Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 16:52)
tikrai taip, bet su laiku priprasi prie nieko neveikimo, o paskui bus sunku ką nors veikti. žiūrėk krutėk judėk kad tik neaptingtum. o paskui nei laikas neis ir depresija užpuls. va kaip sakei eik siaubt humanų smile.gif bus veiklos smile.gif
aišku rasi smile.gif kaip ten sakoma, kas ieško tas randa  mirksiukas.gif  cool.gif

aha, tai nors kokia veikla bus, o seip dar skelbimus skaitineju, cv siuntineju, knyga bandau skaityt, bet ne tokia idomi kaip parduotuviu maniake pastaike
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 15:56)
aha, tai nors kokia veikla bus, o seip dar skelbimus skaitineju, cv siuntineju, knyga bandau skaityt, bet ne tokia idomi kaip parduotuviu maniake pastaike


vistiek su laiku kažkas atsilieps į tavo ieškojimus. mirksiukas.gif tik nenuleisk rankų smile.gif neskaityk tos knygos jei neįdomi smile.gif pasiimk kitą smile.gif o kokią skaitai? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos
user posted image
Tiek prikalbėjot vakar, tiek priplanavot, kad net nebežinau, kurią pacituoti ir ką, kuriai pakomentuoti doh.gif
Atsakyti
Labas labas smile.gif
Būrėm ateitį vakar smile.gif smile.gif smile.gif

mmmm sausainukų tai jau tikrai norėčiau smile.gif pilvas gurgia... pietų nori biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 18, 08:04)
vistiek su laiku kažkas atsilieps į tavo ieškojimus.  mirksiukas.gif  tik nenuleisk rankų  smile.gif  neskaityk tos knygos jei neįdomi smile.gif pasiimk kitą smile.gif o kokią skaitai?  ax.gif

laukiu laukiu biggrin.gif
nebloga, bet ne ta nuo kurios negali atsitrakt ir jokiu darbu daryt biggrin.gif babilono oro linijos blush2.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 07 18, 09:10)
Labas rytas, merginos
user posted image
Tiek prikalbėjot vakar, tiek priplanavot, kad net nebežinau, kurią pacituoti ir ką, kuriai pakomentuoti  doh.gif

Labas dienas lotuliukas.gif
be citavimu komentuok ir tiek blush2.gif laukiam su Liniukste tavo verdikto blush2.gif
Atsakyti
kažkaip man net pavadinimas knygos negundomai skamba biggrin.gif ax.gif Tai turbūt net neimčiau skaityti... bet kai sako negalima spęsti apie knygą iš viršelio... tai, vistiek neimčiau del pavadinimo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 18, 11:58)
kažkaip man net pavadinimas knygos negundomai skamba biggrin.gif  ax.gif Tai turbūt net neimčiau skaityti... bet kai sako negalima spęsti apie knygą iš viršelio... tai, vistiek neimčiau del pavadinimo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mane aprasas sudomino: apie spintas lavonams lektuve, kad personalas gali viduriu laisvinamuju kokteiliu pavaisinti, kodel pvz lektuvas suka ratus pries leisdamasis, palydovai paivairina keleivio skrydi lektuvo gale lotuliukas.gif
siaip aprasytas oro liniju darbas, kuris mane domino visada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 18, 11:49)
laukiu laukiu biggrin.gif
nebloga, bet ne ta nuo kurios negali atsitrakt ir jokiu darbu daryt biggrin.gif  babilono oro linijos blush2.gif
Labas dienas lotuliukas.gif
be citavimu komentuok ir tiek blush2.gif  laukiam su Liniukste tavo verdikto  blush2.gif

Turiu šitą knygą, neužkabino ji manęs ax.gif perskaičiau gal trečdalį knygos ir padėjau biggrin.gif
Kokio verdikto laukiat- del "facebuko" ar gyvo "meet'o"? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 18, 12:50)
Turiu šitą knygą, neužkabino ji manęs  ax.gif  perskaičiau gal trečdalį knygos ir padėjau  biggrin.gif
Kokio verdikto laukiat- del "facebuko" ar gyvo "meet'o"?  biggrin.gif

nu as ziuresiu kaip bus, trecdali jau perskaiciau tongue.gif
o koki gali duot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 18, 12:58)
nu as ziuresiu kaip bus, trecdali jau perskaiciau tongue.gif
o koki gali duot? 4u.gif

Dėl "facebuko", tai galim ir ten susipažint artimiau, o dėl gyvo susitikimo, tai reiktų pagalvot, nes mes su vyru neprisiruošiam, net pas jo tetą į Kauną nuvažiuot doh.gif bet gal čia būtų proga suderint visus reikalus biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
aš apie susitikimą greitu metu irgi net nekalbu smile.gif))) Dar net negali žinot kas bus rytoi biggrin.gif Čia mes būrėm būrėm ir pribūrėm smile.gif smile.gif lotuliukas.gif

knyga tikrais faktais smile.gif ? kaži ištikro tasip jau būna... g.gif su tuo lavonu sudominai biggrin.gif bet tik tiek. o kai tau visada buvo įdomu tai ir norisi perskaityti smile.gif aš laukiu pilku atspalviu trecios dalies biggrin.gif laukiu ir nesulaukiu smile.gif))))


P.S. O kuri mokat SSPS programa naudotis? sunku ten? smile.gif ax.gif

P.S.S pradžiai ir fb užtenka wink.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 18 liepos 2013 - 12:09
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 18, 13:07)
lotuliukas.gif
aš apie susitikimą greitu metu irgi net nekalbu smile.gif))) Dar net negali žinot kas bus rytoi biggrin.gif Čia mes būrėm būrėm ir pribūrėm smile.gif smile.gif  lotuliukas.gif

knyga tikrais faktais smile.gif ? kaži ištikro tasip jau būna...  g.gif  su tuo lavonu sudominai  biggrin.gif  bet tik tiek. o kai tau visada buvo įdomu tai ir norisi perskaityti smile.gif aš laukiu pilku atspalviu trecios dalies biggrin.gif laukiu ir nesulaukiu smile.gif)))) P.S. O kuri mokat SSPS programa naudotis? sunku ten? smile.gif  ax.gif

P.S.S pradžiai ir fb užtenka wink.gif  ax.gif

Aš irgi laukiu tos dalies lotuliukas.gif anytą užkrėčiau su tok knygom, tai buvo pasiėmus mano skaityklę ir skaitė tas knygas, dabar sakė sau pirks biggrin.gif
Aš kažkiek moku blush2.gif kiek man reikėjo buvo nesunku, bet labai užknisantis darbas doh.gif
Atsakyti