Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 12:40)
kokios dar paslaptys dvi? blush2.gif labai jau intriguoja blush2.gif  tai jau greit gimtadienis thumbup.gif



Ką dovanos mama ir ką mūsų draugai biggrin.gif to tai neišdaviau smile.gif))))) bet čia galiu išduot jei įdomu smile.gif mama - du bilietus į foje koncertą, o draugai - kaljaną smile.gif

va tokios čia ir paslaptys smile.gif smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 13:51)
Ką dovanos mama ir ką mūsų draugai biggrin.gif to tai neišdaviau smile.gif)))))  bet čia galiu išduot jei įdomu smile.gif mama - du bilietus į foje koncertą, o draugai - kaljaną smile.gif

va tokios čia ir paslaptys smile.gif smile.gif  doh.gif

ai cia va taip thumbup.gif tai dar moki paslaptis saugot biggrin.gif
o as maniau kad pati pora siurprizu dar paruosusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 11:53)
norejot mane istekint? ax.gif
tai saunu, kad radai  mirksiukas.gif

O tai ne, nenorėjom biggrin.gif būtume su Liniukste patarimų tau davusios, nesvarbu, reikia ar ne biggrin.gif ax.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 13:21)
Aquarel džiaugiuos, kad radai moteriškaitę, kuri apsiims tau padaryti šaukštelius smile.gif paskui nufotkink ir mums parodyk savo grožį smile.gif

Ai aš pliurpale, neiškenčiau ir vyrui pasakiau ką dovanosiu smile.gif  ax.gif  sakė gera dovana  lotuliukas.gif

Parodysiu būtinai thumbup.gif
O kokia plepė esi lotuliukas.gif aš tai ištyliu iki galo, nes labai mėgstu nustebinti tiek vyrą, tiek kitus šeimos narius ax.gif
Ne į temą, bet pernai su mama sugalvojom planą- chuliganą- nieko nesakyt tėčiui ir atvykti į namus jo pasitikti. Jis su mama automobiliu važiavo iš UK, jau grįžinėjo visam laikui į Lietuvą. Tai su mama sugebėjom visą laiką nutylėti, ką sugalvojom. Dar ir brolį įkinkiau į darbą, kad kai tėvai iš kelto užsuks pas juos į namus, nekviestų nakvoti. Tai po to tėtis sakė, kad nesuprato, ko jį taip namo varė ir net iš miesto palydėjo, kad greičiau išvažiuotų biggrin.gif o parvažiavus namo rado mane su vyru ir vaikučiu, tai tėčiui padarėm tokią staigmeną, kad pamatytų anūką pirmą kartą wub.gif nes jis jau buvo susiruošęs iš ryto ėkti pas mus į Vilnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 12:59)
ai cia va taip thumbup.gif tai dar moki paslaptis saugot biggrin.gif
o as maniau kad pati pora siurprizu dar paruosusi blush2.gif


biggrin.gif būčiau išpliurpus visus siurprizus biggrin.gif nesusilaikau aš dažniausiai, o jei ir nesakau tai taip knieti pasakyti taip knieti lotuliukas.gif lotuliukas.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 17, 13:23)
O tai ne, nenorėjom  biggrin.gif  būtume su Liniukste patarimų tau davusios, nesvarbu, reikia ar ne  biggrin.gif  ax.gif
Parodysiu būtinai  thumbup.gif
O kokia plepė esi  lotuliukas.gif  aš tai ištyliu iki galo, nes labai mėgstu nustebinti tiek vyrą, tiek kitus šeimos narius  ax.gif
Ne į temą, bet pernai su mama sugalvojom planą- chuliganą- nieko nesakyt tėčiui ir atvykti į namus jo pasitikti. Jis su mama automobiliu važiavo iš UK, jau grįžinėjo visam laikui į Lietuvą. Tai su mama sugebėjom visą laiką nutylėti, ką sugalvojom. Dar ir brolį įkinkiau į darbą, kad kai tėvai iš kelto užsuks pas juos į namus, nekviestų nakvoti. Tai po to tėtis sakė, kad nesuprato, ko jį taip namo varė ir net iš miesto palydėjo, kad greičiau išvažiuotų  biggrin.gif  o parvažiavus namo rado mane su vyru ir vaikučiu, tai tėčiui padarėm tokią staigmeną, kad pamatytų anūką pirmą kartą  wub.gif  nes jis jau buvo susiruošęs iš ryto ėkti pas mus į Vilnių  biggrin.gif



Aquarel, viskas čia į temą thumbup.gif na bet tu ir sugebėjai clap.gif sveikintina clap_1.gif Turbūt tėčiui ši staigmena neišbluks niekada iš atminties, o ypač kai dar net nebuvo matęs anūko. Šaunuolė smile.gif kitą kartą kai darysiu staigmeną turėsit mane kaip nors užčiaupti kad neišpliurpčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 17, 14:23)
O tai ne, nenorėjom  biggrin.gif  būtume su Liniukste patarimų tau davusios, nesvarbu, reikia ar ne  biggrin.gif  ax.gif
nes jis jau buvo susiruošęs iš ryto ėkti pas mus į Vilnių  biggrin.gif

nu gerai, galesit istekint kada nors lotuliukas.gif
vot saunuoliai thumbup.gif
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 14:44)
biggrin.gif būčiau išpliurpus visus siurprizus biggrin.gif nesusilaikau aš dažniausiai, o jei ir nesakau tai taip knieti pasakyti taip knieti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  smile.gif

susilaikei, tik kad kiti uzpyks matyt lotuliukas.gif kita kart dovana pirksim is vakaro, kad nespetum issipasakot ka nupirkai bash.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 13:51)
nu gerai, galesit istekint kada nors lotuliukas.gif
vot saunuoliai thumbup.gif

susilaikei, tik kad kiti uzpyks matyt lotuliukas.gif  kita kart dovana pirksim is vakaro, kad nespetum issipasakot ka nupirkai  bash.gif


ne kada nors, bet kuo greičiau norėtumėm ištekint smile.gif smile.gif wub.gif reik gal tavo draugą pastumėt? biggrin.gif

kažkaip reiks suktis biggrin.gif arba iki kito gimtadienio aš užaugsiu ir nebeplepėsiu biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 15:01)
ne kada nors, bet kuo greičiau norėtumėm ištekint smile.gif smile.gif  wub.gif  reik gal tavo draugą pastumėt? biggrin.gif

kažkaip reiks suktis biggrin.gif arba iki kito gimtadienio aš užaugsiu ir nebeplepėsiu biggrin.gif biggrin.gif  lotuliukas.gif

nepasiduos jis pastumejamas biggrin.gif

turi laiko iki kaledu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 14:20)
nepasiduos jis pastumejamas biggrin.gif

turi laiko iki kaledu tongue.gif


Reik išbandyt smile.gif)) o kiek laiko jūs kartu esat jei nepaslaptis smile.gif blush2.gif
Rimtai, KALĖDOS.... kaip nemėgstu galvoti ką pirkti ką nupikti... o dar kai dovanų reikia n su biškiu... tai pradedu pirkti jau spalio mėnesį, nes jei pirkčiau gruodį BANKROTAS iškarto doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 15:24)
Reik išbandyt smile.gif)) o kiek laiko jūs kartu esat jei nepaslaptis smile.gif  blush2.gif 
Rimtai, KALĖDOS.... kaip nemėgstu galvoti ką pirkti ką nupikti... o dar kai dovanų reikia n su biškiu... tai pradedu pirkti jau spalio mėnesį, nes jei pirkčiau gruodį BANKROTAS iškarto  doh.gif  doh.gif  doh.gif

biski virs 4 metu mirksiukas.gif
mh, vargas su tom dovanom doh.gif

bet pastebejau kad musu temute igavusi pagreiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 14:32)
biski virs 4 metu mirksiukas.gif
mh, vargas su tom dovanom doh.gif 

bet pastebejau kad musu temute igavusi pagreiti thumbup.gif



Oooo tai jau normaliai normaliai smile.gif man pries kelias dienas buvo 8 metai kaip esam kartu smile.gif

Turim apie ką plepėt ir judam į priekį smile.gif aš dar šiandien pagalvojau kaži kiek mes pliurpsim čia blush2.gif biggrin.gif svarbiausia kad neatsibostu mums ax.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 15:35)
Oooo tai jau normaliai normaliai smile.gif man pries kelias dienas buvo 8 metai kaip esam kartu smile.gif

Turim apie ką plepėt ir judam į priekį smile.gif aš dar šiandien pagalvojau kaži kiek mes pliurpsim čia  blush2.gif  biggrin.gif  svarbiausia kad neatsibostu mums  ax.gif  cool.gif

oho, tai jus jau ilgai thumbup.gif
manai nusibos greit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 14:46)
oho, tai jus jau ilgai thumbup.gif
manai nusibos greit? blush2.gif



Norėčiau, kad neatsibostų blush2.gif smagu man čia taip paplepėt beveik kaip su gyvom draugėm smile.gif blush2.gif
Atsakyti