Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 11:48)
Sakiau, kad shampe neblogas mintis dalina  thumbup.gif  thumbup.gif

Kur nors Akropoly gal yra smile.gif arba reik iki juvelyro nunest turėtų  išgraviruoti smile.gif šiaip Šiauliuos tai saulės mieste graviruoja. tai manau kad graviruos ir pas tave kur nors smile.gif O Aquarel ar sakei iš kur tu esi smile.gif Kažkaip aš galvoju kad iš Vilniaus  blush2.gif  rolleyes.gif

Teip, teip, iš Vilniaus ax.gif
Radau, kur galima internetu užsisakyti tų šaukštų išgraviruoja pagal užsakymą ax.gif dar variantas yra, paduot anytai, jos poliklinikoj stomatologai gali išgraviruot, mum vestuvėm žiedus taip padarė, kad nereiktų pas juvelyrus nešt biggrin.gif
Atsakyti
https://www.google.l...k...tml;360;640
nemoku ikelti nuotrauku, todel siunciu nuoroda. tie sauksteliai kur padidinta foto, tokius turejau omeny, aisku gerai ir graviruoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 10:53)
Teip, teip, iš Vilniaus ax.gif
Radau, kur galima internetu užsisakyti tų šaukštų išgraviruoja pagal užsakymą  ax.gif dar variantas yra, paduot anytai, jos poliklinikoj stomatologai gali išgraviruot, mum vestuvėm žiedus taip padarė, kad nereiktų pas juvelyrus nešt  biggrin.gif


O čia tai geras biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif lotuliukas.gif vos nuo kėdės nenukritau biggrin.gif biggrin.gif stomatologai graviruoja thumbup.gif nu čia tai tikrai super thumbup.gif thumbup.gif

ir nebereiks sukti galvelės tau smile.gif


Shampe gražūs tie šaukšteliai kur foto smile.gif bet pvz jei ant tų metalinių gražių igais koteliais išgraviravus tai ir kasdien naudoti tinkami. ir visada bus prisiminimas prieš akis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 16 liepos 2013 - 10:59
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 11:48)
Sakiau, kad shampe neblogas mintis dalina  thumbup.gif  thumbup.gif

aaciu, net susigedau blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 11:58)
Shampe gražūs tie šaukšteliai kur foto smile.gif bet pvz jei ant tų metalinių gražių igais koteliais išgraviravus tai ir kasdien naudoti tinkami. ir visada bus prisiminimas prieš akis smile.gif

sutinku, cia jau reikia individualiai pagal zmones rinktis, kokie sauksteliai geriausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 16, 11:58)
https://www.google.l...k...tml;360;640
nemoku ikelti nuotrauku, todel siunciu nuoroda. tie sauksteliai kur padidinta foto, tokius turejau omeny, aisku gerai ir graviruoti bigsmile.gif


Geras, taviškiai, net dar įdomesni, reiks paisieškot, kas galėtų padaryti thumbup.gif
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 11:58)
O čia tai geras biggrin.gif biggrin.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  vos nuo kėdės nenukritau biggrin.gif biggrin.gif stomatologai graviruoja  thumbup.gif  nu čia tai tikrai super  thumbup.gif  thumbup.gif 

ir nebereiks sukti galvelės tau smile.gif
Shampe gražūs tie šaukšteliai kur foto smile.gif bet pvz jei ant tų metalinių gražių igais koteliais išgraviravus tai ir kasdien naudoti tinkami. ir visada bus prisiminimas prieš akis smile.gif

Čia "po blatu" mum taip padarė tuos žiedus biggrin.gif

Va, tuos ilgus desertinius, kur pvz. i latte kavą deda, ir aš galvojau, bet žinant mano brolį (jis krikštatėvis) tai kažin ar panaudotų tą šaukštą, manau jo žmonai ir mažajai dukrai didesnė atrakcija jie būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 12:09)
Geras, taviškiai, net dar įdomesni, reiks paisieškot, kas galėtų padaryti  thumbup.gif


Dropke's rankdarbių kampelis feisbuke maciau, seip paieskojus ir daugiau rastum kas daro.
tik vat neaisku per kiek laiko padaro, tikiuosi spes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 16 liepos 2013 - 11:21
QUOTE(shampe @ 2013 07 16, 12:20)
Dropke's rankdarbių kampelis feisbuke maciau, seip paieskojus ir daugiau rastum kas daro.
tik vat neaisku per kiek laiko padaro, tikiuosi spes mirksiukas.gif

Jau parašiau tai moteriškei, kurios fot užrodei biggrin.gif bandysiu tartis, dar paieškosiu ir tavo nurodytos parduotuvelės ax.gif
Ačiū už idėją aciuks.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 12:31)
Jau parašiau tai moteriškei, kurios fot  užrodei  biggrin.gif  bandysiu tartis, dar paieškosiu ir tavo nurodytos parduotuvelės  ax.gif
Ačiū už idėją  aciuks.gif  friends.gif

visada prasom mirksiukas.gif dziugu kad patiko clap_1.gif
nieko, greitai ir as kreipsiuosi prasydama ideju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 16, 12:52)
visada prasom mirksiukas.gif  dziugu kad patiko clap_1.gif
nieko, greitai ir as kreipsiuosi prasydama ideju mirksiukas.gif

Kreipkis iš anksto, kad nebūtų kaip man dabar, kai paskutinėmis dienomis ieškau visko doh.gif
Nors šiaip nesu mėgėja tempt iki paskutinės dienos, bet šį kartą kažkaip susivėliau doh.gif tikiuosi, dabar neliksiu ant ledo...
Atsakyti
mmm Shmape kas per naujienos? smile.gif)))) kokios pagalbos reiks smile.gif)) pirma mintis tai VESTUVĖS blush2.gif blush2.gif gal ta mano mintis ne šiaip man šovė į galvą? smile.gif)))) wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 11:56)

Nors šiaip nesu mėgėja tempt iki paskutinės dienos, bet šį kartą kažkaip susivėliau  doh.gif tikiuosi, dabar neliksiu ant ledo...



nebijok, neliksi ant ledo smile.gif viską suspėsi ir viskas bus čiki piki thumbup.gif beje dar nepaskutinės dienos dar liko 10 dienų smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 13:09)
mmm Shmape kas per naujienos? smile.gif)))) kokios pagalbos reiks smile.gif)) pirma mintis tai VESTUVĖS   blush2.gif  blush2.gif  gal ta mano mintis ne šiaip man šovė į galvą? smile.gif))))  wub.gif
Papildyta:
nebijok, neliksi ant ledo smile.gif viską suspėsi ir viskas bus čiki piki  thumbup.gif  beje dar nepaskutinės dienos dar liko 10 dienų smile.gif))

Aš irgi apie tokią progą pagalvojau, bet nutylėjau blush2.gif gal shampe plačiau papasakos ir patenkins mūsų smalsumą ax.gif
Dienų tai liko, bet vat pažiūrėjau, kad mano norimų rūbų vaikui nebeliko doh.gif liko vienu dydžiu mažesni ir vienu didesni doh.gif važiuosiu dabar tartis, gal užsisakyt galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 12:13)
Aš irgi apie tokią progą pagalvojau, bet nutylėjau  blush2.gif gal shampe plačiau papasakos ir patenkins mūsų smalsumą  ax.gif
Dienų tai liko, bet vat pažiūrėjau, kad mano norimų rūbų vaikui nebeliko  doh.gif  liko vienu dydžiu mažesni ir vienu didesni doh.gif važiuosiu dabar tartis, gal užsisakyt galima  ax.gif


gal tai reiškia, kad teisingai galvojam blush2.gif blush2.gif na lauksim jos, ką ji pasakys g.gif rolleyes.gif

kaip tyčia taip nutinka kai iškarto neperki. tai arba vaiką kųdinti turi arba storinti smile.gif blush2.gif blush2.gif tikiuos kad užsakys ir atveš, o gal dar gražesnius atrasis rolleyes.gif
Atsakyti