Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 15:49)
Turbūt visi kartais būna jie tokie biggrin.gif biggrin.gif Aga reiks skambinti paskui užsiregistruoti smile.gif na turbūt bus smagu smile.gif ir pabūsim dviese smile.gif

Lauksiu atsiliepimu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, štai ir aš biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 08:16)
  Kaži kur Aquarel dingus...  g.gif



Tiek įisijautusios priplepėjot, jau maniau, kad manęs ir nepasigesti blush2.gif Aš vėl buvau išlėkusi į miškus, mat vyrui prisireikė pratęsti keturračio techninį pasą, o tas žmogusi, kuri tvarko dokus nuo penktadienio išėjo atostogų. Tai lėkėm, kad dar jį spėt pasigaut doh.gif bet dabar vyras ramus, vėl galės lakstyt su su keturračiu ax.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 14:29)
žinai prašysiu helpo smile.gif reikia minčių ir idėjų smile.gif vyro gimtadienis ant nosies o aš nieko nesugalvoju ką padovanoti smile.gif gal turi kokių neblogų minčių?smile.gif

O vergelį kaip mane nervuoja tos šventės, nes ir mano vyrui išrinkt dovaną- misiją neįmanoma. NIeko jam nereikia, arba ko reiktų nesuprantu kokį tą daiktą išrinkt, arba kaina kosminė doh.gif Visokių kvepalų mama jam iš užsienių priveža, laikrodžių ir grandinėlių nepripažįsta ir nenešioja doh.gif tai vienintelis variantas suktis iš padėties, tai rinkti ką nors jo pomėgiam- buvau parsiuntus iš užsienio dėžę su visokiais kabliukais, blizgėm ir pan., dovanojau jo mėgstamo žurnalo prenumeratą, puodelį arbatai darbe su jo mėgstamos laidos atributika ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 15:13)
matai kokie skirtingi vyrai smile.gif aš jei padovanočiau masažą jaučiu apalptų biggrin.gif biggrin.gif radau jau dvi dovanas... dabar nežinau kurią imti smile.gif nesu niekad buvusi Nidoje smile.gif)) tai nusprendžiau dovanoti pasiplaukiojimą baidare smile.gif https://www.geradova...irklakojis.aspx arba tokia https://www.geradova...irklakojis.aspx
Aišku dovana bus mums abiems biggrin.gif biggrin.gif aš biški savanaude smile.gif))))
jaučiu bus smagu smile.gif o šuolį parašiutu jau buvo gavęs dovanų. neįsivaizduoji kokia veido mimika buvo smile.gif)) koks laimingas smile.gif)))

Na va, kokią šaunią dovaną išrinkai, o GPS žemėlapius pasilik kitai progai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 15, 08:40)
Sveikos, merginos, štai ir aš  biggrin.gif  4u.gif

Sveika sugryzusi 4u.gif
Kaip Liniukstei palanga? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 15, 11:12)
Sveika sugryzusi 4u.gif
Kaip Liniukstei palanga? blush2.gif

Gal lenktynių pratęsimą daro lotuliukas.gif

Panos, reik jūsų pagalbos- trys galvos geriau nei mano viena- ką sugalvot dovanų, kad ir simboliškai krikštatėviams padovanot per krikštynas? g.gif Visokie puodeliai, nuotraukos ir pan. atkrenta- turi jie ir puodu ir nuotraukom visos sienos nukabinėtos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquarel: 15 liepos 2013 - 11:14
Sveikutės, štai ir aš. Gaila, bet pratesimo Palangoi nedarau smile.gif Smagiai pabuvau, vakar pasideginau smile.gif jau isivaizdavau kad įdegiau bet atėjus į darbą gavau šlapiu skuduriu per veidą biggrin.gif sakė buvai Palangoi? Na nesimato nesimato lotuliukas.gif
Aquarel - sveika sugryžusi smile.gif kaip mes tave užmiršim blush2.gif matai kad jau ieškot pradėjom... wub.gif
O tavo vyras irgi turi neblogą pomėgį smile.gif Mano vyrui motociklas vienas iš prioritetų doh.gif doh.gif
ot kokie jie biaurūs, kad jiems nieko nereikia biggrin.gif kodėl mums visada visko reikia smile.gif galėtų ir mums nereikėti - gyvenimas gražesnis ir lengvesnis būtų.
Aquarel... o čia ir sunki užduotis hmz... g.gif ką čia pasiūlius... g.gif Dovanokit taupyklę, kad taupytų pinigus savo krikšto vaikui biggrin.gif lotuliukas.gif
o tu nori kad dovana būtų materiali ar taip tiesiog kad kažkoks prisiminimas išliktų? Tai gal pavyzdžiui reikia kokio praktiško daigto smile.gif gal yra užsiminę apie jį smile.gif
Čia va shampe mestelėjo man mintį iš pramogų dovanoti, o gal ir tu kažką panašaus galėtum jiems padovanoti. Man kvailai neatrodo tokia dovana. ir plius dar prie tokios dovanos nuotraukytė smile.gif o dar lengviausia išeitis - čekis... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 15 liepos 2013 - 15:45
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 15, 16:38)
Aquarel... o čia ir sunki užduotis hmz...  g.gif  ką čia pasiūlius...  g.gif  Dovanokit taupyklę, kad taupytų pinigus savo krikšto vaikui biggrin.gif  lotuliukas.gif 
o tu nori kad dovana būtų materiali ar taip tiesiog kad kažkoks prisiminimas išliktų? Tai gal pavyzdžiui reikia kokio praktiško daigto smile.gif gal yra užsiminę apie jį smile.gif
Čia va shampe mestelėjo man mintį iš pramogų dovanoti, o gal ir tu kažką panašaus galėtum jiems padovanoti. Man kvailai neatrodo tokia dovana. ir plius dar prie tokios dovanos nuotraukytė smile.gif  o dar lengviausia išeitis - čekis...  unsure.gif

Nežinau, ko aš noriu, bet kažką padovanot noriu biggrin.gif kad ir simboliško...su pramogom bus sunkus variantas, nes jie darba labai užimti žmonės, tai sunkiai ištaikytų progą pasinaudot tomis pramogomis doh.gif apie taupyklę nepagalvojau, bet kad jie tėvams per savo vaiko krikštynas dovanojo, tai kažkaip jau nebeįdomu biggrin.gif galvojau nupirkti mažą vaikutį valtelėje (kadangi krikštynos jūros ir vandens tema)ir užrašyti kokia proga gautas g.gif smulkmenėlė, bet vis atsiminimui blush2.gif be įdėju esu visiškai.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 15, 16:10)
Nežinau, ko aš noriu, bet kažką padovanot noriu  biggrin.gif  kad ir simboliško...su pramogom bus sunkus variantas, nes jie darba labai užimti žmonės, tai sunkiai ištaikytų progą pasinaudot tomis pramogomis  doh.gif apie taupyklę nepagalvojau, bet kad jie tėvams per savo vaiko krikštynas dovanojo, tai kažkaip jau nebeįdomu  biggrin.gif galvojau nupirkti mažą vaikutį valtelėje (kadangi krikštynos jūros ir vandens tema)ir užrašyti kokia proga gautas  g.gif  smulkmenėlė, bet vis atsiminimui blush2.gif be įdėju esu visiškai.... doh.gif


neblogai sugalvojai, toks mini suvenyras bus smile.gif parosdysit dėmesį ir dėkingumą, o ko daugiau reikia. thumbup.gif
tas dovanų ieškojimas ir galvojimas ką čia nupirkus na gi ką... labiausiai erzinantis dalykas...
aš kažkaip daugiau minčių neturiu :/ Shampe gal kokią gerą idėją mestels smile.gif
o kada tau krikštynos?
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 08:57)
neblogai sugalvojai, toks mini suvenyras bus smile.gif parosdysit dėmesį ir dėkingumą, o ko daugiau reikia.  thumbup.gif
tas dovanų ieškojimas ir galvojimas ką čia nupirkus na gi ką... labiausiai erzinantis dalykas...
aš kažkaip daugiau minčių neturiu :/ Shampe gal kokią gerą idėją mestels smile.gif
o kada tau krikštynos?

Kitą šeštadienį ax.gif vakar su anyta privyniojom maišą saldainių su krikštynų popierėliais- bus dovanų maišeliai svečiams su krikšytnų saldėsiais blush2.gif šiandien vyksim į krikštynų reikmenų parduotuvę, gal ten rasiu kokią idėją dovanai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 08:21)
Kitą šeštadienį  ax.gif  vakar su anyta privyniojom maišą saldainių su krikštynų popierėliais- bus dovanų maišeliai svečiams su krikšytnų saldėsiais  blush2.gif šiandien vyksim į krikštynų reikmenų parduotuvę, gal ten rasiu kokią idėją dovanai  g.gif



Saldainius suvynioti tai nelengva užduotis smile.gif na dar laiko yra ir kažką sugalvosit smile.gif o jeigu pvz koki piesta portreta is foto? kad butu jie ir tavo lelius. manau gera tokia dovanele. bet kai sakiai kad pilna nuotrauku jau yra... gal ir nekokia tau mano mintis pasirodys.. g.gif
Atsakyti
Sveikos. as tai paskutiniu metu ka uzmaciau, tai sauksteliai krikstateviams. bet jei puodeliai ir nuotraukos netinka, tai gal ir cia nekokia bus mintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 16, 11:13)
Saldainius suvynioti tai nelengva užduotis smile.gif na dar laiko yra ir kažką sugalvosit smile.gif o jeigu pvz koki piesta portreta is foto? kad butu jie ir tavo lelius. manau gera tokia dovanele. bet kai sakiai kad pilna nuotrauku jau yra... gal ir nekokia tau mano mintis pasirodys..  g.gif


Idėja tai gera, bet kad nėra jokios foto, kad jie būtų kartu doh.gif

QUOTE(shampe @ 2013 07 16, 11:27)
Sveikos. as tai paskutiniu metu ka uzmaciau, tai sauksteliai krikstateviams. bet jei puodeliai ir nuotraukos netinka, tai gal ir cia nekokia bus mintis g.gif

Sakai šaukšteliai....idomu, o jei dar išgraviravus, kad "Mylimam krikštatėviui" ir "Mylimai krikštamotei" ax.gif ale, kur dabar rast, kad tokius dalykus daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 16, 10:37)
Idėja tai gera, bet kad nėra jokios foto, kad jie būtų kartu  doh.gif
Sakai šaukšteliai....idomu, o jei dar išgraviravus, kad "Mylimam krikštatėviui" ir "Mylimai krikštamotei"  ax.gif  ale, kur dabar rast, kad tokius dalykus daro?  g.gif


Sakiau, kad shampe neblogas mintis dalina thumbup.gif thumbup.gif

Kur nors Akropoly gal yra smile.gif arba reik iki juvelyro nunest turėtų išgraviruoti smile.gif šiaip Šiauliuos tai saulės mieste graviruoja. tai manau kad graviruos ir pas tave kur nors smile.gif O Aquarel ar sakei iš kur tu esi smile.gif Kažkaip aš galvoju kad iš Vilniaus blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti