Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 15:49)
Norėčiau, kad neatsibostų  blush2.gif  smagu man čia taip paplepėt beveik kaip su gyvom draugėm smile.gif  blush2.gif

ir as tikiuosi mirksiukas.gif gal kada tapsim ir gyvom draugem blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 14:55)
ir as tikiuosi mirksiukas.gif  gal kada tapsim ir gyvom draugem blush2.gif


o ko gi ne smile.gif visko gyvenime nutinka wink.gif reiks eit etapais biggrin.gif is pradžių feisbuko, o paskui gyvos smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 15:58)
o ko gi ne smile.gif visko gyvenime nutinka wink.gif  reiks eit etapais  biggrin.gif  is pradžių feisbuko, o paskui gyvos smile.gif  ax.gif

tai jau mes antram levelyje thumbup.gif iki tikru liko irgi tik du biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 15:01)
tai jau mes antram levelyje  thumbup.gif iki tikru liko irgi tik du biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif trecias etapas greit įvygdomas, o su 4 bus sunkiau... (t.y iki gyvo susitikimo) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif varytumėm i meetą biggrin.gif Susitikimo vieta - kaunas biggrin.gif biggrin.gif


greitai mes čia viską išvystisim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 16:09)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif trecias etapas greit įvygdomas, o su 4 bus sunkiau... (t.y iki gyvo susitikimo) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif varytumėm i meetą biggrin.gif Susitikimo vieta - kaunas biggrin.gif biggrin.gif
greitai mes čia viską išvystisim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

aha, trecias per pora min ivykdomas biggrin.gif o kodel kaune? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 15:15)
aha, trecias per pora min ivykdomas biggrin.gif o kodel kaune? biggrin.gif


todėl, kad Aquarel iš Vilniaus į Kauną arčiau, o ir aš turiu kur Kaune gyvent, o ir tu Kaune gyveni biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif viskas suderinama smile.gif smile.gif smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 16:21)
todėl, kad Aquarel iš Vilniaus į Kauną arčiau, o ir aš turiu kur Kaune gyvent, o ir tu Kaune gyveni biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif viskas suderinama smile.gif smile.gif smile.gif

lotuliukas.gif

aaa, tu cia jau viska apgalvojusi clap.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 15:24)
aaa, tu cia jau viska apgalvojusi clap.gif



Aš mėgstu planus kurti smile.gif smile.gif ax.gif

Shampe ką veiki per dienas? ax.gif Atradai gal kokį naują hobį? smile.gif
Atsakyti
et, nieko gero, naujausias mano hobis - miegas biggrin.gif
o ryt ir poryt varysiu nusiaubt humanu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ir as megstu planuoti blush2.gif tikekimes isdegs sitas planas mirksiukas.gif reikes dar Aquarel nuomones blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 15:34)
et, nieko gero, naujausias mano hobis - miegas biggrin.gif
o ryt ir poryt varysiu nusiaubt humanu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ir as megstu planuoti blush2.gif  tikekimes isdegs sitas planas mirksiukas.gif  reikes dar Aquarel nuomones  blush2.gif



Norėčiau aš savaitėlei tokio hobio, kaip miegas smile.gif bet neilgiau smile.gif
Palik ir kitiems ką nors biggrin.gif tai reik linkėt gerų radinių smile.gif smile.gif smile.gif wink.gif

O Aquarel atsiliepimo laukiam nesulaukiam biggrin.gif Tikiuos neliks šoke nuo mūsų tokių planų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 16:43)
Norėčiau aš savaitėlei tokio hobio, kaip miegas smile.gif bet neilgiau smile.gif 
Palik ir kitiems ką nors biggrin.gif tai reik linkėt gerų radinių smile.gif smile.gif smile.gif wink.gif

O Aquarel atsiliepimo laukiam nesulaukiam biggrin.gif  Tikiuos neliks šoke nuo mūsų tokių planų biggrin.gif

bet tas nieko neveikimas, nerviskai veikia doh.gif aciu mirksiukas.gif tikiuosi rasiu ka gero blush2.gif

cia bus jai STAIGMENA bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 15:49)
bet tas nieko neveikimas, nerviskai veikia doh.gif  aciu mirksiukas.gif  tikiuosi rasiu ka gero blush2.gif

cia bus jai STAIGMENA bigsmile.gif



tikrai taip, bet su laiku priprasi prie nieko neveikimo, o paskui bus sunku ką nors veikti. žiūrėk krutėk judėk kad tik neaptingtum. o paskui nei laikas neis ir depresija užpuls. va kaip sakei eik siaubt humanų smile.gif bus veiklos smile.gif
aišku rasi smile.gif kaip ten sakoma, kas ieško tas randa mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti