darbus biggrin.gif lotuliukas.gif aš sėdėjau gėlytes lankčiau o ne egzaminams mokinaus prieš vestuves biggrin.gif nes gėlytės buvo svarbiau smile.gif)) 3 mėn su jom vargau, bet užtad rezultatas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Tai Aquarel apšviesk mus labiau smile.gif pradžiai kiek metelių tau? smile.gif įsivaizduoju, kad panašiai kaip man su Shampe smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 14:40)
blink.gif  nu geras... ir ko tie vaikai bijo jūsų... Gal tėvai yra prigasdinę tai pamato ir rėkia  bigsmile.gif  užaugę kada nors žiūrėk bus geriausi draugai  4u.gif 

Žinai kaip sakoma kaip dievas duos taip bus...  ax.gif  wub.gif

tai taip pasiruošimas vestuvėm yra svarbiau už visus mokslus, darbus biggrin.gif  lotuliukas.gif  aš sėdėjau gėlytes lankčiau o ne egzaminams mokinaus prieš vestuves biggrin.gif nes gėlytės buvo svarbiau smile.gif)) 3 mėn su jom vargau, bet užtad rezultatas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tai Aquarel apšviesk mus labiau smile.gif pradžiai kiek metelių tau? smile.gif įsivaizduoju, kad panašiai kaip man su Shampe smile.gif)))

Ai, ten tie dvyniai tokie specifiniai vaikai.. ax.gif pradžioj rėkia, kad viskas jų, o kai mes išsinešam savo mašiną, tai bėga iš paskos ir rėkia- mes dalinames, mes dalinames doh.gif eisim vakare savo žailsų ieškot, o tai vėl nusinešė jie namo g.gif
Vestuvių ruošimasis tai, palyginus, buvo paprastas, nes turėjom vedėją- planuotoją, bet teko pavargt su vyro tėvais, kas nervų suėdė daugiau nei magistro gynimasis doh.gif
Metų tai man 26 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 13:56)
Na aš irgi taip manau... žinai pagalvoju aš savanaudiškai kartais gal per ginymą lengviau su pilvuku  blush2.gif  bet  tu tiesą sakai... todėl dar "negaminam"  blush2.gif  tik pasnekam ir vitaminus geriam smile.gif)))) vitaminai į naudą smile.gif)))

Shampe gal kažkur toli kirba mintelės apie vestuves  4u.gif ???


Dar del to pilvo, vieni destytojai uzjaucia ir supranta, o kiti dar kmba kad nescia. tai cia niekad nezinosi ar pliusas ar minusas is jo g.gif
Nu kkolkas dar ne, pirmiau mokslus norejau baigt, dabar darba reik susirast kad ir norint butu is ko jas kelt lotuliukas.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 06 13, 14:35)
Kiek daug abi apie mane žinot  lotuliukas.gif

Shampe, džiaukis jaunyste, kol gali  biggrin.gif


daug daug aptarem, dziaugiuosi kol galiu drinks_cheers.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 06 13, 14:50)
Ai, ten tie dvyniai tokie specifiniai vaikai..  ax.gif pradžioj rėkia, kad viskas jų, o kai mes išsinešam savo mašiną, tai bėga iš paskos ir rėkia- mes dalinames, mes dalinames doh.gif eisim vakare savo žailsų ieškot, o tai vėl nusinešė jie namo  g.gif
Vestuvių ruošimasis tai, palyginus, buvo paprastas, nes turėjom vedėją- planuotoją, bet teko pavargt su vyro tėvais, kas nervų suėdė daugiau nei magistro gynimasis  doh.gif
Metų tai man 26  ax.gif


as irgi kol maza nesidalindavau, nes sode turejau tokia drauge, kuri ka nors nusvilpdavo, tai todel ir buvau skupa thumbup.gif thumbup.gif
Vienmetes praktiskai mes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano darbo vadovo pirmi zodziai buvo kai sužinojo, kad susituokiau. tikiuos dar vaikiuku neplanuojat g.gif Sako paskui neskirsi dėmesio magistriniui lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras profesoriaus požiūris smile.gif kaip ir minėjau viskas pas mus tik galvoje dar niekas nevirsta realybe ax.gif

Na taip vestuvėm tai reikia reikia pinigėliu, o ypač jei nori gražiai švesti. Nors ir jei galvotum kad nori kuklių vestuvių vistiek reikia nemažai pinigų. suknelė, puokštė, kostiumas, žiedai ir t.t.

Sakai maždaug panašios smile.gif)))) Čia aš dabar daugiausiai atsiskleidžiau blush2.gif plepė aš.... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 14, 08:15)


Na taip vestuvėm tai reikia reikia pinigėliu, o ypač jei nori gražiai švesti. Nors ir jei galvotum kad nori kuklių vestuvių vistiek reikia nemažai pinigų. suknelė, puokštė, kostiumas, žiedai ir t.t.


Mum pavyko gana pigiai susisukt per vestuves, nes vyro tėvai turi reikiamose vietose reikiamų pažįstamų biggrin.gif tai mum nei vestuvių transportas, nei vieta nekainavo biggrin.gif suknelę tai iš vis papigiai radau, niekas netikėjo, kad taip pigiai galėjau rast tokią blush2.gif o po vestuvių suskačiavę vokelius supratom, kad dar ir 'uždirbom' lotuliukas.gif
Atsakyti
as nei kiek neuzsidirbau is vestuviu biggrin.gif minuse dar buvau biggrin.gif bet uztad paskui povestuvinej kelionei visus gautus pinigus ir isleidom smile.gif)))) dar zaliuzes virtuvei nusipirkau biggrin.gif tiek jau beisejo biggrin.gif Aisku dar gavau dovanu ir materialiu ne tik pinigais smile.gif tai va del to dziaugiuosi, nes sakiau ka dnoriu prisiminimo kazkokio is vestuviu smile.gif


Atsakyti