Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 14:14)
nieko tokio... gi negali viską atsiminti smile.gif o aš studijuoju dabar Ekonomiką. Tai galvojam kad atostogas gausim, bet patys neapsisprendėliai ar norim ar ne. bet kuo arčiau link rugpjūčio tuo labiau noriu atostogų smile.gif
na taip ne visiems, bet jau man prasidės tai jau ir džiaugiuos smile.gif tinginys šiandien mane užpuolė konkretus  bigsmile.gif  bigsmile.gif

aišku gelbės biggrin.gif ne vieną kartą gelbėjo mane smile.gif vo dar skėtį reik nepamiršti pasiimti smile.gif

matai kaip cia, dar nezinot ar norit biggrin.gif imkit tik pailsekit, nevisada gi galima gaut kai nori atostogas mirksiukas.gif
nelyja? nes kaune galima uzsitinget del tokio dregno, apniukusio oro doh.gif
geriausias tas papludimio didelis sketis thumbup.gif tada ir lietpalcio nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 13:23)
matai kaip cia, dar nezinot ar norit biggrin.gif imkit tik pailsekit, nevisada gi galima gaut kai nori atostogas mirksiukas.gif
nelyja? nes kaune galima uzsitinget del tokio dregno, apniukusio oro doh.gif
geriausias tas papludimio didelis sketis thumbup.gif  tada ir lietpalcio nereikia bigsmile.gif


pas mane tai nelyja, bet pučia toks stiprokas vėjelis, kuris laaabai gerai viską prapučia ir atgaivina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kiek girdėjau palangoj šiuo metu nelyja ir pasakiškas oras biggrin.gif tikiuos mano informacijos šaltiniai nemeluoja g.gif
gera mintį čia davei su tuo paplūdimio skėčiu biggrin.gif bet bėda kad jo neturiu blink.gif lotuliukas.gif

žinai prašysiu helpo smile.gif reikia minčių ir idėjų smile.gif vyro gimtadienis ant nosies o aš nieko nesugalvoju ką padovanoti smile.gif gal turi kokių neblogų minčių?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 14:29)

Kiek girdėjau palangoj šiuo metu nelyja ir pasakiškas oras biggrin.gif tikiuos mano informacijos šaltiniai nemeluoja  g.gif
gera mintį čia davei su tuo paplūdimio skėčiu biggrin.gif bet bėda kad jo neturiu  blink.gif  lotuliukas.gif 

žinai prašysiu helpo smile.gif reikia minčių ir idėjų smile.gif vyro gimtadienis ant nosies o aš nieko nesugalvoju ką padovanoti smile.gif gal turi kokių neblogų minčių?smile.gif

nu tikekimes kad geras ir bus mirksiukas.gif

Hm, kokia suma mazdaug ir ka seip esi dovanojus, tada gal daugiau tureciau minciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 13:31)
nu tikekimes kad geras ir bus mirksiukas.gif

Hm, kokia suma mazdaug ir ka seip esi dovanojus, tada gal daugiau tureciau minciu mirksiukas.gif


Sumos konkrečios nėra smile.gif maksimum 150 ax.gif paprastas gimtadienis smile.gif)) kad jam nieko nereikia... o mane tas labiausiai žudo... arba nori kokių nors nesamonių biggrin.gif blush2.gif man gaila pinigų jo nesamonėm biggrin.gif biggrin.gif tokių kaip grandinėliu ar kazka pan esu jau senai pridovanojus visos sėkmingai guli stalčiuje smile.gif))) man reikia kad paskui naudotų. užsiminė kad nori žemėlapio į GPS. bet kas čia per dovana???? man tai nesamonė biggrin.gif arba reikia ir dovanoti jam tą nesamonę, gal aš čia tik nesuprantu ir čia samonė g.gif g.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 14:37)
Sumos konkrečios nėra smile.gif maksimum 150  ax.gif paprastas gimtadienis smile.gif)) kad jam nieko nereikia... o mane tas labiausiai žudo... arba nori kokių nors nesamonių biggrin.gif  blush2.gif  man gaila pinigų jo nesamonėm biggrin.gif biggrin.gif tokių kaip grandinėliu ar kazka pan esu jau senai pridovanojus visos sėkmingai guli stalčiuje smile.gif))) man reikia kad paskui naudotų. užsiminė kad nori žemėlapio į GPS. bet kas čia per dovana???? man tai nesamonė biggrin.gif arba reikia ir dovanoti jam tą nesamonę, gal aš čia tik nesuprantu ir čia samonė  g.gif  g.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

visi jie sako kad nieko nereikia lotuliukas.gif arba rinktis banalokas tokias kaip kvepalai, laikrodis (pati dovanojau per praeita gimtadieni, nes reikejo jam). nu zemelapis man irgi kazkaip ne itin zavinga dovana mirksiukas.gif seip tai man patinka kazkas is gera dovana (kokia nors pramoga, atrakcija), nes su bernais sunku su dovanom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 13:52)
visi jie sako kad nieko nereikia  lotuliukas.gif arba rinktis banalokas tokias kaip kvepalai, laikrodis (pati dovanojau per praeita gimtadieni, nes reikejo jam). nu zemelapis man irgi kazkaip ne itin zavinga dovana mirksiukas.gif  seip tai man patinka kazkas is gera dovana (kokia nors pramoga, atrakcija), nes su bernais sunku su dovanom lotuliukas.gif


kaip smagu kad man pritari dėl žemėlapio smile.gif yra dar tokia idėja padovanoti nardymą plateliuose smile.gif dar pažiūrinėsiu gal kas įkris į akį smile.gif

aš jei ir padovanočiau laikrodį tai jis kuo puikiausiai gulėtų stalčiuje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 14:57)
kaip smagu kad man pritari dėl žemėlapio smile.gif yra dar tokia idėja padovanoti nardymą plateliuose smile.gif dar pažiūrinėsiu gal kas įkris į akį smile.gif

aš jei ir padovanočiau laikrodį tai jis kuo puikiausiai gulėtų stalčiuje  verysad.gif

matai kaip skirtingai, maniskis i i darba su laikrodziu ir seip visad su laikrodziu lotuliukas.gif tai dabar turi iseigini ir darbini biggrin.gif o vat auskariuka, tai reikia primint kad isivertu doh.gif
tai vat, man tokios pramogos atrodo smagu thumbup.gif nardymas, plaukiojimas, buna apzvalginiai skrydziai, suolis parasiutu, jodinejimas, vazinejimas bagiais. pvz maniskiui ir masazas patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 14:09)




matai kokie skirtingi vyrai smile.gif aš jei padovanočiau masažą jaučiu apalptų biggrin.gif biggrin.gif radau jau dvi dovanas... dabar nežinau kurią imti smile.gif nesu niekad buvusi Nidoje smile.gif)) tai nusprendžiau dovanoti pasiplaukiojimą baidare smile.gif https://www.geradova...irklakojis.aspx arba tokia https://www.geradova...irklakojis.aspx
Aišku dovana bus mums abiems biggrin.gif biggrin.gif aš biški savanaude smile.gif))))
jaučiu bus smagu smile.gif o šuolį parašiutu jau buvo gavęs dovanų. neįsivaizduoji kokia veido mimika buvo smile.gif)) koks laimingas smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 15:13)
aš jei padovanočiau masažą jaučiu apalptų biggrin.gif

kaip suprast apalptu, nepatiktu? biggrin.gif
nezinau kuri patarti g.gif bet pasidomek del darbo ir poilsio dienu, kad nebutu taip, kad neiseis paprasta diena, o savaitgaliais nedirba mirksiukas.gif
as irgi savanaude, isnaudoje esam kartu pramogas, bet kai dovanojau rinkini, tai issirinko pramoga 2 o ne vienam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 14:26)
kaip suprast apalptu, nepatiktu?  biggrin.gif
nezinau kuri patarti g.gif  bet pasidomek del darbo ir poilsio dienu, kad nebutu taip, kad neiseis paprasta diena, o savaitgaliais nedirba mirksiukas.gif
as irgi savanaude, isnaudoje esam kartu pramogas, bet kai dovanojau rinkini, tai issirinko pramoga 2 o ne vienam blush2.gif


aga nepatiktu smile.gif tai ka eis cia dabar vienas linksmintis, ane? smile.gif))) reik ir mums prisideti smile.gif tai manau pirksiu mirusios kopos, nes daugiau dienu vyksta nei anoji. smile.gif Šita vyksta ir penktadieni ir sekmadienį. tai jei neišeis su darbais susiderinti sekmadienis kuo puikiausiai tiks smile.gif))

matai koks šaunuolis tavo vyrukas:) žino kokią dovaną išsirinkti blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 15:30)
aga nepatiktu smile.gif tai ka eis cia dabar vienas linksmintis, ane? smile.gif))) reik ir mums prisideti smile.gif tai manau pirksiu mirusios kopos, nes daugiau dienu vyksta nei anoji. smile.gif Šita vyksta ir penktadieni ir sekmadienį. tai jei neišeis su darbais susiderinti sekmadienis kuo puikiausiai tiks smile.gif))

matai koks šaunuolis tavo vyrukas:) žino kokią dovaną išsirinkti  blush2.gif  ax.gif  4u.gif

thumbup.gif o maniskis gaves suoli parasiutu, nukristu ant vietos doh.gif biggrin.gif
teisingai, nes dar ir grupele turi susidaryti, kaip maciau thumbup.gif
Mes norejom pajodinet, bet tik darbo dienom tebuvo doh.gif

nu kartais buna saunus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 14:40)
thumbup.gif  o maniskis gaves suoli parasiutu, nukristu ant vietos doh.gif  biggrin.gif 
teisingai, nes dar ir grupele turi susidaryti, kaip maciau thumbup.gif
Mes norejom pajodinet, bet tik darbo dienom tebuvo doh.gif

nu kartais buna saunus  wub.gif



Turbūt visi kartais būna jie tokie biggrin.gif biggrin.gif Aga reiks skambinti paskui užsiregistruoti smile.gif na turbūt bus smagu smile.gif ir pabūsim dviese smile.gif
Atsakyti