Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 14:16)
gal tai reiškia, kad teisingai galvojam  blush2.gif  blush2.gif na lauksim jos, ką ji pasakys  g.gif  rolleyes.gif

kaip tyčia taip nutinka kai iškarto neperki. tai arba vaiką kųdinti turi arba storinti smile.gif  blush2.gif  blush2.gif  tikiuos kad užsakys ir atveš, o gal dar gražesnius atrasis  rolleyes.gif

Žodžiu, panos, liksiu be šaukštelių cray.gif per vėlai sugalvojau, ir niekas nebeapsiima padaryti, siūlo rugpjūčio mėnėsiui tiktai unsure.gif
Nupirkau mažesnį dydį rūbų, kūdas tas mano vaikas tai tilpo. Tikiuos per savaitę nesustorės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 13:58)
Žodžiu, panos, liksiu be šaukštelių  cray.gif per vėlai sugalvojau, ir niekas nebeapsiima padaryti, siūlo rugpjūčio mėnėsiui tiktai  unsure.gif
Nupirkau mažesnį dydį rūbų, kūdas tas mano vaikas tai tilpo. Tikiuos per savaitę nesustorės  biggrin.gif



eina sau rimtai??? o tai ir net neišgraviruotų tų ilgų šaukštelių? ar tu būtent norėjai kur shampe parodė foto?


neduok per daug valgyt smile.gif))) o jei rimčiau tai neturėtų sustorėti per savaitėlę.
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 15:13)
eina sau rimtai??? o tai ir net neišgraviruotų tų ilgų šaukštelių? ar tu būtent norėjai kur shampe parodė foto?
neduok per daug valgyt smile.gif))) o jei rimčiau tai neturėtų sustorėti per savaitėlę.

Norėjau tų, kur shampe rodė verysad.gif teks graviruotus darytis...
Sėsim su pipiru "ant dietos", aš, kad į suknelę tilpčiau, o jis į kostiumą jūreivio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 14:31)
Norėjau tų, kur shampe rodė  verysad.gif  teks graviruotus darytis...
Sėsim su pipiru "ant dietos", aš, kad į suknelę tilpčiau, o jis į kostiumą jūreivio  biggrin.gif



aaa... na gerai kad buvo du variantai dėl šaukštelių smile.gif o tęčiui dietos nereikia laikytis? smile.gif)) jei visa šeima tai visa šeima ant dietos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 13:09)
mmm Shmape kas per naujienos? smile.gif)))) kokios pagalbos reiks smile.gif)) pirma mintis tai VESTUVĖS   blush2.gif  blush2.gif  gal ta mano mintis ne šiaip man šovė į galvą? smile.gif))))  wub.gif



QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 13:13)
Aš irgi apie tokią progą pagalvojau, bet nutylėjau  blush2.gif gal shampe plačiau papasakos ir patenkins mūsų smalsumą  ax.gif

panos, nu pas jus ir fantazija laugh.gif nebus dar jokiu vestuviu nono.gif bet uztad jei jos bus kada tada zinosiu i ka kreiptis clap.gif
as seip turejau omeny gimtadienius, kaledas, dar kokias progas lotuliukas.gif man kitiem lengviau patart del dovanu nei paciai sugalvoti doh.gif

QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 14:58)
Žodžiu, panos, liksiu be šaukštelių  cray.gif per vėlai sugalvojau, ir niekas nebeapsiima padaryti, siūlo rugpjūčio mėnėsiui tiktai  unsure.gif

pamegink visiem rasyt kas tik daro, gal dar atsiras kas sutiks console.gif
Atsakyti
Aquarel 4u.gif uzmaciau dar viena ideja, maikutes su krikstasunio foto ir uzrasu kad "as esu jo krikstamote" 4u.gif cia visiskam ekstra atvejui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 15:35)
aaa... na gerai kad buvo du variantai dėl šaukštelių smile.gif o tęčiui dietos nereikia laikytis? smile.gif)) jei visa šeima tai visa šeima ant dietos smile.gif  thumbup.gif

Tėčio nejudinsime su dietomis, nes alkanas po to piktas bus biggrin.gif

QUOTE(shampe @ 2013 07 16, 16:03)
panos, nu pas jus ir fantazija  laugh.gif  nebus dar jokiu vestuviu nono.gif bet uztad jei jos bus kada tada zinosiu i ka kreiptis clap.gif
as seip turejau omeny gimtadienius, kaledas, dar kokias progas lotuliukas.gif man kitiem lengviau patart del dovanu nei paciai sugalvoti doh.gif
pamegink visiem rasyt kas tik daro, gal dar atsiras kas sutiks  console.gif


O gaila, kad nebus veselios blush2.gif
Radau vieną darbininkę, kuri tikriausiai apsiims padaryti thumbup.gif
QUOTE(shampe @ 2013 07 16, 16:42)
Aquarel  4u.gif uzmaciau dar viena ideja, maikutes su krikstasunio foto ir uzrasu kad "as esu jo krikstamote" 4u.gif  cia visiskam ekstra atvejui mirksiukas.gif

Maikių aš jau jiem ir taip kitom progom esu pridovanojusi, gal šį kartą pakeisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 17, 09:37)

O gaila, kad nebus veselios  blush2.gif
Radau vieną darbininkę, kuri tikriausiai apsiims padaryti  thumbup.gif

Maikių aš jau jiem ir taip kitom progom esu pridovanojusi, gal šį kartą pakeisiu  biggrin.gif

norejot mane istekint? ax.gif
tai saunu, kad radai mirksiukas.gif
Atsakyti
tiesa pasakius, norėjom biggrin.gif jau taip nudžiugau smile.gif čia galėsiu patarimų 100 + 1 duot biggrin.gif biggrin.gif

Aquarel džiaugiuos, kad radai moteriškaitę, kuri apsiims tau padaryti šaukštelius smile.gif paskui nufotkink ir mums parodyk savo grožį smile.gif

Ai aš pliurpale, neiškenčiau ir vyrui pasakiau ką dovanosiu smile.gif ax.gif sakė gera dovana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 17, 13:21)
tiesa pasakius, norėjom biggrin.gif jau taip nudžiugau smile.gif čia galėsiu patarimų 100 + 1 duot biggrin.gif biggrin.gif

Aquarel džiaugiuos, kad radai moteriškaitę, kuri apsiims tau padaryti šaukštelius smile.gif paskui nufotkink ir mums parodyk savo grožį smile.gif

Ai aš pliurpale, neiškenčiau ir vyrui pasakiau ką dovanosiu smile.gif  ax.gif  sakė gera dovana  lotuliukas.gif


nu tai dziugu, kol reikes patarimu, manau ju turesi ir dar daugiau bigsmile.gif mirksiukas.gif

tikekimes parodys mirksiukas.gif

ne nu tu doh.gif visai jau pliurpalas biggrin.gif kada tas gimtadienis? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 17, 12:32)
nu tai dziugu, kol reikes patarimu, manau ju turesi ir dar daugiau bigsmile.gif  mirksiukas.gif

tikekimes parodys mirksiukas.gif

ne nu tu doh.gif visai jau pliurpalas biggrin.gif  kada tas gimtadienis? lotuliukas.gif



Tai va žinok į ką kreiptis wink.gif

Penktadienį gimtadienis smile.gif bet dar dviejų gimtadienio paslapčių neišdaviau biggrin.gif bet pasakiau kad žinau dvi paslaptis biggrin.gif Aš jam visada išpliurpiu blush2.gif nei aš nei jis nemokam nulaikyti liežuvio už dantų, kai tai liečia mane arba jį g.gif 4u.gif
Atsakyti
kokios dar paslaptys dvi? blush2.gif labai jau intriguoja blush2.gif tai jau greit gimtadienis thumbup.gif
Atsakyti